Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

«Увага! Діти на дорозі»

Дата створення: 15:44 21.09.2023

Традиційно щороку у вересні місяці педагоги закладів освіти Пісочинської селищної ради долучаються до проведення із дітьми та громадськістю всеукраїнського профілактичного місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі».

ФОРУМ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Дата створення: 08:54 21.09.2023

Директорка КЗ "Пісочинський ліцей "Мобіль" Волобуєва Галина Миколаївна взяла участь у Форумі якості освіти, що відбувся у м. Київ 20.09.2023 року. Форум був організований Державною службою якості освіти України за участі Міністра освіти і науки України Оксена Лісового, Голови державної служби України Руслана Гурака. Відбулася панельна дискусія "Забезпечення якості освіти в умовах війни-проєкція на перемогу", під час якої обговорювалися актуальні питання, виклики у сфері освіти, в системі оцінювання якості освіти, вдосконалення системи оцінювпння професійної діяльності вчителів. Учасники заходу отримали дієві практичні рекомендації, консультації.

Проведено тематичний захід для дітей з нагоди Дня рятівника

Дата створення: 15:24 18.09.2023

До Дня рятівника фахівцями Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України  проведено захід для дітей громади, під час якого нагадали про правила поведінки під час знаходження вибухонебезпечних предметів, розказали та показали у практичній частині заходу як надавати першу домедичну допомогу. Сьогоднішні реалії потребують нових знань і навичок. Вдячні кожному співробітнику ДСНС України за сміливість, стійкість і професіоналізм, який ви показуєте щодня: ліквідація наслідків обстрілів, порятунок людей, розмінування, гасіння пожеж, відновлення критичної інфраструктури та багато іншої корисної справи! Ви – рятівники людських життів! Вітаємо ДСНС України з професійним святом!

ЗДОРОВА НАЦІЯ – МІЦНА КРАЇНА: ПРО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Дата створення: 15:40 15.09.2023

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня, починаючи з 1994 року. Це свято здорового способу життя і радості під час корисної фізичної діяльності.

Слухайте українські твори онлайн. Спільний проєкт MEGOGO, МОН та Мінцифри

Дата створення: 16:34 12.09.2023

250 творів з української літератури будуть доступними в аудіоформаті. Досліджуйте культуру онлайн та без піратства. Слухайте найвідоміші твори українських авторів безоплатно на платформі MEGOGO. Освіта має бути інклюзивною. Зараз 2,5+ тисячі шкіл ведуть навчання дистанційно, тому важливо, щоб кожен учень мав доступ до освітніх матеріалів. Завдяки спільному проєкту MEGOGO, МОН та Мінцифри всі українці зможуть швидко знайти ліцензійну версію будь-якого твору за шкільною програмою. Досліджуйте українську культуру в будь-якому зручному місці: під час пробіжки, поїздки в метро та відпочинку. Без пошуку книжок у бібліотеках або на піратських сайтах. Слухайте класичні та сучасні українські твори в озвучці Володимира Дантеса, alyona alyona, Антоніо Лукіча та інших в мобільному застосунку MEGOGO в розділі «Аудіо». Підтримуйте українську культуру! Проєкт реалізується медіасервісом MEGOGO та Міністерства освіти та науки України за інформаційної підтримки Міністерства цифрової трансформації України та платформи Дія.Освіта.

СЛОВА ПОДЯКИ ДИТЯЧОМУ ФОНДУ ООН (ЮНІСЕФ)

Дата створення: 16:26 11.09.2023

Висловлюємо дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) слова щирої вдячності за надану гуманітарну допомогу – корисні та приємні подарунки для наших першокласників! Підтримка вкрай важлива для громади, для дітлахів та батьків! Захоплюємося людьми, які турбуються за життя інших, які не стоять осторонь проблем людей, що потребують допомоги! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю! Цінуємо те, що ви робите для громади!

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ 

Дата створення: 10:39 11.09.2023

Минулого тижня до громади завітали Директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Олександр Чекригін і т.в.о начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області Артем Астахов. Разом із депутатом Харківської обласної ради Любов`ю Канцедал, начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Юлією Бєловою, начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці Юрієм Морозом вони відвідали клас безпеки та найпростіше укриття одного з освітніх закладів Пісочинської громади. У ході візиту Олександр Миколайович та Артем Анатолійович дали рекомендації щодо ефективного функціонування укриття. Також вони завітали до місцевої пожежної команди, де поспілкувалися з робітниками МПК-1 та обговорили низку робочих питань. Плідна співпраця всіх рівнів влади – запорука безпеки населення та добробуту громади!

УВАГА! АКТУАЛЬНА ВАКАНСІЯ!

Дата створення: 10:36 11.09.2023

ТИ ЯК? ЯК ПІДТРИМАТИ ДИТИНУ У НАВЧАЛЬНОМУ СЕЗОНІ

Дата створення: 14:30 05.09.2023

Сором, відчуття провини, самотності, неспроможності — це можливі наслідки тривалого стресу. Початок навчального року може посилювати ці стани, і зараз діти особливо потребуватимуть нашої підтримки. Психологиня Світлана Ройз  радить насамперед створити для дітей простір безпеки та близькості поруч із дорослими. Турбуватися про їхню самооцінку, емоційний стан і бути готовими повсякчас підтримати:

ДЕНЬ ЗНАНЬ У ПІСОЧИНСЬКІЙ ГРОМАДІ 

Дата створення: 14:26 05.09.2023

Розпочато новий навчальний рік. Напередодні 1 вересня для першачків та 11-класників у закладах освіти відбулись святкові заходи до Дня знань. На заходах були присутні почесні гості: депутат Харківської обласної ради Любов Канцедал, Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, начальник відділу освіти, молоді та спорту Юлія Бєлова. Кожен першокласник отримав приємний та корисний подарунок від Пісочинського селищного голови, а всі учасники - незабутні враження та неймовірний позитивний заряд! НЕЗЛАМНІ, МОТИВОВАНІ, НЕПЕРЕМОЖНІ!