людям з порушенням зору

ТРЕК. ЧЕРГОВІ ВАГОМІ ЗДОБУТКИ НАШИХ СПОРТСМЕНОК

З 24 по 26 квітня 2024 року у Львові відбулася серія національних змагань з велоспорту на треку. На знаменитому місцевому треку з дерев’яним покриттям були визначені кращі з кращих у чемпіонатах України в скретчі, груповій гонці, гонки з вибуттям та гонки переслідування медісон серед юніорів, юніорок, а також у двох вікових груп серед юнаків та дівчат. Загалом за нагороди змагалися 165 учасників з 10 регіонів країни. До Харківської обласної збірної цього разу увійшли 13 спортсменів та спортсменок, які вже традиційно представляли Харківський Фаховий коледж спорту, КСДЮШОР «Динамо», Пісочинську ДЮСШ та велоклуб «Майстер сервіс». Головну роль в нашій команді на цих змаганнях виконали дівчата, які у двох вікових категоріях спільними зусиллями здобули 4 золоті, 2 срібні та 5 бронзових нагород. Причому всі чотири, максимальні перемоги на свій рахунок записала Вікторія Кононенко, вихованка Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи. Переможцями, призерами, а також ті хто потрапив до ТОП-10, в Харківській обласній збірній стали також і інші вихованці Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи. За результатами змагань: 1. ЧУ. ГОНКА З ВИБУТТЯМ: 5 місце - Карина Кононенко; 6 місце - Ярослава Стецюк (серед дівчат); 1 місце - Вікторія Кононенко (серед молодших дівчат). 2. ЧУ. ГОНКА ПЕРЕСЛІДУВАННЯ МЕДІСОН: 4 місце - Карина Кононенко; 8 місце - Ярослава Стецюк (серед дівчат); 1 місце - Вікторія Кононенко (серед молодших дівчат). 3. ЧУ. СКРЕТЧ: 5 місце - Ярослава Стецюк (серед дівчат); 1 місце - Вікторія Кононенко (серед молодших дівчат). 4. ЧУ. ГРУПОВА ГОНКА НА ОЧКИ: 5 місце - Ярослава Стецюк (серед дівчат); 1 місце - Вікторія Кононенко (серед молодших дівчат). Пишаємося нашими вихованцями та бажаємо нових звершень та переможних стартів!

16:27 02.05.2024

Відбувся турнір з волейболу «Пісочинська весна»

27 квітня 2024 року на території спортивного комплексу «Мобіль» відбувся щорічний турнір з волейболу «Пісочинська весна» серед дівчат. Турнір пройшов в дружній атмосфері. Всі команди показали цікаву, напружену гру. Перемогу отримала команда Височанської ДЮСШ. Друге місце виборола Богодухівська ДЮСШ, третє - Пісочинська ДЮСШ, четверте - STM Мерчик. Переможці турніру нагороджені спортивним Кубком. Кращі гравці команд - малими кубками. Всі учасники нагороджені медалями та солодощами від Олега Олександровича Чернобая, Пісочинського селищного голови, Юлії Сергіївни Бєлової, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради.

16:25 02.05.2024

Юні футболісти стали призерами

З 30.04 по 02.05.2024 року в м. Львів пройшов чемпіонат України з футзалу серед дітей 2016р.н. Вихованці Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у чемпіонаті України з футзалу та вибороли почесне 3 місце. Вітаємо гравців команди та їх тренера Сергія Кузьменка з вдалим виступом та бажаємо подальших перемог!

16:20 02.05.2024

ВІТАЄМО З ТВОРЧИМ УСПІХОМ ШУМОВИЙ ОРКЕСТР

Вітаємо маленьких представників Пісочинської громади - шумовий оркестр 1-2 класів КЗ «Пісочинська школа мистецтв «АРТ НОВА» з перемогою у Міжнародному двотуровому конкурсі ART GLOBAL з твором Ф. Шуберта «Музичний момент»! Дякуємо вчителям за розкриття талантів і виховання у дітей любові до мистецтва. Впевнені, що з такими наставниками у оркестру буде ще багато перемог і здобутків! Бажаємо нових яскравих виступів, здійснення мрій і насиченого мистецького життя!

21:31 25.04.2024

НАША ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ

Сьогодні хочемо представити Вам юного представника Пісочинської громади, учня 8 класу Пісочинського ліцею «Мобіль» Даниїла Бураховича. Маючи мистецький хист, він вміло втілює свої творчі надихання та задуми в анімацію з пластиліну. Чотири рази Даниїл виборював перемогу в міжнародних конкурсах. Його YouTube канал має 16 000 підписників. Впевнені, що це лише початок мистецького шляху талановитого юнака. У листопаді 2024 року Даниїла як переможця запрошено до Італії на нагородження конкурсу Arte Laguna Prize. Хлопець – наймолодший учасник цього престижного проекту. Дивовижно, які самобутні таланти живуть у нашій громаді! Вітаємо митця та бажаємо завжди досягати поставлених цілей, мріяти та втілювати свої плани! https://artelaguna.world/artist/burakhovich-daniil/

19:11 25.04.2024

«Пісочинська весна»

20 квітня 2024 року  в КЗ ФОК «Мобіль» відбувся турнір з футзалу «Пісочинська весна», в якому взяли участь команди дітей 2015-2016 року народження.

13:47 23.04.2024

Щира подяка за добрі справи

Враховуючи те, що навчання в школах громади відбувається дистанційно, а для опанування нових знань необхідна відповідна техніка, з метою забезпечення надолуження знань та продовження навчання здобувачів початкової освіти з української мови (розвиток мовлення), читання та соціально-емоційного навчання (СЕН) 16 квітня 2024 року два заклади загальної середньої освіти громади: комунальний заклад «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради» та комунальний заклад «Пісочинський ліцей «Мобіль», отримали цифрові інструменти (планшети, аксесуари для планшетних ПК, маршрутизатори Wi-Fi, SIM-карти для забезпечення підключення до Інтернету). Діти, їх батьки, вчителі громади щиро вдячні громадській організації «Українська посмішка» та депутату Харківської районної ради Євтушенко Ірині Юріївні за надану можливість робити впевнені кроки на шляху до якісної освіти. З цього часу навчання наймолодших школярів громади стане доступним та комфортним. Тримаємо освітній фронт разом!

16:35 17.04.2024