A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ: З 1 ЛИПНЯ МОЖНА РЕЄСТРУВАТИ ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ НА САЙТІ ЄДЕБО

#ВСТУП2023 Вступники, готові подавати документи? З 1 липня можна реєструвати електронний кабінет на сайті ЄДЕБО —  http://https://vstup.edbo.gov.ua/  . Через нього ви зможете подати електронну заяву на вступ. Не вдається зареєструвати особистий електронний кабінет? Є причини, коли можна подати паперову заяву: - ви іноземець чи не маєте громадянства (крім осіб із посвідкою про постійне проживання в Україні); - маєте іноземний документ про освіту; - ваш документ про раніше здобуту освіту виданий до 2000 року (у форматі паперової книжки, білого або рожевого кольору, розміром 20,1х14,4 см); - подаєте заяву на вступ до встановлених Порядком прийому строків; - не можете зареєструвати електронний кабінет з інших причин, які приймальна комісія ЗВО підтвердила довідкою. Бажаємо успіхів у реєстрації!

11:02 23.06.2023

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОРБАНЬ О.А., ДИРЕКТОРА КЗ "ЦДЮТ "ІМПРЕЗА"

Вітаємо з днем народження Горбань Оксану Анатоліївну, директора комунального закладу ''Центр дитячої та юнацької творчості ''Імпреза'' Пісочинської селищної ради''! Шановна Оксано Анатоліївно, щиро бажаємо Вам мирного, щасливого життя, сповненого радості та любові! Нехай у Вашій родині пануватимуть злагода та благополуччя, тепло й затишок! Хай всі плани обов`язково втілюються у життя, натхнення сприятиме створенню нових мистецьких шедеврів, підтримка колег допомагає долати всі перепони та додає сил на нові звершення! Зичимо насолоджуватися кожною миттю, отримувати лише приємні звістки та завжди відчувати себе переможницею! З днем народження!

08:30 21.06.2023

Відбувся товариський турнір з футзалу

17.06.2023 на території Пісочинської селищної ради відбувся товариський турнір з футзалу, присвячений Міжнародному Олімпійському дню. Цікаву гру з футзалу показали вихованці Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи (тренер Григорій Кузьміних). Команда-переможець була нагороджена Кубком, а всі призери турніру - медалями та грамотами від селищного голови Олега ЧЕРНОБАЯ. Також кращий гравець МАТЕВОСЯН Ішхан, кращий воротар ЦИБЕНКО Макар та кращий нападник ТИМЧЕНКО Михайло відзначені статуетками у відповідних спортивних номінаціях. Керівництво дитячо-юнацької спортивної школи та її вихованці висловлюють подяку Пісочинському селищному голові Олегу ЧЕРНОБАЮ та начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради Юлії БЄЛОВІЙ за підтримку молодіжного спортивного руху.

10:35 19.06.2023

СПОРТИВНІ НОВИНИ

Протягом 15 - 17 червня в Білій Церкві пройшли 10-ті Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам'яті М.М.Баки з велосипедного спорту, де прийняв участь тренер-викладач Пісочинської ДЮСШ Ігор Гримайло. У перший день змагань у парній гонці на час ігор Костянтинович разом з представником з Солоницівки Сітченком Олександром здобули золоту нагороду. Потім у гонці вгору на 1,5 км наш тренер посів 3 місце. Сьогодні у груповий гонці Ігор Гримайло також бронзовий призер. Вітаємо Ігоря Константиновича з перемогою та бажаємо здоров'я й подальших успіхів. Ви - найкращий!

10:33 19.06.2023

Відбулось засідання комісії щодо перевірки знань співробітників відділу освіти, культури, молоді та спорту з питань охорони праці

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради від 22.03.2023 «Про навчання і перевірку знань працівників відділу з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності», 13 червня 2023 року відбулося засідання комісії щодо перевірки знань співробітників відділу з питань охорони праці за такою тематикою знань: електробезпека; пожежна безпека; домедична допомога постраждалому; трудові права працівника; порядок навчань з охорони праці; соціальне страхування; порядок дій у разі нещасного випадку, що стався; законодавчо-правові документи та інші загальні питання основ безпеки. Комісія у складі: Юлії БЄЛОВОЇ, начальника відділу, голови комісії; членів комісії - Валентини ЧМЕЛЬОВОЇ, медичної сестри комунального закладу «Пісочинська початкова школа «Надія» Пісочинської селищної ради Харківської області»; Олени БУТИРІНОЇ, провідного фахівця відділу цивільного захисту Харківського районного управління Головного управління ДСНС України у Харківській області; Віри МАЛІНКІНОЇ, голови профспілкової організації закладів освіти Пісочинської об’єднаної територіальної громади за результатами відповідей працівників відділу визнала якісну підготовку учасників засідання.

14:37 14.06.2023

Вітаємо вихованців Пісочинської ДЮСШ із спортивними досягненнями з велоспорту

З 8 по 10 червня вихованці Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи стали учасниками юнацького чемпіонату України в олімпійських видах спорту, що відбувся у Білій Церкві на Київщині. За нагороди в індивідуальній гонці на час та груповій гонці з велоспорту змагалися понад ста учасників з 11 областей України. Переможці та призери визначалися у двох вікових категоріях: серед юнаків та дівчат. Тринадцятирічна вихованка Пісочинської ДЮСШ Вікторія Кононенко стала срібною призеркою в груповій гонці серед молодших дівчат. А Карина Кононенко, Ярослава Стецюк та Вадим Майданник покращили свої індивідуальні спортивні результати. Вид змагань Категорія учасників Відстань дистанції Кількість учасників/ результат учасника Прізвище, ім’я учасника Індивідуальна гонка на час Старші дівчата 44 км 28/12 Кононенко Карина Індивідуальна гонка на час Молодші юнаки 54 км 52/29 Майданник Вадим Індивідуальна гонка на час Молодші дівчата 32 км 25/9 Стецюк Ярослава Індивідуальна гонка на час Молодші дівчата 32 км 25/10 Кононенко Вікторія Групова гонка Старші дівчата 44 км 28/15 Кононенко Карина Групова гонка Молодші юнаки 54 км 51/9 Майданник Вадим Групова гонка Молодші дівчата 32 км 24/2 Кононенко Вікторія Групова гонка Молодші дівчата 32 км 24/11 Стецюк Ярослава Вітаємо наших юних спортсменів та їх тренера Ігоря Гримайла з хорошим результатом! Бажаємо нових звершень та успішних стартів!  

11:40 12.06.2023

Вітаємо переможців з класичного пауерліфтингу

Вихованці Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи 27 травня 2023 року взяли участь у змаганнях на Кубок Харківської області з класичного пауерліфтингу в жимі лежачи серед юнаків та дівчат. Під керівництвом Геннадія МАТВІЄНКА, тренера-викладача Пісочинської ДЮСШ та наполегливої праці юних спортсменів, учасники здобули відмінні результати: 1 місце з результатом 77,5 кг - ЗАЗУЛІН Артур (у ваговій категорії до 66 кг). 1 місце з результатом 67,5 кг - ЖОНОВ Михайло (у ваговій категорії до 66 кг) серед юнаків 2009 року народження, та виконав 3 юнацький розряд. 2 місце з результатом 57,5 кг - ГУБАРЕНКО Назар (у ваговій категорії до 83 кг). 2 місце з результатом 40 кг - ДВОРЕЦЬКИЙ Владислав (у ваговій категорії до 74 кг) серед юнаків 2011 року народження. Вітаємо юних спортсменів із особистими спортивними досягненнями, бажаємо подальших перемог!!!

15:54 05.06.2023

Вітаємо вихованців велосипедного спорту

26-28 травня 2023 року в місті Кропивницький вихованці Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи у складі команди Харківської області стали учасниками чемпіонату України з велосипедного спорту. Під керівництвом Ігоря ГРИМАЙЛА, тренера-викладача Пісочинської ДЮСШ та наполегливої праці юних спортсменів, учасники здобули такі результати: - у гонці з вибуттям: серед дівчат: 6 місце - Кононенко Карина; серед молодших дівчат: 3 місце - Кононенко Вікторія, 4 місце - Стецюк Ярослава, серед юнаків: 4 місце - Майданник Вадим. - у гонці критеріум (кільцеві перегони вулицями міста): серед дівчат: 4 місце Кононенко Карина; серед молодших дівчат: 1 місце - Кононенко Вікторія, 8 місце - Стецюк Ярослава; серед юнаків: 4 місце - Майданник Вадим. - у груповій кільцевій гонці: серед дівчат: 6 місце - Кононенко Карина; серед молодших дівчат: 4 місце - Кононенко Вікторія, 7 місце - Стецюк Ярослава, 15 місце - Остапенко Катерина; серед юнаків: 8 місце - Майданник Вадим. Вітаємо юних спортсменів із особистими і командними досягненнями, бажаємо наступних перемог!!!

15:53 05.06.2023

ТАЛАНОВИТІ ДІТИ ГРОМАДИ

Вітаємо танцювальний колектив “DriveDance” та “DriveDanceKids” Березівського будинку культури з новим творчим досягненням - перемогою на Kharkiv Sport Fest! Пишаємося юними танцівниками та бажаємо нових шедеврів! Дякуємо наставнику колективів Слеті Вероніці за розкриття та виховання творчих здібностей наших дітей!

12:52 05.06.2023

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень