людям з порушенням зору

НОВИНИ та АНОНСИ

День вишиванки у КЗ "Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів".

«Одягну я зранку білу вишиванку, заплету у косу я червоний мак, вмиюся росою з гілля на світанку і піду між люди так. Хай усі навколо День новий стрічають, хай співають гучно радісних пісень, бо сьогодні свято й весело святкують Вишиванки День!!!» 16 травня юні та дорослі представники освітнього закладу приєднались до Всеукраїнського дня вишиванки. Любов до української національної культури та вшанування традицій – чудове виховання прекрасної молоді нашої громади!

18:54 16.05.2019

День вишиванки у Пісочинському ліцеї "Мобіль".

Святковий радісний день, ласкаве сонце й усмішки на обличчях. Прекрасні, одухотворені дорослі та чудові діти - наше майбутнє й наша надія! 16 травня в освітньому закладі громади все наповнено атмосферою свята, фарбами та натхненням. Прекрасна традиція, яка прославляє нашу національну культуру та об'єднує людей, знайшла щирий відгук у всіх представників ліцею! ФОТОАЛЬБОМ

14:03 16.05.2019

Зустріч з представниками патрульної поліції учнів Пісочинського ліцею.

16 травня в Комунальному закладі «Пісочинський ліцей» відбулася зустріч з представниками патрульної поліції. Цікаво й змістовно розповіли вони про проблему булінгу, про порушення закону та наслідки таких дій. Учні 9-х класів мали змогу поставити питання, які їх турбують.

14:00 16.05.2019

День відкритих дверей. Пісочинський ЗДО №2.

15 травня у Пісочинському ЗДО №2 відбувся День відкритих дверей. Відвідувачі ознайомились з добрими традиціями садочка, виховним та освітніми процесами. Але насамперед вони мали можливість відчути ту чудову атмосферу, яка оточує маленьких вихованців завдяки самовідданості та професіоналізму персоналу дошкільного закладу. Батьки із задоволенням взяли участь у майстер класі, створивши прекрасні квіти!

22:19 15.05.2019

Відкриті Всеукраїнські збори «Позашкільна освіта в умовах децентралізації».

Позашкільна освіта - це цілеспрямований процес оволодіння систематизованими знаннями про культуру, природу, людину, суспільство. Участь у позашкільних заходах учнівської молоді забезпечує застосування набутих знань на практиці, опанування вміннями та навичками творчої діяльності, компетентністних вмінь та навичок, володіння якими так необхідне для з’ясування власного місця у розвинутому сучасному світі. 15 травня директор Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості «Імпреза» Оксана Анатоліївна Горбань взяла участь у Відкритих Всеукраїнських зборах «Позашкільна освіта в умовах децентралізації», які проходять у місті Києві. Сучасно, цікаво, позитивно!

16:41 15.05.2019

Установча сесія Малої академії наук

22 юних дослідники зі своїми керівниками-учителями зібралися 15 травня 2019 року на базі КЗ «Пісочинський ліцей» на установчу сесію Малої академії наук учнівської молоді закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради.

16:17 15.05.2019

Привітання з Міжнародним днем сім'ї.

Сім'я була й залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь! З родини починається життя людини, тут відбувається формування його особистості. Вона - джерело любові та поваги людини до людини. Вітаємо з чудовим святом добра, любові та душевного тепла – Днем сім`ї!

10:42 15.05.2019