НОВИНИ та АНОНСИ

Новини спортивного життя громади. Турнір м. Харкова з міні-футболу.

Насичене та різноманітне спортивне життя у юних футболістів команди "Юніор" Пісочинської ДЮСШ. Так, у суботу, 25 травня вони блискуче провели фінальні матчі Кубка Пісочинської громади, а вже в неділю, 26 травня, брали участь у чергових матчах турніру Харкова з міні-футболу до Дня захисту дітей на полях ЦПКіВ ім. М. Горького: Юніор9 4-3 Газовик; Юніор7 3-1 Нова Водолага. Високий урівень майстерності та надзвичайна воля до перемоги – визначальні рисі талановитих спортсменів. Дякуємо наставнику молоді, тренеру Кузьменку С.С. за чудову підготовку команди!

12:56 27.05.2019

Кубок Пісочинської громади. Фінал.

25 травня на спортивній базі Пісочинського ліцею пройшов фінальний матч Кубка Пісочинської громади з міні-футболу. Перша гра змагань відбулась 08 грудня 2018 року. 14 команд Харківської області в 91 матчі продемонстрували свою відмінну підготовку та волю до перемоги!  Нам дуже приємно повідомити, що переможцем змагань стала команда Пісочинської громади «Юніор 7»! Срібні призери змагань – команда Юніор 8 (Пісочинська ОТГ), третє місце у спортсменів команди «Золочів 2».  Пам’ятними статуетками було відзначено найкращих гравців Кубку: - «Кращий воротар» - Ткаченко Олександр;  - «Кращий захисник» - Чепкий Микита;  - «Кращий нападник» - Карацюба Михайло;  - «Кращий гравець» - Королюк Артем. Всі учасники змагань поласували солодкими подарунками, призери змагань отримали медалі та дипломи, а переможець – почесний Кубок від Пісочинської селищної ради.  Вітаємо юних талановитих футболістів! Ваші спортивні досягнення гідні поваги та захоплення! Вітаємо з перемогою талановиту команду «Юніор7» та її наставника - тренера С. С. Кузьменка!

20:11 25.05.2019

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

24 травня в закладах освіти Пісочинської громади пролунав останній дзвоник. Цього року 91 випускник завершує школу та розпочинає новий прекрасний етап свого життя! Випускників і школярів привітав Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай. Він подякував батькам та учителям за самовідданість у вихованні молоді та створення умов для розкриття різноманітних талантів юного покоління. Олег Олександрович  побажав учням змістовного літнього відпочинку, а випускникам – успішного втілення всіх задумів і планів. Шановані гості святкових заходів: заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Євгенійович Черняк, директор департаменту економіки ХОДА Андрій Леонідович Колос привітали випускників Пісочинської громади, відзначив ту вагому увагу, яка приділяється сфері освіти в Харківській області й як стрімко розвивається вона у громаді. У якості подарунків з нагоди свята Пісочинському  ліцею  був вручений принтер, БФУ та ноутбук; ліцею "Мобіль" - кольоровий принтер, принтер, ноутбук; Пісочинській ЗОШ - ноутбук, Березовській ЗОШ - комплект запчастин для відновлення комп'ютерного класу. У ході урочистих заходів було відзначено учителів – ювілярів. Всі випускники отримали флеш накопичувачі. Чудові свята прекрасної молоді, родинних цінностей, мудрих наставників, які відбулись сьогодні у нашій громаді, подарували всім присутнім  незабутні радісні позитивні враження! ПІСОЧИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПІСОЧИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МОБІЛЬ БЕРЕЗІВСЬКА ЗОШ ПІСОЧИНСЬКА ЗОШ

22:04 24.05.2019

Новини спортивного життя громади. Футбол.

21 травня футболісти команди "Юніор" Пісочинської ДЮСШ провели чергові матчі у рамках турніру м. Харкова з міні-футболу до Дня захисту дітей (поле ЦПКіВ ім. М. Горького ): Юніор11 3-3 Майстер м'яча12; Юніорчік12 1-6 Майстер м'яча (2); Юніор10 3-0 ДЮСШ13 (2). Бажаємо юним талановитим спортсменам нових успіхів і перемог! Вдячні наставнику команди, тренеру Кузьменку С.С. за гідну підготовку молоді!

22:21 23.05.2019

Новини спортивного життя громади. "Шкіряний м'яч".

22 травня у м. Конотоп команда учнів Комунального закладу "Пісочинський ліцей" з футболу 2008 р.н. ( керівник Сергій Дитинич)  провела чергові  матчі в 5 групі Всеукраїнських зональних змагань "Шкіряний м'яч": Пісочинський ліцей 2:1 ЗОШ №35 м. Чернігів; Пісочинський ліцей 1:4 ЗОШ № 5 м. Конотоп. За підсумками проведених ігор команда посіла 4 місце. Юним футболістам Пісочинського ліцею було вручено 2 м`яча й комплекти футбольної форми від організаторів змагань. Ми щиро пишаємось досягненнями наших спортсменів! Вдячні керівнику Сергію Детиничу, вчителю фізичної культури ліцею, за високу підготовку футболістів. Бажаємо спортсменам завжди відчувати задоволення від успіхів і перемог, цікавих змагань і насиченого спортивного життя!

16:45 22.05.2019

#ЩастиНаЗНО

23 травня всі випускники закладів освіти Пісочинської громади складатимуть ЗНО з української мови та літератури (обов`язковий предмет). Підтримуємо нашу прекрасну молодь – нашу надію та майбутнє, та бажаємо їм успіху!

15:15 22.05.2019