Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

До уваги учасників НМТ

Дата створення: 16:41 21.07.2022

Вступники, які не змогли зареєструватися для участі в тестуванні в основний і додатковий періоди, матимуть змогу це зробити 12?15 серпня.  Наказом МОН унесено зміни до Календарного плану організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту і передбачено спеціальний період реєстрації для участі в НМТ.  Щоб узяти участь у спеціальній сесії НМТ, вступникам, які ще не зареєструвалися для участі в тестуванні, потрібно: 12?15 серпня створити реєстраційну картку, бланк якої автоматично формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на вебсайті УЦОЯО. Сформувати комплект документів, що містить оформлену реєстраційну картку, копію паспорта, копію документа про повну загальну середню освіту (за потреби медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о), і надіслати його до того регіонального центру оцінювання якості освіти, адресу якого зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою. Якщо немає змоги скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, вказану в реєстраційному повідомленні. У темі листа слід зазначити своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи; 25?30 серпня ?  на Інформаційній сторінці учасника вибрати населений пункт для проходження НМТ; 5?7 вересня ? остаточно визначатися з вибором населеного пункту для проходження НМТ, указати його назву на Інформаційній сторінці; до 10 вересня ? отримати запрошення з інформацією про місце розташування тимчасового екзаменаційного центру для  проходження НМТ, датою та часом початку тестування; 12–16 вересня ? взяти участь у спеціальній сесії НМТ.

Відбулись навчання працівників закладів освіти з питань безпеки життєдіяльності

Дата створення: 16:37 20.07.2022

 З метою виконання пункту 1 підпункту 3 та пункту 5 підпунктів 3, 4 доручення Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля від 10.06.2022 № 14529/0/1-22 за результатами наради, проведеної 7 червня 2022 року, щодо створення безпечних умов перебування в закладах освіти дітей, учнів і працівників, з урахуванням збройної агресії російської федерації, 20.07.2022 проведені навчання фахівцями Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України Андрієм Гончаром і Олегом Понамаренком з працівниками закладів освіти Пісочинської селищної ради. Учасники занять розглянули правила поводження з вибухонебезпечними й підозрілими предметами та дії під час обстрілів. Вдячні Харківському районному управлінню Головного управління ДСНС України в Харківській області за сприяння у проведенні навчань для працівників закладів освіти з питань безпеки життєдіяльності. Будьте уважні, бережіть себе.

До уваги учасників НМТ

Дата створення: 11:58 18.07.2022

18 липня на Харківщині  розпочалась основна сесія національного мультипредметного тесту Основна сесія НМТ триватиме з 18 липня до 10 серпня. У Департаменті науки і освіти ХОВА повідомили, що в Харківській області національний мультипредметний тест відбуватиметься в 7 населених пунктах. Зокрема, підтвердили намір скласти тестування: - у першому етапі (реєстрація тривала з 20 травня до 7 червня) – 8489 потенційних учасників; - у другому етапі (реєструвалися з 21 червня до 7 липня) – 6827 осіб. Загалом в області підтверджено від зареєстрованих в першому етапі – 88%, по м. Харків – 63%. Дата, час та місце проведення тесту з міркувань безпеки не публікуються. Вся необхідна інформація є у запрошеннях, які отримали вступники на своїх інформаційних сторінках. З цієї ж причини не оприлюднено графік проведення НМТ. «Учасників НМТ пропускатимуть до тимчасових екзаменаційних центрів за 30 хвилин до початку. Але за 10 хвилин до іспиту пропуск припинять», – зазначили у Департаменті. Також у Департаменті науки і освіти Харківської ОВА додали, що у разі оголошення повітряної тривоги випускники разом з інструкторами перейдуть до укриттів. Якщо тривога буде нетривалою, тестування продовжиться після неї, якщо вона затягнеться – НМТ перенесуть на додаткову сесію. Додаткова сесія НМТ відбудеться 16-20 серпня.  

Привітання з Днем народження Кисленко В. І., фахівця з питань дошкільної освіти Пісочинської селищної ради

Дата створення: 10:56 11.07.2022

Вітаємо з Днем народження Кисленко Вікторію Іванівну, фахівця з питань дошкільної освіти Пісочинської селищної ради! Дорога Вікторіє Іванівно, щиро бажаємо Вам миру, міцного здоров`я, щастя, благополуччя, невичерпного оптимізму та творчого натхнення!Хай у Вашому домі завжди панують любов і злагода, а доля буде прихильною та щедрою до Вашої родини! Нових успіхів і перемог у професії, підтримки колег і розуміння близьких! З Днем народження, шановна Вікторіє Іванівно!

ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ ГРОМАДИ. ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У ФІНАЛІ!

Дата створення: 10:51 11.07.2022

Коса Олена, випускниця 11-в класу Комунального закладу «Пісочинський ліцей» у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України в секції «Загальна біологія» посіла ІІІ місце! Попри усі труднощі та психологічну напругу сьогодення, Олена проявила себе як дійсний боєць та професіонал на шляху до перемоги. Щирі слова вдячності Євгенії Юріївні Мєльниковій за клопітку, системну роботу з обдарованою дитиною. Наші найкращі! Все буде Україна!

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ

Дата створення: 16:11 06.07.2022

7 липня завершується другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ. Станом на 6 липня 2022 року спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ», заповнили 198 689 учасників.  Так, бажання проходити національний мультипредметний тест у тимчасових екзаменаційних центрах, створених в Україні, підтвердили 175 363 особи, а  у 23 країнах Європи  ? 23 326.  Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ  учасники зможуть пройти НМТ в основну сесію.  З 12 липня 2022 року для учасників з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проходження ними  НМТ в межах основної сесії оцінювання.  Зауважимо, що вступники, які не пройдуть до 7 липня другого етапу підтвердження участі в НМТ, зможуть узяти участь у додатковій сесії тестування. Для цього вони мають дотримуватись таку алгоритму:  із 8 до 18 липня ? підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати населений пункт, де буде зручно пройти НМТ; із 1 до 10 серпня ? надати остаточну інформацію про бажання пройти НМТ;  до 12 серпня ? отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для  проходження НМТ і датою та часом початку тестування; 16–20 серпня ? взяти участь у додатковій сесії НМТ.  Абітурієнти, які зареєструвалися для участі в основній сесії, проте бажають проходити НМТ під час додаткової сесії, мають пропустити другий етап підтвердження участі в основній сесії тестування. Для участі в додатковій сесії варто дотримуватися алгоритму, описаного вище.  УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

ВІДБУЛОСЬ ВРУЧЕННЯ СВІДОЦТВ ПРО ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата створення: 14:51 28.06.2022

28 червня в закладах загальної середньої освіти громади відбулось вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 11-х класів. Цьогоріч їх – 159. Пісочинський селищний голова Олег Чернобай особисто привітав випускників. «Громада пишається молоддю! – зазначив Олег Олександрович. Ви - наше майбутнє! Разом із батьками ми радіємо вашим успіхам і перемогам. Віримо, що всі ваші плани обов`язково втіляться у життя!». Всі випускники отримали від селищної ради флешки. Впевнені, вони стануть у пригоді у подальшому навчанні. Медалістам цього року вручено пауербанки. Дорогі наші випускники, кожен із вас має свою найзаповітнішу мрію. Боріться за неї! Хай береже вас Господь і супроводжує удача! Хай небо над нашою країною знову буде мирним! Хай щастить, випускники – 2022!

ЖИТТЯ НАШОЇ ГРОМАДИ. БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЙ ЗДО

Дата створення: 14:58 21.06.2022

З нетерпінням очікують на дітлахів заклади дошкільної освіти громади. Працівники ЗДО з любов`ю та турботою готуються зустріти своїх вихованців: приводять до ладу прилеглу територію, дбають про декоративні насадження, оновлюють фарбу на огорожах та ін. Ми обов`язково переможемо й наших дітей знову гостинно зустрінуть обіймами у садочках! Все буде Україна!

ДРУГИЙ ЕТАП ПІДТВЕРДЖЕННЯ УЧАСТІ В НМТ

Дата створення: 11:29 21.06.2022

На другому етапі учасник основної сесії НМТ має остаточно визначитися з вибором міста/країни для проходження тесту. Для цього з 21 червня до 7 липня 2022 року на інформаційній сторінці https://bit.ly/3zO9ozr у спеціальній формі потрібно вибрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, де зручніше буде пройти тестування незалежно від того, де перебуватиме учасник у період проведення основної сесії, ? в Україні чи за кордоном. Важливо якнайуважніше вибирати населений пункт із випадного списку, адже деякі міста додано/вилучено з переліку населених пунктів, які були запропоновані на першому етапі підтвердження. Більше інформації за посиланням https://bit.ly/3xJVdIS