НОВИНИ та АНОНСИ

Тиждень охорони праці.

З 22 по 26 квітня в КЗ  "Пісочинський ліцей" триває Тиждень охорони праці. Проведені тематичні уроки, тренінги, конкурс учнівських презентацій. Переможцем конкурсу визначено  Мироненка Ярослава, учня 6в класу.

22:09 25.04.2019

ЮНІ ТАЛАНТИ ВРАЖАЮТЬ МАЙСТЕРНІСТЮ!

25 квітня 2019 року на базі комунального закладу «Пісочинський Палац культури та мистецтв» відбувся перший щорічний фестиваль-конкурс учнівської творчості «#Pisochin talent junior Fest».

15:53 25.04.2019

Урочиста зустріч, присвячена 33 річниці трагедії на ЧАЕС. КЗ "Пісочинський ліцей".

25 квітня в Комунальному закладі «Пісочинський ліцей» відбулася урочиста зустріч, присвячена 33 річниці трагедії на ЧАЕС. До ліцею завітали учасники ліквідації аварії: Котенко Борис Олександрович - полковник запасу, голова Харківської міської організації ветеранів України та Бондаренко Юрій Юрійович - заступник голови організації «Союз Чорнобиль» Харківського району, заступник голови організації «Союз Чорнобиль» смт Пісочин. Шановані гості розповіли учням 9-11 класів про трагічні події, що відбулися 26 квітня 1986 року в нашій країні.  Детальна розповідь очевидців надала можливість учням уявити ті тяжкі для всієї країни дні, а також те, як непросто було ліквідовувати наслідки страшної трагедії на ЧАЕС. Присутні мали можливість задати питання та отримати докладні відповіді.  Адміністрація КЗ «Пісочинський ліцей» та учнівський колектив подякували гостям за цікаву та повчальну дискусію.  У цей день учні та педагоги освітнього закладу привітали з нагоди 33 річниці трагедії на ЧАЕС учителя біології КЗ «Пісочинський ліцей» Валенчука Юрія Владленовича, побажав йому здоров’я та подальших успіхів у його цікавій та важливій роботі.

13:42 25.04.2019

Вітаємо  з перемогою команду учнів  КЗ "Пісочинський ліцей"  в обласному (зональному) етапі змагань з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч"!

20 квітня команда учнів 2007 ррн КЗ "Пісочинський ліцей"  здобула перемогу в обласному (зональному) етапі змагань з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч":  Пісочин 5:0 Валки;  Пісочин 1:1 Дергачі (пенальті 4:2);  Пісочин 1:0 Зміїв;  Пісочин 5:3 Золочів.  Вітаємо наших учнів з перемогою та бажаємо такої ж впевненої гри у фіналі змагань, який відбудеться 11 травня!

12:15 25.04.2019

І (місцевий етап) дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). КЗ "Пісочинський ліцей".

24 квітня на базі КЗ «Пісочинський ліцей» відбувся І (місцевий етап) дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).  Змагання проводились у вигляді демонстрації знань та вмінь роїв в конкурсах: «Впоряд» (стройова підготовка), «Відун», «Рятівник», «Стрільба», туристська смуга перешкод.  Рівень вмінь учасників оцінювала суддівська колегія у складі:  голова – М.Сєдих, учитель предмета «Захист Вітчизни» КЗ «Пісочинський ліцей»; секретар – В.Хірна, учитель фізичної культури КЗ «Пісочинський ліцей». Члени суддівської колегії:  - М. Довбак, учитель предмета «Захист Вітчизни» КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль»»; - В. Коченгін, учитель фізичної культури КЗ «Пісочинський ліцей»; - Є. Ємець, учитель фізичної культури КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль»»; - С.Тяглий, учитель предмета «Захист Вітчизни» та фізичної культури КЗ «Пісочинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»; - В. Кришталенко, учитель предмета «Захист Вітчизни» та фізичної культури КЗ «Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» - Л. Лебідь, учитель географії КЗ «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради»; - М. Махно-Чапліна, медична сестра КЗ «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради». За підсумками змагань І місце посів рій Пісочинського ліцею, на ІІ місці – Пісочинський ліцей «Мобіль», ІІІ місце – Пісочинська ЗОШ. Вітаємо молодь нашої громади – сильних, сміливих, талановитих учасників військово-патріотичної гри «Джура»! Пишаємося та бажаємо нових успішних виступів, а команді КЗ «Пісочинський ліцей» - перемог у наступних етапах!

17:02 24.04.2019

Виставка  прикладного мистецтва "Великодній кошик" у КЗ "Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів".

з 04 по 12 квітня у КЗ «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» проходила виставка  прикладного мистецтва "Великодній кошик", у якій взяли участь учні та вчителі освітнього закладу. Підготовка до виставки  сприяла вихованню у дітей любові та поваги до рідної української національної культури, розвитку творчості та різноманітних талантів. Також в 1-4 класах школи відбулись тематичні уроки до Великодня. Цікаво, творчо, пізнавально!

15:30 24.04.2019

Новини спортивного життя громади. Футбол. "Юніор".

22 квітня, Чемпіонат м.Харкова з міні-футболу: Юніор7 4-0 ЦПТО3; Юніорчік12 0-3 ЦПТО3; Юніор8 27-0 Алмаз; Юніор10 5-1 Металіст; Юніор9 2-3 ХФТІ; Юніор11 3-2 ХФТІ. Динамічно, впевнено, майстерно! Бажаємо юним талановитим футболістам нових перемог і досягнень! Вдячні наставнику команди - тренеру Кузьменку С.С. за гідну підготовку спортсменів!

08:11 24.04.2019