людям з порушенням зору

НОВИНИ та АНОНСИ

Привітання з днем народження Бабенка М.В., водія відділу освіти, культури, молоді та спорту

Вітаємо з днем народження Бабенка Максима Володимировича, водія відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради! Зичимо імениннику всього самого найкращого, світлого, доброго, найбажанішого! Нехай здійсняться всі щирі побажання, що лунатимуть сьогодні на Вашу адресу. Хай доля буде щедрою та лагідною до Вашої родини, оберігає від прикрощів і дарує свої блага! Бажаємо успіхів у роботі, затишку, любові, гармонії та достатку у сімейній домівці, вірних людей у оточенні, підтримки колег і розуміння близьких. Нехай здійсняться всі Ваші заповітні сподівання! Будьте щасливі! З днем народження!

08:59 29.05.2024

Спецпроєкт "Садок на зразок"

Яка суперсила є у вашого дитсадка? Розкажіть у спецпроєкті «Садок на зразок» від МОН і UNICEF Ukraine! Інклюзивне середовище, крута адаптація до викликів чи успішні проєкти із зовнішніми партнерами — діліться особливостями вашого дитячого садочка з колегами: знайдіть свою суперсилу серед 7 номінацій; заповніть анкету; пройдіть відбір експертного журі. Про найкращі практики в кожній номінації будуть зняті відеосюжети для інших працівників сфери. Хто може взяти участь? Запрошуються співробітники комунальних і державних дитсадків — вихователі та адміністрація. Один садочок можна номінувати відразу на кілька категорій. Заповнюйте анкету до 6 червня: https://bit.ly/3V6DZT0.

09:10 28.05.2024

ДСНС ІНФОРМУЄ: ПОТЕНЦІЙНІ ЗАГРОЗИ НА ВОДОЙМАХ

Ніщо не зупинить ідею, час якої настав, і підлітка, який іде гуляти Річки та озера — топмісця для дітей. Вони проводять там час, навіть якщо вода занадто холодна для того, щоб купатися. Розкажіть підліткам про потенційні загрози та правила поведінки на водоймах, щоб їхнє дозвілля було безпечним. /UNICEF/

09:07 28.05.2024

Безпековий урок для підлітків

Як провести літні канікули без шкоди: презентуємо безпековий урок для підлітків Щоб допомогти дітям провести канікули безпечно, МОН спільно з UNICEF Ukraine, ДСНС України, МВС України та Укрзалізниця підготували інноваційний безпековий урок для середньої школи (з розподілом на 5–7 та 8–9 класи) — «Літні пригоди без шкоди». Урок допоможе навчити школярів таких життєво важливих навичок безпеки, як: безпека на воді; безпека з вогнем; безпека в інтернеті; безпека на залізниці. Плани уроків розроблено з урахуванням вікових особливостей учнів. Заняття вбудовані в цікаву інтерактивну форму з використанням презентацій, рольових ігор та віртуальних симуляцій. Використовувати матеріали можуть як вчителі, так і батьки або інші законні представники дитини. Завантажити матеріали можна за цим покликанням: https://study.ed-era.com/uk/courses/course/5200 Реалізація проєкту здійснюється за фінансової підтримки USAID Ukraine - USAID Україна у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra. Бажаємо безпечного літа!

12:09 24.05.2024

ЯК ДІЯТИ ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

Сигнал «увага, оголошена повітряна тривога!» може застати вас де завгодно, але не завжди є можливість добігти до укриття. Як убезпечити себе в такому випадку  Пам’ятайте: сигнал про небезпеку з різних причин може не лунати. Натомість ви можете побачити сповіщення в телефоні, почути радіоповідомлення чи звуки вибухів. Радимо заздалегідь проговорити з близькими порядок дій і визначити місце зустрічі на випадок, якщо зникне зв’язок або світло. Також рекомендуємо завантажити карти місцевості, які будуть доступними без Інтернету.

10:39 23.05.2024

ЗАВЕРШИЛИСЯ НАВЧАННЯ ТА ПЕРЕВІРКА ЗНАНЬ З ПИТАНЬ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

14 травня 2024 року завершилися навчання та перевірка знань для керівників та відповідальних осіб закладів освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради з питань пожежної безпеки. Майстром виробничого навчання навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області Сергієм Анатолійовичем Рашкевич було проведено курс навчальних занять із працівниками закладів Пісочинської селищної ради з питань пожежної безпеки. Під час навчальної роботи опрацьовані такі питання: - законодавчі та нормативно-правові документи, зміни до них з урахуванням військового стану; - організація роботи з питань пожежної безпеки на об’єктах господарювання; - організація та проведення об’єктових тренувань з евакуації; - порядок виконання дій у разі виникнення пожежі; - використання вогнегасників та інших засобів пожежогасіння; - небезпеки, що сприяють виникненню пожежі; - зміст оформлення поверхових планів евакуації; - використання засобів індивідуального захисту та інші питання за викликами сьогодення. Також учасники навчань ознайомилися з відеоматеріалами щодо видів засобів пожежогасіння та правил використання вогнегасників, отримали інформаційні матеріали для використання в роботі. Дякуємо Сергію Анатолійовичу, майстру виробничого навчання навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області, за змістовні заняття з безпекової галузі.

11:33 16.05.2024