Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Вітаємо освітян з професійним святом

Дата створення: 10:41 01.10.2023

Шановні наші, дорогі освітяни! Наші неймовірні, самобутні, мудрі, талановиті, креативні, натхненні, віддані свому покликанню та дітям! ДЯКУЄМО! За ваші безсонні ночі, за безцінний досвід, яким ви щедро ділитеся зі своїми учнями, за витримку та мужність, за золоті серця, за невтомні руки та небайдужість! Любимо вас, цінуємо та шануємо вас! Бажаємо вам всього вам найкращого, доброго, світлого! Нехай у нашій рідній країні запанує мир! Віримо у ЗСУ, віримо у ВАС! Все буде Україна!  ЗІ СВЯТОМ!

Вітаємо з Днем захисників і захисниць України!

Дата створення: 06:13 01.10.2023

Дякуємо за життя! Ваша мужність, самопожертва та відданість Україні викликають глибоку повагу та додають нам сил у щоденній праці! Нехай Покрова пресвятої Богородиці будуть Вам захистом від ворога. Хай любов і підтримка рідних сповнюють вас невичерпними силами! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

З ДНЕМ ТУРИЗМУ

Дата створення: 15:56 27.09.2023

Всесвітній День туризму відзначають щорічно 27 вересня в усьому світі. Наша прекрасна країна багата безліччю унікальних туристичних локацій. Нехай кожна подорож приносить Вам море позитивних емоцій! Частіше відкривайте для себе нові місця. Живіть активно та позитивно! Нехай краса природи та людське тепло у різних куточках України надихають Вас на розвиток, змінюють світогляд, дарують позитивні емоції! З Днем туризму!

Вітаємо із спортивними перемогами вихованців Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи

Дата створення: 13:40 26.09.2023

З 9 по 24 вересня 2023 року в місті Києві пройшов чемпіонат України з велосипедних гонок на треку. В перший день відбулася командна гонка, в якій наша Віка КОНОНЕНКО, посіла перше місце. У командному спринті Віка і Карина КОНОНЕНКО стали срібними призерами. ОСТАПЕНКО Катерина в командному спринті теж має гарний результат - четверте місце. На другий день змагань відбулася гонка-переслідування, де Карина КОНОНЕНКО була першою в своїй віковій категорії. А в молодшій категорії КОНОНЕНКО Віка та ОСТАПЕНКО Катерина були третіми. На третій день змагань, за результатами проходження гонки-скретч (15км), КОНОНЕНКО Вікторія виборола третє місце, ОСТАПЕНКО Катерина – шосте. В останній день відбулася гонка-медісон. Наші дівчата Карина і Віка КОНОНЕНКО посіли п’яте місце. Вітаємо дівчат та їх тренера Ігоря ГРИМАЙЛА із результативним виступом! Бажаємо перемог у наступному етапі, який відбудеться з 26 вересня в місті Чернівці.

Відбувся фестиваль ораторського мистецтва за темою «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя (В. Симоненко)»

Дата створення: 10:45 25.09.2023

22 вересня в укритті Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль» на рівні селищної територіальної громади відбувся фестиваль ораторського мистецтва за темою «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя (В. Симоненко)». У фестивалі взяли участь учні 10 - 11 класів закладів освіти громади: Юрченко Юлія з Коротичанського ліцею (учитель Білоус Ірина Іванівна), Мамай Софія з Пісочинського ліцею (учитель Сидоренко Лідія Олександрівна), Кановець Андрій з Пісочинського ліцею « Джерело» (учитель Заліщук Наталія Володимирівна) та Колосовський Артем з Пісочинського ліцею «Мобіль» (учитель Пахуща Людмила Юріївна). Учасники підготували оригінальні виступи та гідно презентували їх на конкурсі. Це було цікаво, незвичайно та хвилююче. Члени журі вагалися, обираючи кращого оратора. Усіх учасників конкурсу відзначено грамотами.

Привітання з днем народження Сасіної О.О., директора КЗ "Пісочинський ліцей "Джерело"

Дата створення: 10:37 25.09.2023

Вітаємо з Днем народження Сасіну Оксану Олександрівну, директора Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Джерело», депутата Харківської районної ради, Почесного громадянина Пісочина! Шановна Оксано Олександрівно, прийміть найщиріші привітання з нагоди дня Вашого народження! Від щирого серця бажаємо Перемоги та миру, відмінного здоров`я, невичерпного оптимізму та творчого натхнення на втілення всіх планів у життя! Нехай у сімейному колі пануватимуть любов, взаємоповага та достаток, плідна праця колективу сповнює серце гордістю, всі сподівання обов`язково здійснюються, а справи будуть успішними! Хай доля завжди буде прихильною до Вас і Вашої родини, Господь береже від негараздів і дарує свою благодать! Всього Вам найбажанішого та доброго! З днем народження!  

ВІТАЄМО З ТВОРЧИМ УСПІХОМ НАРОДНИЙ ТЕАТР-СТУДІЮ "ЧУДЕСА В РЕШЕТІ"

Дата створення: 10:36 25.09.2023

Вітаємо наших неперевершених акторів - колектив народного театру-студії "Чудеса в решеті" Пісочинського палацу культури та мистецтв з творчим досягненням! ІХ театральний фестиваль "Комора" - блискучий виступ і нові перемоги: - краща чоловіча роль першого плану - Володимир Ярьоменко; - найкращі у номінації "Оригінальне вирішення вистави"; - ІІ місце у конкурсній програмі фестивалю. Як завжди - чарівні, як завжди - найкращі! Пишаємося та бажаємо нових яскравих вистав і шедеврів!