І (місцевий етап) дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). КЗ "Пісочинський ліцей".

24 квітня на базі КЗ «Пісочинський ліцей» відбувся І (місцевий етап) дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).  Змагання проводились у вигляді демонстрації знань та вмінь роїв в конкурсах: «Впоряд» (стройова підготовка), «Відун», «Рятівник», «Стрільба», туристська смуга перешкод.  Рівень вмінь учасників оцінювала суддівська колегія у складі:  голова – М.Сєдих, учитель предмета «Захист Вітчизни» КЗ «Пісочинський ліцей»; секретар – В.Хірна, учитель фізичної культури КЗ «Пісочинський ліцей». Члени суддівської колегії:  - М. Довбак, учитель предмета «Захист Вітчизни» КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль»»; - В. Коченгін, учитель фізичної культури КЗ «Пісочинський ліцей»; - Є. Ємець, учитель фізичної культури КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль»»; - С.Тяглий, учитель предмета «Захист Вітчизни» та фізичної культури КЗ «Пісочинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»; - В. Кришталенко, учитель предмета «Захист Вітчизни» та фізичної культури КЗ «Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» - Л. Лебідь, учитель географії КЗ «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради»; - М. Махно-Чапліна, медична сестра КЗ «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради». За підсумками змагань І місце посів рій Пісочинського ліцею, на ІІ місці – Пісочинський ліцей «Мобіль», ІІІ місце – Пісочинська ЗОШ. Вітаємо молодь нашої громади – сильних, сміливих, талановитих учасників військово-патріотичної гри «Джура»! Пишаємося та бажаємо нових успішних виступів, а команді КЗ «Пісочинський ліцей» - перемог у наступних етапах!

17:02 24.04.2019

Виставка  прикладного мистецтва "Великодній кошик" у КЗ "Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів".

з 04 по 12 квітня у КЗ «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» проходила виставка  прикладного мистецтва "Великодній кошик", у якій взяли участь учні та вчителі освітнього закладу. Підготовка до виставки  сприяла вихованню у дітей любові та поваги до рідної української національної культури, розвитку творчості та різноманітних талантів. Також в 1-4 класах школи відбулись тематичні уроки до Великодня. Цікаво, творчо, пізнавально!

15:30 24.04.2019

Новини спортивного життя громади. Футбол. "Юніор".

22 квітня, Чемпіонат м.Харкова з міні-футболу: Юніор7 4-0 ЦПТО3; Юніорчік12 0-3 ЦПТО3; Юніор8 27-0 Алмаз; Юніор10 5-1 Металіст; Юніор9 2-3 ХФТІ; Юніор11 3-2 ХФТІ. Динамічно, впевнено, майстерно! Бажаємо юним талановитим футболістам нових перемог і досягнень! Вдячні наставнику команди - тренеру Кузьменку С.С. за гідну підготовку спортсменів!

08:11 24.04.2019

Всеукраїнська акція "За чисте довкілля". КЗ "Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів".

20 квітня працівники КЗ «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» провели відповідні роботи з благоустрою шкільної території  у рамках Всеукраїнської акції "За чисте довкілля". Дякуємо за небайдужість та активну допомогу у створенні належних умов для розвитку юного покоління громади!

16:32 22.04.2019

Акція «За чисте довкілля!» КЗ «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

20 квітня працівники та учні освітнього закладу долучилися до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля!». Поліпшення санітарного та естетичного стану на території школи, приємне спілкування, спільна шляхетна справа! Дякуємо за небайдужість та любов до нашої громади!

16:05 22.04.2019

Цивільний захист населення. КЗ "Пісочинський ліцей".

17 квітня у Комунальному закладі "Пісочинський ліцей" проведено заходи до Дня Цивільного захисту населення. О 10-05  проведено тренувальну евакуацію учнів та персоналу. Евакуація відбулася швидко та оперативно, діти та дорослі діяли згідно з інструкціями. На спортивному майданчику учні 11-х класів продемонстрували спортивну воєнізовану естафету під керівництвом вчителя захисту Вітчизни Сєдих М.В., а дівчата продемонстрували свою майстерність у накладенні пов'язок. Також протягом 17-19 квітня у освітньому закладі були проведені уроки, присвячені цивільному захисту населення.

14:05 22.04.2019

Вітаємо Бережну Єлизавету, ученицю КЗ «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» з призовим місцем на ІІІ Всеукраїнському екофорумі для школярів!

Вітаємо ученицю 10-го класу Комунального закладу «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Бережну Єлизавету, яка посіла ІІ місце на ІІІ Всеукраїнському екофорумі для школярів, презентував свій проект на тему: "Сортування сміття - шлях до кращого життя". Робота виконана під керівництвом вчителя біології та екології освітнього закладу - Костіної Нелі Миколаївни. Бажаємо талановитій дівчині нових звершень, натхнення та успішного втілення всіх її планів і задумів!

13:53 22.04.2019