Успіх команди Пісочинського позашляхового автомобільного клубу

Вітаємо славетну команду Пісочинського поза шляхового автомобільного клубу з новим досягненням! 24 березня спортсмени стали срібними призерами 1-го Етапу  змагань ОВИС-Триборство. Бажаємо команді завжди відчувати задоволення від перемог, насиченого спортивного  життя та  успішного втілення всіх задумів!

09:51 25.03.2019

Вітаємо танцювальний колектив "Драйв Денс" з творчим успіхом!

23 березня у м. Харкові юні танцівники в 3-х вікових категоріях номінації Street Dance Show продемонстрували яскравий талант і надзвичайну творчу майстерність : - підготовча група (від 3-5 років): призове 3-е місце; - 1 вікова група: 2-е місце; - 2 вікова категорія - переможці фестивалю !!! Всі танцівники нагороджені кубками та медалями, а переможці виграли поїздку до Болгарії на міжнародний хореографічний фестиваль "Зоряний Бриз" та сертифікат на 500 €! Пишаємося нашими талановитими дітьми та бажаємо їм нових успіхів!

19:55 24.03.2019

Нові досягнення футбольної команди "Юніор" (КЗ "Пісочинська ДЮСШ")

Вітаємо футболістів команди "Юніор8" (КЗ «Пісочинська ДЮСШ», тренер Кузьменко С.С.), які стали срібними призерами Чемпіонату міста Харкова з міні-футболу! Пишаємося, бажаємо яскравого спортивного життя, успішних змагань, нових досягнень!

15:46 23.03.2019

Другий день ІV Відкритого фестивалю аматорських театрів ім. В.К. Гужви

Свято мистецтва, свято друзів, радості та позитивних емоцій! Театральний день розпочався чудовою виставою «Маленькі комедії» у виконанні зразкової театральної студії «Маленький принц» (м. Рівне). Талановите, сучасне, харизматичне виконання юних акторів справило незабутнє враження на глядачів.  Вітаємо всіх учасників фестивалю, бажаємо колективам успіхів та запрошуємо мешканців громади відчути справжню насолоду від мистецтва!

17:50 22.03.2019

Турнір  з бойового самбо. КЗ "ФОК "Мобіль"".

17 березня на базі КЗ «ФОК «Мобіль» відбувся турнір  з бойового самбо. У змаганнях, які проходили серед дітей 2004-2007 та 2008-2012 ррн в семи вагових категоріях, взяли участь вихованці секцій з самбо ФОК (Помиляйко), ФОК (Крикунов), Кадетський Корпус, Мерефа (СК Зевс), Мерефа (СК Ахілл), СК Спом, СК Кімура, Скіф; команди міст Дергачі,  Золочів, Балаклея, Чугуїв. Спортсмени  нашої громади надзвичайно успішно виступили на турнірі, продемонстрував високу майстерність та нестримну волю до перемоги: - ФОК (тренер Помиляйко): сім перших місць, шість других, дванадцять третіх місць; - ФОК (тренер Крикунов):одно перше місце, два других, два третіх. Всі юні спортсмени – учасники змагань, отримали дипломи та  солодощі від Пісочинської селищної ради, а переможців відзначено медалями та кубками! Чудове свято спорту, юності, талантів подарувало учасникам турніру та всім вболівальникам незабутні враження та яскраві позитивні емоції! Пісочинський селищний голова Олег Чернобай особисто привітав талановитих самбістів, побажав їм успішних виступів та різноманітних змагань, перемог і нових досягнень!

09:30 22.03.2019

Літературно-мистецька година до дня Поезії. КЗ «Пісочинський ліцей».

21 березня - Всесвітній день Поезії. Це свято словесної чуттєвості та вміння висловлювати невисловлюване. «Вишукана. Тендітна. Граціозна - її величність Поезія» - під таким гаслом пройшла в КЗ «Пісочинський ліцей» літературно - мистецька година, яка зібрала креативних учнів та вчителів. Цікаво було послухати вірші сучасних поетів та класиків літератури в новому й дуже чуттєвому виконанні учениць 11-А та 6-А класів- Рябоконь Я., Завади М., Ткач Д., Кальницької І., Савченко Є., Курінної Д., Дударьок Р. Особливо вразив слухачів вірш Ліни Костенко «Страшні слова, коли вони мовчать». Читання поезії - це завжди читання самого себе, занурення у свої глибини, співввіднесення з ліричним героєм - і, як бонус, можливість віднайти відповіді на питання, що давно хвилюють. Написати власний вірш? А чому б і ні? Так вважають наші юні таланти. Справжньою окрасою свята стало читання власних віршів майстринями слова –Завадою М., Рябоконь Я., Ткач Д., Кальницькою І. Дівчата показали вміння знаходити поезію в буденному, добре знайомому, але такому, що знову і знову надихає. Поезія єднає, звеличує, окриляє, надає життю кольорів!

20:29 21.03.2019

Спортивні новини. Футбол.

Вітаємо спортсменів футбольної команди "Юніор" (КЗ "Пісочинська ДЮСШ", тренер Кузьменко С.С.),  які стали бронзовими призерами Чемпіонату м. Харкова з міні-футболу! Пишаємось та бажаємо завжди отримувати задоволення від спортивних успіхів та перемог!

00:02 21.03.2019