Переможці конкурсу соціальної реклами «#STOPбулінг серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Відповідно до наказу Відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради від 25.02.2019 № 27-ОД з метою висвітлення особливостей явища булінгу в шкільному колективі,  актуалізація даної проблеми та формування негативного ставлення до булінгу  в закладах освіти проведено конкурс соціальної реклами «#STOPбулінг серед учнів закладів загальної середньої освіти. В конкурсі брали участь 18 робіт школярів з Пісочинського ліцею, Пісочинської ЗОШ, Пісочинського ліцею «Мобіль». 03 квітня було визначено переможців: - Номінація «Пост у соціальній мережі» (І вікова категорія) 1місце: Березюк-Надточий  Іван  (Пісочинська ЗОШ, 10 років) «Будь відповідальним за свої дії!». - Номінація «Пост у соціальній мережі» (ІІ вікова категорія)    1 місце: Шевченко  Вероніка  (Пісочинська ЗОШ, 13 років) «Стоп кадр – зупини булінг!»                  3 місце: Зайцева  Марія  (Пісочинська ЗОШ, 14 років)  «#СтопНасильство_Пісочинська ЗОШ». 4 місце Лукієнко  Ярослава  (Пісочинська ЗОШ, 14 років)        «Не можеш промовити вголос-скористуйся Скринькою Довіри! Не замовчуй проблему!» 4 місце: Пономарьова Катерина, Федоренко Анастасія, Овраменко Олександра  (Пісочинський ліцей,   8-А)  «STOPбулінг».   1місце: Кладько  Єва  (Пісочинський ліцей, 8-Б) «Не підтримуй агресора». 2 місце: Пономаренко  Аліна  (Пісочинський ліцей, 9-Г) «Булінг – це насильство!» 3 місце: Чернов  Дмитро  (Пісочинський ліцей,  9-В)  «Силен не  тот, кто травит других…» - Номінація «Пост у соціальній мережі» (ІІІ вікова категорія) 1 місце: Владіва  Ударцева  (Пісочинський ліцей, 10-В) «Дошка нездійснених сподівань». 2 місце: Коляда  Євгенія   (Пісочинський ліцей, 10-Б) «Зупинімо булінг!»  3 місце: Вавринюк  Олена  (Пісочинський ліцей, 10-А) «Булінг в соціальних мережах».         4 місце: Довга  Анастасія ( Пісочинський ліцей, 10-А) «STOPбулінг». - Номінація «Відео ролік» (І вікова категорія) 1 місце: 1-Б клас (Пісочинський ліцей «Мобіль», І категорія) STOP булінг.         2 місце: 4-А, 10-А, 11-А  (Пісочинський ліцей «Мобіль»,  І та ІІІ категорії) STOP булінг.  3 місце: 1-Є та 1-Г класи (Пісочинський ліцей «Мобіль», І категорія) STOP булінг.          Вітаємо переможців! Дякуємо за небайдужість!

14:12 12.04.2019

Практичний семінар для інструкторів з фізичного виховання та медичних сестер закладів дошкільної освіти.

11 квітня на базі Пісочинського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) №2 відбувся практичний семінар для інструкторів з фізичного виховання та медичних сестер закладів дошкільної освіти. Завдяки професійної організації та творчому підходу учасники семінару  мали змогу підвищити рівень професійної компетенції щодо збереження та зміцнення здоров’я дошкільнят засобами фізичного виховання, поглибити знання про основні засоби та умови фізичного виховання дітей у закладах дошкільної освіти, в тому числі із застосуванням нестандартного обладнання, сприяти створенню умов для ефективного оздоровлення дітей улітку шляхом упровадження сучасних здоров’язбережувальних та здоров’яформувальних освітніх технологій, активізувати взаємодію з батьками з питання забезпечення організації оздоровчої роботи та повноцінного відпочинку дітей.

13:44 12.04.2019

Засідання тимчасової творчої групи  бібліотекарів закладів освіти.

11квітня на базі КЗ «Пісочинський ліцей» відбулося засідання тимчасової творчої групи  бібліотекарів закладів освіти Пісочинської селищної ради з теми «Актуальні проблеми сучасної бібліотеки Нової Української школи». Активним учасником засідання була Зотова Наталія Вікторівна, автор-укладач книг для підлітків, яка мешкає в сел. Пісочин. Учасники заходу акцентували свою увагу на співпраці шкільного бібліотекара з педагогічним колективом в умовах реформування освіти «Нова українська школа».

12:22 12.04.2019