A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

НОВИНИ та АНОНСИ

ТРЕК. ХАРКІВ’ЯНИ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ У ЛЬВОВІ!

Початок лютого відкрив новий національний сезон з велоспорту на треку. У Львові з 1 по 5 лютого відбулися чемпіонати країни у двох багатоденних гонках - темп та гітовий спринт серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат. Боротьбу за нагороди вели 152 спортсмени з 17 команд, які представляли 11 регіонів країни.

12:19 07.02.2024

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ: ЯК РОЗУМНО СПОЖИВАТИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ?

Протягом останніх тижнів рф нищить українську енергосистему. У багатьох регіонах України виникають, зокрема, проблеми зі світлом. Допомогти країні тримати енергетичний фронт потрібно не лише вдома, а й на роботі, особливо в закладах освіти, заповнених електричним обладнанням, яке можна легко використовувати більш ефективно з мінімальними зусиллями та витратами. Пропонуємо прості поради, які допоможуть економити електроенергію.

12:17 07.02.2024

ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ НАШОЇ ГРОМАДИ

Вітаємо вокалистов зразкового фольклорного гурту «Веселка» Пісочинського палацу культури та мистецтв з новим творчим успіхом - перемогою на Kyiv Vocal Festival!  Пишаємося нашою талановитою молоддю, захоплюємося та щиро бажаємо колективу нових яскравих виступів і перемог, реалізації задумів та любові шанувальників! Наші - найкращі!

08:07 07.02.2024

АДМІНІСТРАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ПІСОЧИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ІНФОРМУЄ

Шановні батьки майбутніх першокласників 2024-2025 навчального року! Адміністрація КЗ "Пісочинський ліцей" просить заповнити форму для якісної підготовки батьківських зборів майбутніх першокласників та організації набору в 1 клас . АНКЕТА ПЕРШОКЛАСНИКА

16:32 05.02.2024

Завершено реєстрацію на сертифікацію вчителів у 2024 році

Завершилась реєстрація для участі в сертифікації педагогічних працівників 2024 року. Цьогоріч право подати заявку на участь у сертифікації мали 1500 учителів початкових класів, по 1000 учителів української мови та літератури й математики та 500 викладачів історії. Як повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, наразі опрацьовано всі отримані реєстраційні документи та підготовлено 1239 реєстраційних повідомлень для вчителів початкових класів, 501 – для вчителів української мови і літератури, 423 – для вчителів математики, а також 411 – для вчителів історії та громадянських дисциплін. Для цих учителів на сайті УЦОЯО створено кабінети учасників сертифікації, доступ до яких здійснюватиметься за логіном і PIN-кодом, які учасники сертифікації отримають у реєстраційних повідомленнях, що будуть надіслані за результатами обробки їхніх документів на зазначені в реєстраційних картках-заявах адреси. Проте отримати дані для входу до кабінету можна й раніше, ніж рекомендований лист від регіонального центру надійде засобами поштового зв’язку. Для цього до спеціального сервісу необхідно увести номер реєстраційної картки-заяви і перевірити, на якому етапі опрацювання реєстраційні документи, а в разі успішної реєстрації – отримати дані для входу. В УЦОЯО нагадали, що сертифікація є добровільною і педагогічний працівник може відмовитися від участі в ній. Для цього потрібно надіслати рекомендованим поштовим відправленням, е-поштою або доставити нарочно до відповідного регіонального центру письмову заяву (у довільній формі) чи її скановану копію, до якої додати копію (скановану копію) документа, що посвідчує особу. Відповідна заява має надійти не пізніше ніж за два тижні до початку незалежного тестування. Для підготовки до першого етапу сертифікації, що передбачає оцінювання фахових знань та умінь викладачів шляхом незалежного тестування, педагоги можуть скористатись тестами для вчителів минулих років. /ОСВІТА.UA/

12:44 31.01.2024

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ МАРКОВОЇ О.П., ФАХІВЦЯ З ПИТАНЬ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Вітаємо з днем народження Маркову Ольгу Павлівну, фахівця з питань загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради! Бажаємо найскорішої Перемоги та миру, відмінного здоров`я, оптимізму та наснаги, вірної удачі у всіх справах, підтримки колег і розуміння близьких! Хай здійснюються всі сподівання та мрії, любов і добробут пануватимуть у сімейній домівці, робота приносить задоволення й достаток, спілкування з друзями дарує радість! Зичимо Вам, шановна Ольго Павлівно, прихильності щедрої долі! Нехай у житті завжди буде місце для радості, добра та приємностей! З днем народження!

08:53 29.01.2024

Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів

Освіта.ua пропонує вступникам 2024 року виявити свій рівень знань, пройшовши онлайн тести з усіх предметів обов’язкового блоку та блоку предметів на вибір, які в 2023 році були запропоновані учасникам  НМТ.

10:00 26.01.2024

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень