НОВИНИ та АНОНСИ

21 лютого - День рідної мови

Вітаємо з Днем рідної мови! "За українську мову, національну ідентичність та право бути господарями на своїй землі гинуть кращі сини та доньки країни." (Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь). Плекаймо рідну мову, бережімо її та шануймо!

08:48 21.02.2024

ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ НАШОЇ ГРОМАДИ

Вітаємо з новими досягненнями юних спортсменів секції карате, які тренуються на базі Пісочинського ліцею! 10 лютого у місті Полтава відбувся відкритий міжобласний турнір з Шотокан карате-до POLTAVA OPEN CUP 2024. Спортсмени Пісочинської громади блискуче продемонструвати свою майстерність, виборов 7 золотих, 8 срібних та 17 бронзових нагород! Пишаємося нашою молоддю! Дякуємо тренеру Костянтину Недбайлу за гідну підготовку команди до змагань. Пісочинська громада - спортивна громада

20:49 20.02.2024

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ БЄЛОВОЇ Ю.С., НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, ДЕПУТАТА ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Вітаємо з днем народження Бєлову Юлію Сергіївну, депутата Пісочинської селищної ради, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради! Хочемо висловити вам, шановна Юліє Сергіївно, слова щирої вдячності за вражаючу силу духу у цей важкий для нашої країни період. Ваша відданість громаді надихають! Ви ніколи не здаєтеся та піклуєтеся про тих, хто потребує допомоги! Хочемо побажати Вашій родині найскорішої Перемоги, міцного здоров'я, щастя та благополуччя, ще багато років великих досягнень, кохання, що на віки, вірних людей поряд, підтримки та розуміння рідних! Хай ваше життя буде наповнене радістю, яскравими фарбами, всі мрії здійснюються, а плани успішно реалізуються! Будьте завжди такою ж позитивною, чарівною, енергійною і прекрасною! Світло Вашої душі зігріває багато людей! Нехай береже Вас Господь! З днем народження!

07:41 19.02.2024

З ДНЕМ ЄДНАННЯ

В ЄДНОСТІ - НАША СИЛА!  ВІРИМО В ЗСУ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

15:58 16.02.2024

МОН планує підвищити мінімальний конкурсний бал для деяких вступників

Міністерство освіти і науки планує підвищити мінімальний конкурсний бал для вступу на деякі спеціальності. Відповідні норми містить проєкт Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти. Зокрема, у 2024 році до 150 балів планується підвищити мінімальний конкурсний бал для вступу на бакалаврат на бюджетну і контрактну форму навчання для спеціальностей галузей знань «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини», спеціальності «Фармація, промислова фармація» галузі знань «Охорона здоров'я». Також на рівні 150 балів планується залишити мінімально можливий конкурсний бал для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія» галузі знань «Охорона здоров'я». Для усіх інших спеціальностей вступ на бюджет можливий за умови не менш ніж 130 балів. Ця норма буде застосовуватись до всіх вступників, окрім дітей загиблих захисників України. БІЛЬШЕ ПРО ВСТУП

12:35 15.02.2024

ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ ГРОМАДИ

За підсумками ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу–захисту науково–дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України ІІІ місце виборола учениця 9 класу Комунального закладу «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради» Мальцева Анна. Нехай ця перемога стане поштовхом до самовдосконалення, максимального розвитку інтелектуальних та творчих здібностей, вдалої реалізації твоїх ідей! Висловлюємо вдячність Ірині Миколаївні Горєлій за підготовку та гідний виступ її учениці й конкурсі!

12:32 13.02.2024