Привітання з днем народження Горбань О.А., директора КЗ "ЦДЮТ "Імпреза"
Вітаємо з днем народження Горбань Оксану Анатоліївну, директора комунального закладу ''Центр дитячої та юнацької творчості ''Імпреза''! Шановна Оксано Анатоліївно, щиро бажаємо Вам здійснення заповітних мрій і сподівань, невичерпного натхнення, відмінного здоров’я, затишку й тепла у сімейній домівці, нових мистецьких шедеврів і успіхів у творчості! Хай кожен Ваш день буде сповнений любові та радості, всі перепони долаються легко, плани реалізуються, перемоги учнів сповнюють серце гордістю. Зичимо миру та стабільності, підтримки й шани рідних, вірних людей у оточенні, віри в серці та гармонії у душі! Хай щедра доля буде завжди прихильною до Вас! З днем народження!08:53 21.06.2024