Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

НМТ–2023: календар проведення

Дата створення: 08:44 21.03.2023

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ БУТ А.П., ФАХІВЦЯ З ПИТАНЬ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата створення: 07:24 18.03.2023

Вітаємо з Днем народження Бут Аллу Прокопівну, фахівця з питань загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради! Шановна Алло Прокопівно, щиро бажаємо Вам і Вашим рідним миру, доброго здоров'я та невичерпної життєвої наснаги, достатку, стабільності, затишку у сімейному колі, лише радісних хвилювань і багато приводів для щастя! Нехай ангел-охоронець береже Вас від негараздів! Зичимо плідної праці та нових звершень у професійній сфері, втілення всіх планів у життя та натхнення на нові ідеї! Хай збудуться всі Ваші заповітні сподівання! З Днем народження!

Відбулися безпекові заняття із працівниками закладів дошкільної освіти

Дата створення: 15:37 16.03.2023

16 березня 2023 року на території Пісочинської початкової школи «Надія» фахівцями Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Харківській області були проведені планові навчальні заняття з безпеки життєдіяльності. Учасниками занять цього разу стали медичні працівники та вихователі закладів дошкільної освіти Пісочинської селищної ради. Фахівці служби надзвичайних ситуацій акцентували увагу на тому, що до загальних ризиків надзвичайних ситуацій наразі додаються два вагомих фактори: збройний конфлікт на території України та пандемія COVID-19 і вони значно впливають на можливість виникнення надзвичайних ситуацій. Під час занять опрацьовані відеоматеріали з питань мінної небезпеки та поводження із вибухонебезпечними предметами. Для просвітницької роботи з дітьми наймолодшого віку учасникам були надані друковані матеріали з питань надзвичайних ситуацій та набори навчальних ігор: «Підказки з надзвичайних ситуацій»; «PROвідник Безпеки». Всі матеріали розроблені у дружній до дітей формі з використанням ігрової методики та доповнені QR-кодами, за якими можна знайти посилання на додаткові матеріали: статті, навчально-методичні розробки відеоматеріали та інше. Також учасники занять отримали інформаційні та методичні матеріали для проведення занять з дітьми щодо зменшення ризиків, пов’язаних з різними надзвичайними ситуаціями. Отримані знання допоможуть дорослим і дітям, у разі необхідності, ідентифікувати ризик та обрати правильну дію, щоб мінімізувати наслідки.

Розвиток руху дружин юних рятувальників-пожежних

Дата створення: 13:39 14.03.2023

Продовжується робота з розвитку руху дружин юних рятувальників-пожежних. 13 березня під час робочої зустрічі між Пісочинською селищною радою та Харківським районним управлінням ГУ ДСНС України у Харківській області, задля організації та популяризації серед здобувачів освіти Пісочинської територіальної громади руху дружин юних рятувальників-пожежних підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію. Метою Меморандуму є: - координація цілеспрямованої профілактичної роботи щодо попередження травмування й загибелі здобувачів освіти; - інформаційно-просвітницька робота з питань забезпечення безпечного середовища для життєдіяльності дітей та учнівської молоді. Підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію є важливим кроком в рамках розвитку та популяризації проєкту «Рух юних пожежних-рятувальників» в Харківському районі.

НАС НЕ ПОДОЛАТИ!

Дата створення: 12:43 13.03.2023

Незважаючи на жорстокі дні війни, діти нашої громади є активними учасниками творчих мовно-літературних конкурсів. Учні КЗ «Пісочинський ліцей» вибороли призові місця в обласному етапі. І місце – Комолов Кирило, 8-Б клас, учитель Сидоренко Л. О. та ІІІ місце Красная Діана, 5-А клас, учитель Демченко Н. І. (Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика); Кисіль Юлія – ІІ місце, 9-Б клас, учитель Сидоренко Л.О. (XIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка). Блискучими черговими перемогами юні мешканці громади спонукають усвідомити, що українська мова – це код нашої нації, символ незламності, високих духовних можливостей і нового етичного мислення. Слава Україні!

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ-2023

Дата створення: 13:41 10.03.2023

Що треба знати про НМТ 2023: актуальна інформація на сайті УЦОЯО: https://bit.ly/3yslfRH

ПІСОЧИНСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ОЛЕГ ЧЕРНОБАЙ ПРИВІТАВ ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ ЖІНОЧІ КОЛЕКТИВИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ГРОМАДИ

Дата створення: 18:05 06.03.2023

Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав зі Святом Весни  чарівних жінок КЗ «Пісочинська початкова школа «НАДІЯ», Пісочинського ЗДО № 3 «Теремок», КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль», КЗ ФОК «Мобіль», КЗ «Пісочинська ДЮСШ», КУ «Інклюзивно-ресурсний центр», Відділу освіти, культури, молоді та спорту. "Висловлюю слова подяки кожній із вас за те, що поруч, за те, що разом у найтяжчі часи для всіх нас і всієї України. Скільки любові та мудрості ви вкладаєте у виховання наших дітей, особливо зараз в умовах війни! Ви – наша надійна опора та підтримка, приклад надії, сили та натхнення! Від усього серця бажаю міцного здоров’я, тепла та родинного затишку, мирного неба у нашій Вільній та Незламній Україні",  - звернувся Олег Олександрович до жінок.  Дякуємо мужнім і хоробрим воїнам нашої Батьківщини за можливість зустріти цю весну! Все буде Україна!

Як говорити з підлітками про “Редан”: поради освітянам від ювенальної поліції

Дата створення: 17:33 06.03.2023

З метою інформування громадськості щодо запобігання поширенню в Україні руху ПВК «Редан» відділом освіти, службою у справах дітей Пісочинської селищної ради, ювенальною поліцією та поліцейськими громади 6 березня 2023 року проведено Zoom-конференцію. В заході взяли участь директори, класні керівники 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, соціальні педагоги, представники батьківського комітетів закладів освіти. Дякуємо представникам ювенальної поліції, поліцейським громади за цікаву та змістовну інформацію.