Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Привітання з Днем народження Штефан В.П., заступника директора з навчально-виховної роботи КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль»».

Дата створення: 08:43 01.03.2019

Вітаємо з Днем народження Штефан Валентину Петрівну, заступника директора з навчально-виховної роботи КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль»»! Валентина Петрівна - фахівець надзвичайно високого рівня, який досконало знає всі аспекти педагогічної професії, її особливості та нюанси. Вона - доброзичлива, чуйна, тактовна людина, яку люблять і поважають колеги та учні. Шановна Валентино Петрівно! У цей святковий день прийміть наші побажання щастя, гарного здоров’я та успіхів у всіх сферах Вашого життя! Нехай Вас завжди супроводжує любов та підтримка найближчих, а добробут у родині стане запорукою завжди натхненного, радісного настрою! З Днем народження!

Прем`єра театральної вистави у виконанні артистів народного театра-студії "Чудеса в решете".

Дата створення: 08:41 01.03.2019

Запрошуємо на театральну виставу від улюблених акторів:

Конкурс вихователів.

Дата створення: 16:18 28.02.2019

"Шкільна волейбольна ліга України".

Дата створення: 11:31 28.02.2019

Цікаве заняття з трудового навчання. КЗ "Пісочинський ліцей "Мобіль"".

Дата створення: 08:30 28.02.2019

Цікаве, пізнавальне та надзвичайне смачне заняття з трудового навчання у 6А класі КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль». Юні господарочки освоюють нові рецепти та діляться своїми вміннями.

Відбірковий півфінальний етап талант-шоу «School Mobil має таланти!». КЗ "Пісочинський ліцей "Мобіль"".

Дата створення: 08:05 27.02.2019

19 лютого в КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль»» відбувся відбірковий півфінальний етап талант-шоу «School Mobil має таланти!» Учні закладу демонстрували свою творчість та таланти у номінаціях: Хореографія, Вокал, Літературне слово, Інструментальний жанр, Карате, Тхаєквон-до, Театральне мистецтво. Перед компетентним поважним журі у складі: - Наталії Устінової – директора КЗ «Пісочинський палац культури та мистецтв»; - Олександра Босіна – директора студії звукозапису «BK present»; - Альони Полішко – солістки Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського; - Ольги Рей – хореографа студії «Карусель» з різних напрямів постало непросте завдання – визначити майбутніх учасників фіналу серед надзвичайно талановитих, харизматичних дітей. Запрошуємо Вас 19 березня відвідати фінал конкурсу, підтримати конкурсантів і отримати справжнє задоволення та яскраві позитивні емоції від виступу дітей!