людям з порушенням зору

НОВИНИ та АНОНСИ

Вітаємо вихованців дитячо-юнацької спортивної школи

У місті Кропивницькому з 15 по 17  березня  відбувся другий етап Чемпіонату України з велокросу. Дві представниці Пісочинської ДЮСШ відзначилися призовими місцями. Перемогу в груповій гонці отримала Вікторія КОНОНЕНКО та стала третьою в індивідуальній гонці на час. Серед старших дівчат Карина КОНОНЕНКО виборола друге місце в груповій гонці. Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

12:07 20.03.2024

Привітання з днем народження Бут А.П., фахівця з питань загальної освіти

Щиро вітаємо з днем народження Бут Аллу Прокопівну, фахівця з питань загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради! Шановна Алло Прокопівно, бажаємо Вам найскорішої Перемоги та миру, здоров'я й невичерпної життєвої наснаги, достатку, фінансової стабільності, затишку та тепла у сімейному колі, лише радісних хвилювань і приємних подій, багато приводів для щастя й безліч можливостей для добрих справ! Нехай ангел-охоронець береже Вас від негараздів, доля буде лагідною та щедрою! Зичимо нових звершень у професії, втілення всіх планів у життя та невичерпного натхнення на нові ідеї! З днем народження!

06:45 18.03.2024

Формування правової свідомості і правової культури учнів

Поліцейські офіцери Пісочинської громади завітали на онлайн-урок до школярів середніх та старших класів КЗ «ПЛ «Джерело» селища Пісочин. Під час Zoom - конференції обговорювали такі питання: - запобігання дитячої злочинності; - домашнє насильство; - дотримання освітнього процесу; - суїциди серед неповнолітніх. Мета занять - підвищення правової самосвідомості та недопущення вчинення правопорушень серед неповнолітніх.

17:09 12.03.2024