НАШІ ТАЛАНТИ

Дата створення: 10:36 03.04.2022

Різноманітні конкурси, що сприяють розвитку талантів та умінь наших дітей проводять дорослі в одному з укриттів. Діти з задоволенням беруть в них участь і вкотре вражають нас своїми творчими здібностями. Дякуємо дорослим наставникам, які незважаючи на воєнний час приділяють свою увагу навчанню та вихованню юного покоління громади! Все буде Україна!

Про завершення навчального року

Дата створення: 22:35 28.03.2022

Чудове свято для дітлахів

Дата створення: 22:58 20.03.2022

Сьогодні працівники Пісочинського будинку культури та мистецтв й освітяни громади провели розваги для дітей, що перебувають разом із батьками в укритті. Цікаві ігри, конкурси та веселощі й, звісно ж, частування смаколиками стали до вподоби дітям. Їхній сміх - наша найкраща розрада та нагорода! #нашідіти

Встановлено загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Дата створення: 10:15 17.03.2022

Указом Президента України №143/2022 встановлено загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України З метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, встановлено: - Започаткувати проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, яку оголошувати у всіх засобах масової інформації незалежно від форми власності. - Кабінету Міністрів України, обласним, Київській міській державним адміністраціям забезпечувати проведення загальнонаціональної хвилини мовчання, у тому числі у закладах освіти. - Міністерству закордонних справ України забезпечити проведення закордонними дипломатичними установами України щоденно о 9 годині 00 хвилин за місцевим часом у державах перебування загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. Текст указу - https://bit.ly/35W5Rmd

ЗВЕРНЕННЯ ПІСОЧИНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА ЧЕРНОБАЯ

Дата створення: 09:58 25.02.2022

Шановні мешканці громади! Ця ніч в нашій громаді минула без надзвичайних подій! Всю ніч разом із поліцейськими офіцерами громади ми намагалися підтримувати спокій та порядок! У штатному режимі функціонували чотири массових тимчасових сховищах для мешканців громади: в ліцеї «Мобіль», ЗДО «Теремок», «Пісочинському ліцей» та «Початковій школі «Надія». Вони відкриті 24/7! Освітяни разом із службами селищної ради та депутатським корпусом організують в них постійне чергування для вашого спокою! У разі загрози повітряної тривоги поліцейські офіцери громади одразу ж повідомлять про це відповідними сигналами по території всієї громади! Слідкуйте також за інформацією на офіційній сторінці селищної ради у Facebook! Закликаю всіх зберігати спокій та допомогати один одному! Я з вами поруч та прикладаю максимум зусиль, щоб в нашій громаді був спокій!

На Харківщині запроваджується комендантська година

Дата створення: 19:35 24.02.2022

Увага! У зв‘язку із російським вторгненням, на Харківщині запроваджується комендантська година із 22.00. до 06.00 годин. Жителям Харківщини заборонено в цей час перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи. В разі небезпеки мешканці безперешкодно можуть прямувати до бомбосховищ і в комендантську годину. При собі необхідно мати посвідчення особи.

УВАГА! ВАЖЛИВО!

Дата створення: 16:59 24.02.2022

Шановна громадо! З метою доведення до населення оперативної та достовірної інформації про небезпеку, у випадку отримання повідомлення щодо повітряної тривоги або іншої загрози інформація буде розміщена на офіційних джерелах Пісочинської селищної ради. У свою чергу поліцейські офіцери громади сповіщатимуть населення за допомогою сирен і гучномовців. Якщо ви почули сирену або прочитали повідомлення щодо загрози – ви повинні залишить житлове приміщення, сховатися у підготовленому підвалі або найближчому укритті. Попередьте про небезпеку сусідів. Надайте допомогу людям похилого віку і дітям. Без крайньої необхідності не залишайте безпечного місця перебування. Проявляйте надзвичайну обережність і не піддавайтеся паніці.

ПЕРЕЛІК УКРИТТІВ ПІСОЧИНСЬКОЇ СТГ

Дата створення: 07:55 24.02.2022

УВАГА! ВАЖЛИВО! Рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пісочинської селищної ради затверджено Перелік найпростіших укриттів (підвальних приміщень) Пісочинської територіальної громади, які можуть бути використані для укриття мешканців. Жителі приватного сектору для укриття можуть використовувати власні підвальні приміщення або обрати найближчий підвал багатоповерхівки. В якості укриття для мешканців можуть бути використані підвальні приміщення Пісочинського ліцею "Мобіль"( вул. Технологічна, 4), Пісочинського ЗДО №3 "Теремок" (пров. Шевченка, 23), Пісочинської початкової школи "Надія" (вул. Молодіжна, 2). Перелік укриттів Пісочинської СТГ: