«Великодній кошик». КЗ "Пісочинський ліцей".

Напередодні світлого Великодня представники КЗ «Пісочинський ліцей» з великим задоволенням взяли участь у конкурсі «Великодній кошик». Творчо підійшли до цього учні 1-11 класів. Усі екземпляри виставки вразили своєю оригінальністю та креативним рішенням.  Адміністрація КЗ «Пісочинський ліцей» висловлює подяку учням, учителям та батькам за активну участь у конкурсі.

22:39 26.04.2019

Привітання зі святом Великодня педагогічних працівників.

26 квітня, напередодні Великодніх свят, педагогічні  працівники Пісочинської громади отримали солодкі подарунки від голови Харківської обласної державної адміністрації. Щирі привітання та чудові, запашні паски  підкреслили душевну атмосферу цього сонячного, теплого дня, наповнивши серця відчуттям прийдешнього великого свята!

21:49 26.04.2019

конкурс дитячої творчості «#Pisochin talent kids Fest».

26 квітня на базі Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Теремок» відбувся чудовий конкурс дитячої творчості «#Pisochin talent kids Fest». Юні вихованці  садочків Пісочинської громади знов вразили нас своїми талантами та майстерністю. Яскраві, виразні, неповторні танцювальні вистави та зворушлива щирість виконавців вразили всіх гостей мистецького заходу! За підсумками виступів танцівників місця розподілилися наступним чином: 1 місце - колектив Пісочинського ЗДО №3 «Теремок» з композицією «З мрією про Україну»; 2 місце – колектив Пісочинського ЗДО №1 з композицією «Україна – це ми!»; колектив Пісочинського ЗДО №3 «Теремок» з композицією «Моє дитинство». 3 місце – колектив Пісочинського ЗДО №2 із надзвичайно тендітною, чарівною композицією «Весняна фантазія». Вітаємо всіх учасників конкурсу! Ви – надзвичайно натхненні та талановиті!

19:00 26.04.2019

Тиждень охорони праці.

З 22 по 26 квітня в КЗ  "Пісочинський ліцей" триває Тиждень охорони праці. Проведені тематичні уроки, тренінги, конкурс учнівських презентацій. Переможцем конкурсу визначено  Мироненка Ярослава, учня 6в класу.

22:09 25.04.2019

ЮНІ ТАЛАНТИ ВРАЖАЮТЬ МАЙСТЕРНІСТЮ!

25 квітня 2019 року на базі комунального закладу «Пісочинський Палац культури та мистецтв» відбувся перший щорічний фестиваль-конкурс учнівської творчості «#Pisochin talent junior Fest».

15:53 25.04.2019

Урочиста зустріч, присвячена 33 річниці трагедії на ЧАЕС. КЗ "Пісочинський ліцей".

25 квітня в Комунальному закладі «Пісочинський ліцей» відбулася урочиста зустріч, присвячена 33 річниці трагедії на ЧАЕС. До ліцею завітали учасники ліквідації аварії: Котенко Борис Олександрович - полковник запасу, голова Харківської міської організації ветеранів України та Бондаренко Юрій Юрійович - заступник голови організації «Союз Чорнобиль» Харківського району, заступник голови організації «Союз Чорнобиль» смт Пісочин. Шановані гості розповіли учням 9-11 класів про трагічні події, що відбулися 26 квітня 1986 року в нашій країні.  Детальна розповідь очевидців надала можливість учням уявити ті тяжкі для всієї країни дні, а також те, як непросто було ліквідовувати наслідки страшної трагедії на ЧАЕС. Присутні мали можливість задати питання та отримати докладні відповіді.  Адміністрація КЗ «Пісочинський ліцей» та учнівський колектив подякували гостям за цікаву та повчальну дискусію.  У цей день учні та педагоги освітнього закладу привітали з нагоди 33 річниці трагедії на ЧАЕС учителя біології КЗ «Пісочинський ліцей» Валенчука Юрія Владленовича, побажав йому здоров’я та подальших успіхів у його цікавій та важливій роботі.

13:42 25.04.2019

Вітаємо  з перемогою команду учнів  КЗ "Пісочинський ліцей"  в обласному (зональному) етапі змагань з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч"!

20 квітня команда учнів 2007 ррн КЗ "Пісочинський ліцей"  здобула перемогу в обласному (зональному) етапі змагань з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч":  Пісочин 5:0 Валки;  Пісочин 1:1 Дергачі (пенальті 4:2);  Пісочин 1:0 Зміїв;  Пісочин 5:3 Золочів.  Вітаємо наших учнів з перемогою та бажаємо такої ж впевненої гри у фіналі змагань, який відбудеться 11 травня!

12:15 25.04.2019