Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Відбулась зустріч з харківською письменницею Людмилою Охріменко

Дата створення: 10:21 24.04.2023

21 квітня в укритті ліцею «Мобіль» відбулась зустріч з харківською письменницею, волонтеркою, авторкою найкращого роману на воєнну тематику за версією міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Людмилою Охріменко, яка презентувала свою творчість читачам. Книги про війну, українських захисників, які боронять гідність і свободу нашої Батьківщини, заслуговують особливої уваги, адже правдиво висвітлюють сучасну українську реальність і пробуджують національну свідомість. Дякуємо за сприяння в організації заходу працівникам Комунального закладу «Пісочинська публічна бібліотека» та Комунального закладу "Пісочинський ліцей "Мобіль"! Україна обов’язково переможе, бо наша сила – в любові до своєї Батьківщини! З Україною в серці!

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДАУДОВОЇ Л.Б., БУХГАЛТЕРУ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Дата створення: 10:10 23.04.2023

Вітаємо з Днем народження Даудову Лімару Бахтійорівну, бухгалтера відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради! Бажаємо миру, здоров`я, родинного благополуччя, прихильної долі та вірного ангела-охоронця! Нехай життя буде довгим, щасливим і радісним, всі плани реалізуються, мрії збуваються, кожен день буде радісним і успішним! Хай рідні люди надихають Вас на нові звершення, шановна Лімаро Байхтійорівно! Всіх земних благ! Зі святом!

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ-2023

Дата створення: 09:30 21.04.2023

«ПЕРСОНАЛЬНОГО КАБІНЕТУ З ТАКИМИ ДАНИМИ НЕ ІСНУЄ»: ЯКА ПРИЧИНА Протягом останніх кількох днів Український центр оцінювання якості освіти отримав не одне звернення про неможливість входу до персонального кабінету. Здебільшого причиною цього є те, що потенційні учасники НМТ створили кілька кабінетів за різними паспортними документами, що посвідчують особу:  закордонним паспортом, ID-карткою, іншим документом, що посвідчує особу. Так, наприклад, потенційний вступник створив кілька кабінетів для участі я в основній сесії НМТ та вибрав із запропонованого переліку і м. Варшаву, і м. Бидгощ, а також для участі в додатковій і вибрав місто Бидгощ. Таким чином він обмежив можливість інших учасників взяти участь у тестуванні в містах, де наші закордонні партнери створити спеціально обладнані комп’ютерні центри, адже кількість місць у таких центрах чітко визначена і практично не може бути збільшена. Такий підхід суперечить принципам проведення НМТ, відповідно додаткові (повторно створені) кабінети такого вступника під час оброблення було видалено.  Інколи дублі кабінетів з’являються через намагання учасників виправити помилки в реєстрації. Навіть якщо ви припустилися помилки або хочете змінити місце проходження тестування, не створюйте нових персональних кабінетів. Дочекайтеся інформації про необхідність виправити помилку або про отримання сертифіката в тому кабінеті, що ви вже створили. У вас буде можливість змінити локацію.  Якщо ви не створювали кількох персональних кабінетів, однак після коректного введення особистих даних з’явилося повідомлення про те, що кабінету з такими даними не існує, — зверніться до регіонального центру оцінювання якості освіти, який здійснює обробку ваших реєстраційних документів, для уточнення інформації.

ДО УВАГИ ШАНУВАЛЬНИКІВ ФУТБОЛУ!

Дата створення: 13:55 19.04.2023

Пропонуємо вам ознайомитися  з розкладом тренувань вихованців Пісочинської ДЮСШ, які проводяться на футбольних полях закладів освіти громади. У нижчезазначені дні та в зазначений у розкладі час інші ігри/тренування НЕ ВІДБУВАТИМУТЬСЯ! Будь ласка, оберіть інший час для ігор або інший спортивний майданчик! В решту часу кожен мешканець громади може користуватися футбольними полями Пісочинського ліцею та ліцею "Мобіль"  до 19:00 у вільному доступі! Пам`ятайте про дотримання правил поведінки під час занять спортом! Ставтеся дбайливо до комунальної власності громади!

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

Дата створення: 13:47 19.04.2023

Незважаючи на реалії сьогодення, у світі розвиваються нові стандарти, правила та норми суспільства. 18 квітня 2023 року керівники та вчителі закладів освіти громади брали участь у презентаційному семінарі кампанії «AR_Book». «AR Book» дозволяє створювати або обирати готові уроки, використовуючи зрозумілі інструменти, та збільшити ефективність навчання, що є сьогодні вкрай необхідним для вчителів громади, школярів та їх батьків. Завдяки «AR Book» з'являються нові можливості для педагогів, зокрема економиться час підготовки до уроків, в наявності платформи: використання плагінів ZOOM | MEET, отримання рефлексії та аналітики, створення груп та класів, навчальні плани від МОН України, маркет контенту, технічна підтримка користувача, можливість ділитися контентом тощо. Отже, настав час оновлень. Дякуємо працівникам кампанії «AR Book» за змістовний та цікавий захід.

ПУТІВНИК УЧАСНИКА НМТ-2023

Дата створення: 14:45 13.04.2023

Путівник учасника НМТ – це довідничок, який дасть відповідь на більшість  запитань, що може виникнути до, під час або після тестування.   У ньому зібрано всю потрібну інформацію, яка для зручності так і згрупована – за форматом «запитання ‒ відповіді». Для того щоб полегшити пошук потрібної сторінки на сайті, текст у путівнику залінкований. А для тих, хто любить роздруковувати тексти, є QR-коди. Тож ви легко зорієнтуєтеся в часі та інформаційному просторі.  

До уваги випусників 2023: основні помилки при реєстрації на НМТ

Дата створення: 14:40 13.04.2023

В УЦОЯО назвали помилки вступників при реєстрації на НМТ В Українському центрі оцінювання якості освіти звертають увагу майбутніх учасників НМТ на найпоширеніші помилки при реєстрації на тестування. За словами директорки УЦОЯО Тетяни Вакуленко, таких помилок дві – завантаження невірних копій документів та надання довідок із закладу освіти з невірним формулюванням. Зокрема, вступників просять не завантажувати замість скан-копій реєстраційних документів OQ-коди, сформовані у застосунку Дія. В УЦОЯО пояснюють, що OQ-коди мають обмежений термін дії, через що фахівці центрів оцінювання не можуть отримати до них доступ. Тому вступникам необхідно завантажувати скановані або фотокопії саме своїх документів для здійснення успішної реєстрації. Іншою поширеною помилкою при реєстрації є неправильне формулювання у довідці, що надана закладом освіти, у якому учасник НМТ здобуває повну загальну середню освіту цього року.   Зокрема, заклади освіти видають вступникам довідки, у яких зазначається, що вступник “ще навчається” в 11 класі, замість того, щоб надати документ, в якому написано, що “учень або учениця має здобути повну загальну середню освіту в травні або червні поточного року”. Через це центри оцінювання якості освіти не можуть прийняти такі довідки, оскільки не мають можливості перевірити інформацію про те, чи здобуває майбутній учасник НМТ повну загальну середню освіту саме в поточному році.

ЛІСОВА ГАЛЯВИНА ЗАПРОШУЄ ДІТЕЙ НА БЕЗПЕЧНИЙ ВІДПОЧИНОК У КАРПАТАХ!

Дата створення: 14:37 13.04.2023

Табір "Лісова Галявина" запрошує дітей на незабутній відпочинок!  Додаткова інформація за телефонами:  050 400 47 05, 096 905 22 42 - директор Масалітіна Юлія Миколаївна. САЙТ КНП «ДЗОВ «ЛIСОВА ГАЛЯВИНА»