Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Вітаємо вихованців Пісочинської ДЮСШ із спортивними досягненнями з велоспорту

Дата створення: 11:40 12.06.2023

З 8 по 10 червня вихованці Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи стали учасниками юнацького чемпіонату України в олімпійських видах спорту, що відбувся у Білій Церкві на Київщині. За нагороди в індивідуальній гонці на час та груповій гонці з велоспорту змагалися понад ста учасників з 11 областей України. Переможці та призери визначалися у двох вікових категоріях: серед юнаків та дівчат. Тринадцятирічна вихованка Пісочинської ДЮСШ Вікторія Кононенко стала срібною призеркою в груповій гонці серед молодших дівчат. А Карина Кононенко, Ярослава Стецюк та Вадим Майданник покращили свої індивідуальні спортивні результати. Вид змагань Категорія учасників Відстань дистанції Кількість учасників/ результат учасника Прізвище, ім’я учасника Індивідуальна гонка на час Старші дівчата 44 км 28/12 Кононенко Карина Індивідуальна гонка на час Молодші юнаки 54 км 52/29 Майданник Вадим Індивідуальна гонка на час Молодші дівчата 32 км 25/9 Стецюк Ярослава Індивідуальна гонка на час Молодші дівчата 32 км 25/10 Кононенко Вікторія Групова гонка Старші дівчата 44 км 28/15 Кононенко Карина Групова гонка Молодші юнаки 54 км 51/9 Майданник Вадим Групова гонка Молодші дівчата 32 км 24/2 Кононенко Вікторія Групова гонка Молодші дівчата 32 км 24/11 Стецюк Ярослава Вітаємо наших юних спортсменів та їх тренера Ігоря Гримайла з хорошим результатом! Бажаємо нових звершень та успішних стартів!  

Вітаємо переможців з класичного пауерліфтингу

Дата створення: 15:54 05.06.2023

Вихованці Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи 27 травня 2023 року взяли участь у змаганнях на Кубок Харківської області з класичного пауерліфтингу в жимі лежачи серед юнаків та дівчат. Під керівництвом Геннадія МАТВІЄНКА, тренера-викладача Пісочинської ДЮСШ та наполегливої праці юних спортсменів, учасники здобули відмінні результати: 1 місце з результатом 77,5 кг - ЗАЗУЛІН Артур (у ваговій категорії до 66 кг). 1 місце з результатом 67,5 кг - ЖОНОВ Михайло (у ваговій категорії до 66 кг) серед юнаків 2009 року народження, та виконав 3 юнацький розряд. 2 місце з результатом 57,5 кг - ГУБАРЕНКО Назар (у ваговій категорії до 83 кг). 2 місце з результатом 40 кг - ДВОРЕЦЬКИЙ Владислав (у ваговій категорії до 74 кг) серед юнаків 2011 року народження. Вітаємо юних спортсменів із особистими спортивними досягненнями, бажаємо подальших перемог!!!

Вітаємо вихованців велосипедного спорту

Дата створення: 15:53 05.06.2023

26-28 травня 2023 року в місті Кропивницький вихованці Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи у складі команди Харківської області стали учасниками чемпіонату України з велосипедного спорту. Під керівництвом Ігоря ГРИМАЙЛА, тренера-викладача Пісочинської ДЮСШ та наполегливої праці юних спортсменів, учасники здобули такі результати: - у гонці з вибуттям: серед дівчат: 6 місце - Кононенко Карина; серед молодших дівчат: 3 місце - Кононенко Вікторія, 4 місце - Стецюк Ярослава, серед юнаків: 4 місце - Майданник Вадим. - у гонці критеріум (кільцеві перегони вулицями міста): серед дівчат: 4 місце Кононенко Карина; серед молодших дівчат: 1 місце - Кононенко Вікторія, 8 місце - Стецюк Ярослава; серед юнаків: 4 місце - Майданник Вадим. - у груповій кільцевій гонці: серед дівчат: 6 місце - Кононенко Карина; серед молодших дівчат: 4 місце - Кононенко Вікторія, 7 місце - Стецюк Ярослава, 15 місце - Остапенко Катерина; серед юнаків: 8 місце - Майданник Вадим. Вітаємо юних спортсменів із особистими і командними досягненнями, бажаємо наступних перемог!!!

ТАЛАНОВИТІ ДІТИ ГРОМАДИ

Дата створення: 12:52 05.06.2023

Вітаємо танцювальний колектив “DriveDance” та “DriveDanceKids” Березівського будинку культури з новим творчим досягненням - перемогою на Kharkiv Sport Fest! Пишаємося юними танцівниками та бажаємо нових шедеврів! Дякуємо наставнику колективів Слеті Вероніці за розкриття та виховання творчих здібностей наших дітей!

Тривають Олімпійські дні

Дата створення: 11:47 05.06.2023

Від заходу до заходу олімпійські цінності та ідеали спорту входять в повсякденне життя мешканців Пісочинської громади. У рамках Олімпійського дня першого червня 2023 року на території Пісочинської селищної ради відбувся Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід серед дітей #OlympicLab:«Олімпійський екомодуль». Для здорового та екологічного життя, захисту і збереження навколишнього середовища учасники заходу – діти, батьки та вихователі Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 3 «Теремок», взяли участь в акції «Зелений садочок». Підтримка ініціативи озеленення квітникових клумб і висадки декоративних дерев «Іва» на території садочку сприяла благоустрою території закладу. Голова відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області Христоєв Віктор Анатолійович разом із членами відділення НОК України в Харківській області Віталієм Єрьоменком та Людмилою Соловей привітали вихователів із Міжнародним Днем захисту дітей та вручили Почесні грамоти відділення: Оксані Ноздріній, директору закладу; Марії Гаврилюк, вихователю закладу; Вікторії Кулєшовій, вихователю закладу; Олені Лебєдєвій, помічнику вихователя закладу; Віті Маматовій, помічнику вихователя закладу та Юлії Бєловій, начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради. Закладу дошкільної освіти було вручено комлекти олімпійської літератури від НОК України, спортивну форму та спортивний інвентар.

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОСТАПЕНКО О.С., СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Дата створення: 09:06 02.06.2023

Вітаємо з днем народження Остапенко Олену Сергіївну, спеціаліста 1 категорії з питань освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради! Дорога Олено Сергіївно, нехай здійсняться всі Ваші заповітні сподівання! Хай щедра доля буде прихильною до Вашої родини, оберігаючи від негараздів і даруючи всі земні блага! Бажаємо миру та благополуччя, відмінного здоров`я, невичерпного оптимізму, затишку й достатку у родинній домівці, віри в серці, гармонії у душі! Нехай Господь допомагає Вам у всіх добрих справах, рідні розуміють і підтримують, любов додає сил і надихає на нові звершення! Залишайтеся завжди такою ж прекрасною, чуйною та енергійною, даруйте нам своє душевне тепло, насолоджуйтеся кожною миттю, будуйте плани та успішно їх втілюйте! З днем народження!

ТАЛАНОВИТІ ДІТИ ГРОМАДИ

Дата створення: 13:01 30.05.2023

Вітаємо талановитих дівчат з фольклорного гурту «Веселка» та «KoraLLi» Пісочинського палацу культури та мистецтв з новим творчим досягненням - призовими місцями на вокальному конкурсі «Star Holiday Fest», що відбувся в Києві. Колектив гурту «Веселка» посів почесне І місце. Гурт «KoraLLi» - дебютант конкурсу, став другим! Бажаємо неймовірним дівчатам нових перемог, втілення всіх творчих планів у життя, натхнення та нових шедеврів! Дякуємо керівнику колективів Карині Вакуленко за розвиток творчих здібностей наших дітей, за особистий вклад у збереження національної культури та неймовірне задоволення від виступів вокалістів! ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!

ВІТАЄМО З ТВОРЧИМ ДОСЯГНЕННЯМ!

Дата створення: 15:12 29.05.2023

Вітаємо талановитих учнів Пісочинської школи мистецтв "ART NOVA" з перемогою у Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Яскраве майбутнє»! Вашето Олексій (6 клас, спеціальність фортепіано) отримав ГРАН-ПРІ фестивалю, а Медлонг Едмонд (3 клас, спеціальність фортепіано) став лауреатом  І премії. Бажаємо учням та їх викладачу Марині Звегінцовій творчого натхнення, нових звершень і перемог! ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ДІТЬМИ!

ПРО ЗАХОДИ ОЛІМПІЙСЬКОГО РУХУ

Дата створення: 14:48 29.05.2023

«Україна у колі друзів. Рухаємось до ПЕРЕМОГИ заради МИРУ!» - під таким гаслом проходять цьогорічні спортивні заходи до Міжнародного олімпійського дня. За підтримки Пісочинського селищного голови Олега ЧЕРНОБАЯ тренери-викладачі Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи продовжують роботу щодо проведення заходів Олімпійського спрямування серед своїх вихованців. Так 27 травня відбувся товариський турнір з волейболу серед дівчат. Наприкінці турніру кожен учасник отримав диплом учасника спортивного олімпійського заходу, а призери турніру нагороджені медалями, кубками та дипломами різних ступенів. Також 28 травня відбулися товариські змагання з міні-футболу у складі вихованців «Юніор 12» і «Юніор 15» із командами Харківської дитячо-юнацької спортивної школи. Дякуємо тренерам-викладачам Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи Сергію КУЦУ (волейбол),  Олександру ЧЕМЕРИЦЬКОМУ (волейбол) і Сергію КУЗЬМЕНКУ (футбол) за їх професіоналізм в організації та проведенні турнірів і товариських зустрічей олімпійського спрямування. Головним завданням Олімпійського руху є пропаганда в усьому світі із залученням у спортивний рух усіх бажаючих. Він закликає людей до здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом і наша робота триває надалі.