A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

НОВИНИ та АНОНСИ

ВИЗНАЧЕНО ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ НМТ

Національний мультипредметний тест (НМТ) у 2024 році заплановано провести протягом 14 травня — 19 липня. Такий період визначено наказом  http://surl.li/puceb  Міністерства освіти і науки України.

09:50 26.01.2024

Структура тестів НМТ у 2024 році не зазнає змін

Структура національного мультипредметного тесту не зазнає змін порівняно з минулими роками. Про це повідомила директор Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко. Вона наголосила, що типи завдань з усіх предметів не відрізняються від типів завдань ЗНО минулих років. «Якщо ви проходили демонстраційні тести минулорічні, то ви уже обізнані з цими типами, жодних змін у структурі тестування не буде», – підкреслила директор УЦОЯО. Тобто, залежно від предмета, учасники НМТ будуть працювати з завданнями з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох або п’яти варіантів, з вибором трьох правильних відповідей з семи варіантів або трьох груп варіантів, на встановлення відповідності або послідовності, на заповнення пропусків у тексті та завданнями відкритої форми з короткою відповіддю. «Ці всі завдання раніше були в ЗНО, тепер вони є в НМТ. Єдина відмінність – що вони представлені у комп’ютерному форматі», – зазначила Вакуленко. Для ефективної підготовки до усіх предметних блоків НМТ майбутні учасники можуть використати сервіс ЗНО-ОНЛАЙН, який містить усі завдання ЗНО з усіх предметів, які виконували учасники зовнішнього незалежного оцінювання за всі роки його проведення. Для зручності підготовки завдання з української мови і літератури, математики, історії України, біології, фізики, хімії, географії, згруповані за темами, що дозволить приділити більше уваги «проблемним» для учасника розділам з певного предмета. Також користувачі сервісу можуть скористатись коментарями фахівців, які пояснюють логіку вибору правильної відповіді. ГОТУВАТИСЯ ДО НМТ

14:18 24.01.2024

Графік НМТ не будуть оприлюднювати з міркувань безпеки

Дати проведення національного мультипредметного тесту з міркувань безпеки для широкої аудиторії оприлюднюватись не будуть. Про це повідомила директор Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко. Зокрема, календарним планом проведення НМТ буде затверджений діапазон проведення основної та додаткової сесії складання мультитесту. Тестування буде розпочате у травні, найбільша кількість тестових днів основної сесії буде в травні і червні. Додаткова сесія відбудеться у липні, вона проходитиме для тих учасників, які з об’єктивних причин не зможуть узяти участь в основній сесії. Також директор УЦОЯО підкреслила, що минулого і позаминулого року дати тестувань з міркувань безпеки для широкої аудиторії теж не повідомлялись. «Я попрошу такого підходу дотримуватись і учасників, не повідомляти в соцмережах про дату і місце, де і коли вони проходитимуть оцінювання», – звернулась Вакуленко до майбутніх учасників тестування. Отримати інформацію про дату та місце проведення іспиту кожний учасник зможе у своєму персональному кабінеті не пізніше ніж за 10 днів до проведення іспиту. БІЛЬШЕ ПРО НМТ

14:03 24.01.2024

Реєстрація для участі в НМТ розпочнеться у березні

Реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті розпочнеться у березні і триватиме до початку квітня. Про це повідомила директор Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко. За її словами, конкретні дати будуть названі пізніше, після затвердження графіка проведення тестування. Планується, що реєстрація відбуватиметься лише в онлайн-режимі. Учаснику необхідно буде створити персональний електронний кабінет, завантажити певні документи, внести інформацію про себе та обрати ті предмети, які він складатиме під час іспиту. Також протягом усього періоду реєстрації майбутній учасник НМТ зможе внести зміни до тієї інформації, яка подається в електронному кабінеті. Наприклад, у разі зміни місця проходження або четвертого предмета вступник зможе змінити інформацію, яку він подав раніше, але лише до закінчення реєстрації. Після завершення періоду реєстрації змінити інформацію буде неможливо. Окрім того, директор УЦОЯО порадила вступникам, які перебувають за кордоном і планують складати НМТ, не зволікати і намагатись зареєструватись на початку реєстрації. «Кількість місць за кордоном буде, як завжди, обмеженою. Тож якщо ви затримаєтесь до останніх днів реєстрації, то, на жаль, є такий шанс, що ви не зможете проходити оцінювання в тому місті або навіть тій країні, яка є найближчою», – підкреслила Вакуленко. /ОСВІТА.UA/

15:03 22.01.2024

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ КАШКАРЬОВОЇ І.В., ДИРЕКТОРА ПІСОЧИНСЬКОГО ЗДО №2

Вітаємо з днем народження Кашкарьову Ірину Володимирівну, директора Пісочинського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) №2! Шановна Ірино Володимирівно, прийміть найщиріші привітання з нагоди дня Вашего народження! Бажаємо Вам Перемоги та миру, всеохоплюючого щастя, достатку та благополуччя у родині! Нехай у всіх справах Вас супроводжує успіх, в сімейній домівці панують гармонія та затишок, серце буде сповнене любові й добра! Зичимо завжди насолоджуватися життям, радіти успіхам, отримувати лише приємні звістки, легко долати всі труднощі та дарувати своє душевне тепло іншим! Нехай всі Ваші заповітні мрії обов`язково здійсняться! Щедрої Вам долі та незрадливої удачі! З днем народження!

08:20 18.01.2024

Сертифікація-2024: перевірка стану реєстрації

Важлива інформація для тих, хто не гаяв часу і вже створив реєстраційну картку-заяву: реєстрація для участі в сертифікації не завершується на цьому етапі. Успішна реєстрація — це ще й вчасно надісланий комплект документів до регіонального центру оцінювання якості освіти (поштову адресу зазначено в контрольно-інформаційному листі до реєстраційної картки-заяви, який потрібно було завантажити після її формування).

07:50 18.01.2024

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПРУДНІКОВОЇ С.М., СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ З БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

Вітаємо з днем народження Пруднікову Світлану Миколаївну, спеціаліста 1 категорії з бухгалтерського обліку відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради! Щиро бажаємо Вам, шановна Світлано Миколаївно, миру та благополуччя у всіх сферах Вашого життя! Нехай відмінне здоров`я сприятиме втіленню всіх планів і задумів, у сімейній домівці завжди буде тепло та затишно, кохання зігріває вашу душу та надихає на нові звершення, робочі успіхи приносять достаток! Зичимо щастя та всіляких приємностей, лише радісних подій і сюрпризів, вірних людей у оточенні та здійснення всіх заповітних сподівань! З днем народження!

08:21 17.01.2024

Як ефективно підготуватися до НМТ в режимі онлайн

Сучасна мережа пропонує майбутнім студентам безліч онлайн-ресурсів для результативної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання у вигляді НМТ. Серед великої кількості онлайн-платформ із різноманітними матеріалами теперішнім випускникам шкіл важливо вибрати ту, що забезпечить усебічну підготовку до вступних іспитів.

15:57 15.01.2024

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень