Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Безпечне та здорове робоче середовище - основний принцип та право на роботі

Дата створення: 16:19 10.05.2023

На виконання Указу Президента України від 18 серпня 2006 року  № 685/2006 «Про День охорони праці», який в Україні відзначається щорічно 28 квітня - у Всесвітній день охорони праці, на підставі звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2023 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні, з метою посилення контролю за додержанням вимог законодавства про охорону праці, створенням безпечних і нешкідливих умов праці, належних виробничих та санітарно-побутових умов, привернення уваги дітей та працівників до питань дотримання безпеки життєдіяльності  28 квітня 2023 року в закладах освіти, культури, спорту Пісочинської селищної ради були проведені відповідні профілактичні заходи.

ДНЗ "БАХМУТСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Дата створення: 16:54 01.05.2023

Шановні жителі громади! Низький вам уклін і подяка за довіру та підтримку! Для нас зараз - це найголовніша допомога! Бажаємо всім вам процвітання та  миру!  Все буде Україна!   З повагою, колектив Бахмутського професійного аграрного ліцею

МАЙСТЕР-КЛАС ПО БАХМУТСЬКІ

Дата створення: 15:05 28.04.2023

28 квітня 2023 року до Пісочинського ліцею «Мобіль» завітали викладачі та студенти Державного навчального закладу «Бахмутський професійний аграрний ліцей», який продовжує надавати освітні послуги під час війни. Понад 60 школярів громади дізналися як вступити на навчання до закладу освіти та здобути професію водія, автослюсаря, тракториста, кухаря-кондитера, перукаря (перукаря-модельєра), манікюрника, художника-дизайнера та інше. Люди саме таких професій є затребуваними на сучасному ринку праці. Для подальшого професійного розвитку випускників, профтехліцей розпочав співпрацю з Харківським Державним біотехнологічним університетом. Після закінчення навчання в ліцеї, здобувачі освіти мають можливість підвищити рівень кваліфікації за своєю професією на рівні вищої освіти. Вдячні колективу Бахмутського професійного аграрного ліцею за змістовну презентацію навчального закладу, цікавий та корисний захід. Відбудуємо країну разом!

Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру “White card” БІЛА КАРТКА

Дата створення: 13:52 28.04.2023

Спорт — це універсальна мова, яка поєднує групи людей та нації, незважаючи на існуючі розбіжності.

НОВІ ДОСЯГНЕННЯ СПОРТСМЕНІВ ГРОМАДИ

Дата створення: 11:26 26.04.2023

З 18 по 22 квітня у м. Ужгород пройшов чемпіонат України з велоспорту в індивідуальній гонці на час, командний чемпіонат України (крос-кантрі), 1- й етап чемпіонату України (шорт-трек) та перший етап ЧУ (елімінатор). Вихованці Пісочинської ДЮСШ, які тренуються під керівництвом Ігоря Костянтиновича Гримайла, в складі збірної команди Харківської області показали відмінний результат! Талановиті спортсмени громади Вика Кононенко, Ярослава Стецюк, Карина Кононенко та Вадим Майданник завоювали разом 11 медалей:  вісім золотих, дві срібні та одну бронзову . Пишаємося молоддю та бажаємо нових рекордів, перемог і успіхів! Дякуємо тренеру-викладачу Гримайлу І.К. за гіду підготовку велосипедистів до змагань і особистий приклад любові до спорту!

РОКОВИНИ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Дата створення: 10:29 26.04.2023

37 роковини страшної трагедії. Трагедії, яка поділила життя безлічі людей на «до» та «після». Найбільша ядерна катастрофа 20-го століття стала болісним уроком всьому людству. У роковини аварії на Чорнобильській АЕС ми шановуємо подвиг ліквідаторів - тих, хто ціною свого життя захистив кожного з нас. Вічна пам'ять загиблим! Світ не має допустити повторення трагедії! Заради життя, заради майбутнього, заради людства!

ЯКИМ БУДЕ ЄДИНИЙ ВСТУПНИЙ ІСПИТ

Дата створення: 09:47 25.04.2023

 

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ-2023: ПЕРЕВІРТЕ СТАН ОБРОБЛЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ

Дата створення: 14:51 24.04.2023

За результатами оброблення реєстраційних документів понад 7 тисяч вступників / вступниць отримали від регіональних центрів оцінювання якості освіти в персональних кабінетах повідомлення про потребу в доопрацюванні наданої ними інформації та/або копій документів і не усунули недоліків. Виправити помилки і повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру потрібно якнайшвидше, але не пізніше ніж 7 травня. Після надсилання документів на оброблення рекомендуємо заглядати до персонального кабінету, щоб не пропустити важливого повідомлення. Звертаємо особливу увагу на таке: якщо вступник / вступниця не усуне недоліків, на які за результатами оброблення вказав регіональний центр, йому / їй буде відмовлено в реєстрації для участі в НМТ.

НАШІ - НАЙКРАЩІ!

Дата створення: 13:15 24.04.2023

19 квітня 2023 року в режимі онлайн відбувся ІІ очний тур 48 обласної олімпіади юних геологів та географів Харківщини. До участі були запрошені переможці І заочного туру - старшокласники з Харківської, Полтавської, Запорізької областей. Учнів та вчителів привітали Редіна В.А., кандидат педагогічних наук, директор КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, Кравченко К.О., кандидат географічних наук, доцент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства, заступник декана факультету геології, географії, рекреації та туризму ХНУ імені В.Н.Каразіна, Скриль І.А., кандидат географічних наук, доцент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства ХНУ імені В.Н.Каразіна , завідувачка відділу краєзнавства КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, Москаленко Л.Г., геолог-виробничник. Учасники представили цікаві презентації з різноманітних галузей геології та географії, відповідали на запитання членів журі. За результатами І та ІІ турів були визначені абсолютні переможці олімпіади - 26 учнів Харківської, Полтавської, Запорізької областей, у числі яких 5 учнів Пісочинського ліцею "Мобіль". Вітаємо з абсолютною перемогою Чорнобай Олену, ученицю 10-б класу, Хрола Павла , учня 10 класу, Бойка Олега, учня 10 класу, Литвинову Віолетту, , ученицю 10 класу, Шпарагу Софію, ученицю 10 класу, Яцун Маргариту, ученицю 6-Б класу, Копича Назарія, учня 6-Б класу та Могилевську Софію, ученицю 7-Б класу! Дякуємо наставникам за гідну підготовку учнів до обласної олімпіади! Пишаємося талановитою молоддю нашої громади!