НОВИНИ та АНОНСИ

ЯК ДІЯТИ ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

Сигнал «увага, оголошена повітряна тривога!» може застати вас де завгодно, але не завжди є можливість добігти до укриття. Як убезпечити себе в такому випадку  Пам’ятайте: сигнал про небезпеку з різних причин може не лунати. Натомість ви можете побачити сповіщення в телефоні, почути радіоповідомлення чи звуки вибухів. Радимо заздалегідь проговорити з близькими порядок дій і визначити місце зустрічі на випадок, якщо зникне зв’язок або світло. Також рекомендуємо завантажити карти місцевості, які будуть доступними без Інтернету.

10:39 23.05.2024

ЗАВЕРШИЛИСЯ НАВЧАННЯ ТА ПЕРЕВІРКА ЗНАНЬ З ПИТАНЬ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

14 травня 2024 року завершилися навчання та перевірка знань для керівників та відповідальних осіб закладів освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради з питань пожежної безпеки. Майстром виробничого навчання навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області Сергієм Анатолійовичем Рашкевич було проведено курс навчальних занять із працівниками закладів Пісочинської селищної ради з питань пожежної безпеки. Під час навчальної роботи опрацьовані такі питання: - законодавчі та нормативно-правові документи, зміни до них з урахуванням військового стану; - організація роботи з питань пожежної безпеки на об’єктах господарювання; - організація та проведення об’єктових тренувань з евакуації; - порядок виконання дій у разі виникнення пожежі; - використання вогнегасників та інших засобів пожежогасіння; - небезпеки, що сприяють виникненню пожежі; - зміст оформлення поверхових планів евакуації; - використання засобів індивідуального захисту та інші питання за викликами сьогодення. Також учасники навчань ознайомилися з відеоматеріалами щодо видів засобів пожежогасіння та правил використання вогнегасників, отримали інформаційні матеріали для використання в роботі. Дякуємо Сергію Анатолійовичу, майстру виробничого навчання навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області, за змістовні заняття з безпекової галузі.

11:33 16.05.2024