Вітаємо з професійним святом - Всеукраїнським днем психолога!
15:08 23.04.2019
Вітаємо з професійним святом - Всеукраїнським днем психолога!
15:08 23.04.2019
Всеукраїнська акція "За чисте довкілля". КЗ "Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів".
20 квітня працівники КЗ «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» провели відповідні роботи з благоустрою шкільної території у рамках Всеукраїнської акції "За чисте довкілля". Дякуємо за небайдужість та активну допомогу у створенні належних умов для розвитку юного покоління громади!16:32 22.04.2019
Акція «За чисте довкілля!» КЗ «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».
20 квітня працівники та учні освітнього закладу долучилися до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля!». Поліпшення санітарного та естетичного стану на території школи, приємне спілкування, спільна шляхетна справа! Дякуємо за небайдужість та любов до нашої громади!16:05 22.04.2019
Цивільний захист населення. КЗ "Пісочинський ліцей".
17 квітня у Комунальному закладі "Пісочинський ліцей" проведено заходи до Дня Цивільного захисту населення. О 10-05 проведено тренувальну евакуацію учнів та персоналу. Евакуація відбулася швидко та оперативно, діти та дорослі діяли згідно з інструкціями. На спортивному майданчику учні 11-х класів продемонстрували спортивну воєнізовану естафету під керівництвом вчителя захисту Вітчизни Сєдих М.В., а дівчата продемонстрували свою майстерність у накладенні пов'язок. Також протягом 17-19 квітня у освітньому закладі були проведені уроки, присвячені цивільному захисту населення.14:05 22.04.2019
13:53 22.04.2019
Показовий день цивільного захисту. КЗ "Пісочинський ліцей "Мобіль".
19 квітня у Комунальному закладі «Пісочинський ліцей «Мобіль» відбувся показовий день цивільного захисту для закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти Пісочинської ОТГ. Навчальний день розпочався збором керівного, командного, постійного та учнівського складу й урочистим відкриттям на лінійці. Відбувся огляд спеціалізованих ланок ЦЗ. Протягом дня для учнів були проведені тематичні відкриті уроки. Учні виготовляли власноруч засоби захисту органів дихання. Для 3-х класів АТ «Харківобленерго» провели інтерактивний захід «Давай потоваришуємо з електрикою». Показано відеофільми, презентації. Діти підготували малюнки, стіннівки, плакати. Після евакуації учні 3-5-х класів мали можливість ознайомитися з роботою сучасної техніки, на якій прибули «для ліквідації наслідків пожежі» ДСНС та поліція. Діти мали змогу задати безліч питань, відчули себе у ролі рятувальників. Для учнів 6-11-х класів у сосновому бору мікрорайону «Мобіль» за сприянням Харківської обласної станції юних туристів, Молодіжної організації «Червоного хреста», вчителів школи був проведений квест «Школа виживання». День цивільного захисту у ліцеї був чітко спланований, добре організований та пройшов на високому рівні.10:27 22.04.2019
10:04 22.04.2019
09:00 22.04.2019
22:36 20.04.2019
Новини спортивного життя громади. Футбол. Команда «Юніор» КЗ «Пісочинська ДЮСШ».
Чергові матчі у рамках Чемпіонату м. Харкова з міні-футболу провели наши талановиті футболісті на спортивній базі Центрального парку культури та відпочинку ім. М. Горького: Юніор10 1-3 Майстер м'яча11; Юніор12 1-1 Майстер м’яча Од; Юніор11 17-0 Майстер м’яча3; Юніор9 13-0 ДЮСШ8(1); Юніор8 16-2 ДЮСШ8(2). Динамічні ігри, яскраві голи, чудова спортивна майстерність! Бажаємо футболістам та їх тренеру- Кузьменку С.С. цікавих змагань, нових перемог та звершень!22:01 20.04.2019