НОВИНИ та АНОНСИ

Спортивні новини громади. Футбол.

Сьогодні в рамках першого туру чемпіонату Харківського району з футболу відбувся матч між командами, які  представляють нашу громаду - «Надія» та «Пісочинець». Перед початком матчу спортсменів, які особистим прикладом демонструють переваги здорового способу життя,  привітав Пісочинський селищний  голова Олег Чернобай. Яскрава, динамічна гра принесла задоволення як самим футболістам, так і їх відданим вболівальникам! Рахунок 2:2 – це лише початок насиченого сезону!

22:20 29.04.2019

Вітаємо  з перемогою команду «МОBIL ТЕАМ» Пісочинської ДЮСШ!

27 квітня відбувся Відкритий чемпіонат міста Харкова з велоспорту (МТБ), у якому взяли участь понад 100 спортсменів із Харкова, Харківської та Донецької областей. Вітаємо представників Пісочинської ОТГ – спортсменів велосипедної команди «МОBIL ТЕАМ» Пісочинської ДЮСШ та їх наставника – тренера Гримайла І.К. з успішним виступом у змаганнях:  Майданник Вадим 1 місце; Стецюк Ярослава - 1 місце; Мірзоян Віолетта - 3 місце. У чемпіонаті також брав участь тренер юних спортсменів. Ігор Костянтинович став срібним призером в групі любителів (аматорів) та ветеранів. Пишаємось нашими талановитими спортсменами та бажаємо їм нових перемог та нових цікавих змагань!

21:58 29.04.2019

Скасування святкового заходу.

Шановні мешканці! У зв'язку з несприятливими погодними умовами свято "Великодній кошик" сьогодні не відбудеться. Дата проведення буде повідомлена додатково. Слідкуйте за нашими новинами! Гарних Вам святкових днів!

10:14 29.04.2019

Привітання з Днем народження Кузьменка С.С., тренера футбольної  команди «Юніор» КЗ «Пісочинська ДЮСШ».

Вітаємо з Днем народження Кузьменка Сергія Сергійовича, тренера футбольної  команди «Юніор» Комунального закладу  «Пісочинська ДЮСШ»! Професіонал, який досконало знає всі нюанси своєї спеціальності, Сергій Сергійович передає юним футболістам свій спортивний досвід, виховуючи  в них твердість характеру і самовіддачу, повагу до командної гри та незвичайну волю до перемоги! Шановний Сергію Сергійовичу! Щиро бажаємо Вам й надалі відчувати задоволення від професійних успіхів, радіючи перемогам своїх талановитих вихованців! Нехай міцне здоров’я забезпечує наснагу на підкорення нових спортивних висот, а бадьорий настрій та натхнення створює всі умови для плідної праці. Бажаємо Вам любові, злагоди та затишку у родині, добробуту, вірних друзів та насиченого, сповненого яскравих вражень життя! З Днем народження!

07:22 29.04.2019

«Великодній кошик». КЗ "Пісочинський ліцей".

Напередодні світлого Великодня представники КЗ «Пісочинський ліцей» з великим задоволенням взяли участь у конкурсі «Великодній кошик». Творчо підійшли до цього учні 1-11 класів. Усі екземпляри виставки вразили своєю оригінальністю та креативним рішенням.  Адміністрація КЗ «Пісочинський ліцей» висловлює подяку учням, учителям та батькам за активну участь у конкурсі.

22:39 26.04.2019

Привітання зі святом Великодня педагогічних працівників.

26 квітня, напередодні Великодніх свят, педагогічні  працівники Пісочинської громади отримали солодкі подарунки від голови Харківської обласної державної адміністрації. Щирі привітання та чудові, запашні паски  підкреслили душевну атмосферу цього сонячного, теплого дня, наповнивши серця відчуттям прийдешнього великого свята!

21:49 26.04.2019

конкурс дитячої творчості «#Pisochin talent kids Fest».

26 квітня на базі Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Теремок» відбувся чудовий конкурс дитячої творчості «#Pisochin talent kids Fest». Юні вихованці  садочків Пісочинської громади знов вразили нас своїми талантами та майстерністю. Яскраві, виразні, неповторні танцювальні вистави та зворушлива щирість виконавців вразили всіх гостей мистецького заходу! За підсумками виступів танцівників місця розподілилися наступним чином: 1 місце - колектив Пісочинського ЗДО №3 «Теремок» з композицією «З мрією про Україну»; 2 місце – колектив Пісочинського ЗДО №1 з композицією «Україна – це ми!»; колектив Пісочинського ЗДО №3 «Теремок» з композицією «Моє дитинство». 3 місце – колектив Пісочинського ЗДО №2 із надзвичайно тендітною, чарівною композицією «Весняна фантазія». Вітаємо всіх учасників конкурсу! Ви – надзвичайно натхненні та талановиті!

19:00 26.04.2019