A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

НОВІ ДОСЯГНЕННЯ СПОРТСМЕНІВ ГРОМАДИ

З 18 по 22 квітня у м. Ужгород пройшов чемпіонат України з велоспорту в індивідуальній гонці на час, командний чемпіонат України (крос-кантрі), 1- й етап чемпіонату України (шорт-трек) та перший етап ЧУ (елімінатор). Вихованці Пісочинської ДЮСШ, які тренуються під керівництвом Ігоря Костянтиновича Гримайла, в складі збірної команди Харківської області показали відмінний результат! Талановиті спортсмени громади Вика Кононенко, Ярослава Стецюк, Карина Кононенко та Вадим Майданник завоювали разом 11 медалей:  вісім золотих, дві срібні та одну бронзову . Пишаємося молоддю та бажаємо нових рекордів, перемог і успіхів! Дякуємо тренеру-викладачу Гримайлу І.К. за гіду підготовку велосипедистів до змагань і особистий приклад любові до спорту!

11:26 26.04.2023

РОКОВИНИ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

37 роковини страшної трагедії. Трагедії, яка поділила життя безлічі людей на «до» та «після». Найбільша ядерна катастрофа 20-го століття стала болісним уроком всьому людству. У роковини аварії на Чорнобильській АЕС ми шановуємо подвиг ліквідаторів - тих, хто ціною свого життя захистив кожного з нас. Вічна пам'ять загиблим! Світ не має допустити повторення трагедії! Заради життя, заради майбутнього, заради людства!

10:29 26.04.2023

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ-2023: ПЕРЕВІРТЕ СТАН ОБРОБЛЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ

За результатами оброблення реєстраційних документів понад 7 тисяч вступників / вступниць отримали від регіональних центрів оцінювання якості освіти в персональних кабінетах повідомлення про потребу в доопрацюванні наданої ними інформації та/або копій документів і не усунули недоліків. Виправити помилки і повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру потрібно якнайшвидше, але не пізніше ніж 7 травня. Після надсилання документів на оброблення рекомендуємо заглядати до персонального кабінету, щоб не пропустити важливого повідомлення. Звертаємо особливу увагу на таке: якщо вступник / вступниця не усуне недоліків, на які за результатами оброблення вказав регіональний центр, йому / їй буде відмовлено в реєстрації для участі в НМТ.

14:51 24.04.2023

НАШІ - НАЙКРАЩІ!

19 квітня 2023 року в режимі онлайн відбувся ІІ очний тур 48 обласної олімпіади юних геологів та географів Харківщини. До участі були запрошені переможці І заочного туру - старшокласники з Харківської, Полтавської, Запорізької областей. Учнів та вчителів привітали Редіна В.А., кандидат педагогічних наук, директор КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, Кравченко К.О., кандидат географічних наук, доцент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства, заступник декана факультету геології, географії, рекреації та туризму ХНУ імені В.Н.Каразіна, Скриль І.А., кандидат географічних наук, доцент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства ХНУ імені В.Н.Каразіна , завідувачка відділу краєзнавства КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, Москаленко Л.Г., геолог-виробничник. Учасники представили цікаві презентації з різноманітних галузей геології та географії, відповідали на запитання членів журі. За результатами І та ІІ турів були визначені абсолютні переможці олімпіади - 26 учнів Харківської, Полтавської, Запорізької областей, у числі яких 5 учнів Пісочинського ліцею "Мобіль". Вітаємо з абсолютною перемогою Чорнобай Олену, ученицю 10-б класу, Хрола Павла , учня 10 класу, Бойка Олега, учня 10 класу, Литвинову Віолетту, , ученицю 10 класу, Шпарагу Софію, ученицю 10 класу, Яцун Маргариту, ученицю 6-Б класу, Копича Назарія, учня 6-Б класу та Могилевську Софію, ученицю 7-Б класу! Дякуємо наставникам за гідну підготовку учнів до обласної олімпіади! Пишаємося талановитою молоддю нашої громади!

13:15 24.04.2023

Відбулась зустріч з харківською письменницею Людмилою Охріменко

21 квітня в укритті ліцею «Мобіль» відбулась зустріч з харківською письменницею, волонтеркою, авторкою найкращого роману на воєнну тематику за версією міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Людмилою Охріменко, яка презентувала свою творчість читачам. Книги про війну, українських захисників, які боронять гідність і свободу нашої Батьківщини, заслуговують особливої уваги, адже правдиво висвітлюють сучасну українську реальність і пробуджують національну свідомість. Дякуємо за сприяння в організації заходу працівникам Комунального закладу «Пісочинська публічна бібліотека» та Комунального закладу "Пісочинський ліцей "Мобіль"! Україна обов’язково переможе, бо наша сила – в любові до своєї Батьківщини! З Україною в серці!

10:21 24.04.2023

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДАУДОВОЇ Л.Б., БУХГАЛТЕРУ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Вітаємо з Днем народження Даудову Лімару Бахтійорівну, бухгалтера відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради! Бажаємо миру, здоров`я, родинного благополуччя, прихильної долі та вірного ангела-охоронця! Нехай життя буде довгим, щасливим і радісним, всі плани реалізуються, мрії збуваються, кожен день буде радісним і успішним! Хай рідні люди надихають Вас на нові звершення, шановна Лімаро Байхтійорівно! Всіх земних благ! Зі святом!

10:10 23.04.2023

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ-2023

«ПЕРСОНАЛЬНОГО КАБІНЕТУ З ТАКИМИ ДАНИМИ НЕ ІСНУЄ»: ЯКА ПРИЧИНА Протягом останніх кількох днів Український центр оцінювання якості освіти отримав не одне звернення про неможливість входу до персонального кабінету. Здебільшого причиною цього є те, що потенційні учасники НМТ створили кілька кабінетів за різними паспортними документами, що посвідчують особу:  закордонним паспортом, ID-карткою, іншим документом, що посвідчує особу. Так, наприклад, потенційний вступник створив кілька кабінетів для участі я в основній сесії НМТ та вибрав із запропонованого переліку і м. Варшаву, і м. Бидгощ, а також для участі в додатковій і вибрав місто Бидгощ. Таким чином він обмежив можливість інших учасників взяти участь у тестуванні в містах, де наші закордонні партнери створити спеціально обладнані комп’ютерні центри, адже кількість місць у таких центрах чітко визначена і практично не може бути збільшена. Такий підхід суперечить принципам проведення НМТ, відповідно додаткові (повторно створені) кабінети такого вступника під час оброблення було видалено.  Інколи дублі кабінетів з’являються через намагання учасників виправити помилки в реєстрації. Навіть якщо ви припустилися помилки або хочете змінити місце проходження тестування, не створюйте нових персональних кабінетів. Дочекайтеся інформації про необхідність виправити помилку або про отримання сертифіката в тому кабінеті, що ви вже створили. У вас буде можливість змінити локацію.  Якщо ви не створювали кількох персональних кабінетів, однак після коректного введення особистих даних з’явилося повідомлення про те, що кабінету з такими даними не існує, — зверніться до регіонального центру оцінювання якості освіти, який здійснює обробку ваших реєстраційних документів, для уточнення інформації.

09:30 21.04.2023

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень