A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

НОВИНИ та АНОНСИ

ТАЛАНОВИТІ ДІТИ ГРОМАДИ

Вітаємо з творчим досягненням фольклорний гурт «Веселка» Пісочинського палацу культури та мистецтв! Неймовірні талановиті вокалісти отримали Гран-прі на Всеукраїнському конкурсі талантів «Різдвяний Олімп». Дякуємо керівнці колективу - Карині Вакуленко, за безмежну любов до української національної культури та гідне виховання молоді, за прихильність до свого покликання й розкриття мистецьких талантів дітей. ПИШАЄМОСЯ УСПІХАМИ НАШИХ ДІТЕЙ! Бажаємо втілення всіх мрій у життя, нових яскравих перемог і звершень!

15:50 14.01.2024

Затверджено Порядок проведення НМТ в 2024 році

Міністерством освіти і науки затверджено Порядок проведення національного мультипредметного тесту в 2024 році. Документ визначає основні засади підготовки та проведення НМТ для оцінювання результатів навчання вступників, які будуть використані ними для вступу до закладів вищої освіти. Метою проведення НМТ є забезпечення рівного доступу до фахової передвищої та вищої освіти в умовах воєнного стану. Участь в НМТ зможуть узяти особи, які вже мають повну загальну середню освіту або здобудуть її в рік проходження НМТ та зареєструвалися відповідно до вимог законодавства. Мультитест складатиметься з трьох обовʼязкових предметів (українська мова, математика та історія України) та одного додаткового предмета на вибір – українська література, або біологія, або географія, або іноземна мова, або фізика, або хімія. Усі 4 предмети вступники будуть складати в один день, двома блоками по 120 хвилин з невеликою перервою. У 2024 році НМТ буде проведено під час основної та додаткової сесії тестування. Основна сесія розпочнеться у травні. Участь у НМТ для вступників є безкоштовною. Терміни реєстрації для участі в тестуванні, яка відбуватиметься дистанційно, будуть визначені пізніше. Для успішної реєстрації на тестування вступнику необхідно буде створити свій персональний кабінет, внести до нього необхідні особисті дані та завантажити копії реєстраційних документів. Також під час реєстрації вступник буде обирати перелік предметів для тестування та населений пункт в Україні або за кордоном, де перебуватиме учасник НМТ вступник у дні проведення іспиту. Тестові аудиторії, у яких відбуватиметься іспит, будуть обладнані робочими місцями та облаштовані комп'ютерами з під'єднанням до інтернету. Для проведення НМТ будуть використані сертифікаційні роботи, укладені Українським центром оцінювання якості освіти за чинними програмами ЗНО. На виконання усієї тестової роботи буде відведено 240 хвилин. Результати НМТ визначатимуться за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів шляхом переведення тестових балів учасників, отриманих з кожного предмета, у рейтингові бали за допомогою таблиці переведення, затвердженої Міністерством освіти і науки.  

14:54 14.01.2024

ТАЛАНОВИТІ ДІТИ ГРОМАДИ

Вітаємо артистів народного естрадного колективу "Шоу-театр Хcluzity" Пісочинського палацу культури та мистецтв з новим творчим досягненням - Гран-прі Всеукраїнського конкурсу талантів "Різдвяний Олімп"! Дякуємо керівнику колективу Олексію Карпенку за кропітку працю, за розкриття та вдосконалення талантів дітей! Дякуємо батькам юних артистів за можливість насолоджуватися чарівним мистецтво та пишатися представниками нашої громади! Бажаємо колективу нових шедеврів, яскравих виступів і перемог! Віримо у вас!

14:44 13.01.2024

Привітання з днем народження Куденко М.Г., спеціаліста з питань освіти, культури, молоді та спорту

Вітаємо з днем народження Куденко Марину Геннадіївну,  спеціаліста І категорії з питань освіти, культури, молоді та спорту! Щиро бажаємо іменинниці здійснення заповітних сподівань та успішної реалізації всіх задумів, найскорішої Перемоги та мирного неба над нашою країною! Нехай рідні підтримують всі Ваші починання,  колеги поважають, друзі залишаються вірними, а в серці завжди панують любов, віра та надія! Зичимо Вам всього самого найкращого, доброго, світлого, найбажанішого! З днем народження, шановна Марино Геннадіївно!

09:48 10.01.2024

СЕРТИФІКАЦІЯ-2024: ЗА ТИЖДЕНЬ — РЕЄСТРАЦІЯ

З 2019 року в Україні запроваджено добровільну процедуру сертифікації педагогічних працівників, а саме вчителів початкової школи. Цьогоріч узяти участь у сертифікації зможе ширше коло освітян. Відповіді на запитання, як підготуватися до реєстрації, яка розпочнеться за кілька днів, та що потрібно знати, готуючись до іспиту, читайте у відповідному розділі.

08:24 10.01.2024

Відбулося друге засідання атестаційної комісії ІІ рівня

З метою стимулювання безперервного підвищення рівня професійної майстерності педагогічних працівників закладів освіти громади 28 грудня 2023 року відбулося друге засідання атестаційної комісії відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради, на якому були розглянуті питання: 1. Затвердження окремого списку педагогічних працівників, які підлягають позачерговій атестації, визначення строків проведення їх атестації, строків подання ними документів та у разі потреби внести зміни до графіка засідань атестаційної комісії. 2. Про хід вивчення членами атестаційної комісії ІІ рівня професійної компетентності педагогічних працівників закладів освіти громади, які атестуються. 3. Про хід виконання графіка роботи атестаційної комісії ІІ рівня. Атестаційна комісія ухвалила рішення, які зазначені у Протоколі №2 від 28.12.2023 (додається). Графік проведення засідань атестаційної комісії: ІІІ засідання - 14.03.2024; ІV засідання (за додатковим графіком): 01.04-10.04.2024. ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ

11:17 28.12.2023

БЕЗПЕЧНІ КАНІКУЛИ

Вже з понеділка у школярів розпочнуться зимові  канікули, а з ними й Новорічні свята. Аби вони пройшли безпечно Національна поліція підготувала для дітей добірку порад:

13:27 22.12.2023

Вітаємо з 20 річницею з дня заснування

Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав колектив Комунального закладу "Пісочинська дитячо-юнацька спортивна школа" з річницею з дня заснування закладу. Вже 20 років розкриває Пісочинська ДЮСШ спортивні таланти нашої громади. За цей час заклад став справжньою лабораторією для виховання юних спортсменів. 540 вихованців знайшли свій спортивний шлях у 8 різних відділеннях: волейбол, велоспорт, баскетбол, футбол, настільний теніс, пауерліфтинг, тхеквондо та шахи. Вдячні викладачам за те, що залишилися в громаді та продовжили розвивати та виховувати дітей, незважаючи на всі складнощі сьогодення.

09:22 21.12.2023

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень