Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Спортивні досягнення юних мешканців громади - вихованців Харківської обласної федерації КАРАТЕДО.

Дата створення: 09:20 11.03.2019

03 березня в м. Харкові, на базі СК «Зірка» відбувся Кубок Харківської області з карате (версія JKS).  Юні мешканці Пісочина - вихованці Харківської обласної федерації КАРАТЕДО, які тренуються на базі КЗ "Пісочинський ліцей", гідно представили нашу громаду на змаганні в розділі формальних вправ (ката):  - Ващенко Володимир - 1 місце серед хлопчиків 9 років; - Кушнаренко Марія: 2 місце серед дівчат 14-15 років; - Кушнаренко Олександра - 3 місце серед дівчаток 14-15 років; - Вилегжанін Данило - 3 місце серед хлопчиків 8 років; - Матюшин Богдан - 3 місце серед хлопчиків 10-11 років. Вітаємо спортсменів та їх тренера, Костянтина Недбайла з новими досягненнями! Пишаємось та бажаємо нових перемог!

Святкуємо Масляну!

Дата створення: 21:31 09.03.2019

205 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Дата створення: 08:00 09.03.2019

09 березня 2019 року минає 205 років від дня народження видатного українського поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Поетична спадщина Кобзаря – це понад 240 творів, а живописна – приблизно 1200 робіт (олійних картин, акварелей, офортів, малюнків). Його творчість поета та художника ідейно єдині та взаємопов’язані. Першорядна роль Шевченка в українській літературі та світове значення його творчості підкреслені ще за життя Тараса Григоровича. Його творчість , яка залишається актуальною і донині, є надбанням української нації!

Привітання з Днем народження Власенка І.І., Вітаємо з Днем народження Власенка Ігоря Івановича, депутата Пісочинської селищної ради, почесного громадянина Пісочина, заступника директора з навчально-виховної роботи КЗ «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Дата створення: 07:38 08.03.2019

Вітаємо з Днем народження Власенка Ігоря Івановича, депутата Пісочинської селищної ради, почесного громадянина Пісочина, заступника директора з навчально-виховної роботи КЗ «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів»! Ще у 1986 році Ігор Іванович розпочав працювати у Пісочинській середній школі. За багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність його нагороджено грамотами Міністерства освіти і науки України та іншими відзнаками. Відповідальний депутат, педагог, який досконало знає свою професію, людина з активною життєвою позицією – він користується повагою та любов'ю мешканці нашої громади! Шановний Ігоре Івановичу! Щиро бажаємо Вам нових досягнень у професійній сфері! Нехай щастя, гарне здоров’я, любов та добробут у родині дарують Вам гарній настрій та впевненість у майбутніх успіхах! З Днем народження!

Привітання з 8 березня.

Дата створення: 00:18 08.03.2019

Масляна у КЗ "Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів".

Дата створення: 22:51 06.03.2019

Чудове свято - вшанування національних традицій відбулось 06 березня у освітньому закладі громади! Добра родинна атмосфера, доброзичливе спілкування, веселощі, ласощі - все подарувало присутнім відчуття радості та безліч позитивних емоцій!

О, Жінка! Ти – квітка, Ти – Весна! Концерт до 8 березня.

Дата створення: 22:38 06.03.2019

Прекрасні жінки нашої громади! Чарівні, граційні, талановиті та майстерні! Вони дарують нам свій неповторний світ, свою любов та свою турботу!  Слова вдячності, любові та ніжності до жінок звучали 06 березня зі сцени КЗ "Пісочинський палац культури і мистецтв". У цей день прекрасні мешканки нашої громади та їх сім'ї стали глядачами святкової концертної вистави до 8 березня у виконанні улюблених артистів палацу культури та харизматичної групи "Platinum". Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай і виконуючий обов'язки старости Березівського старостинського округу Ігор Олександровича Штода особисто привітали чарівних жінок зі святом, побажав їм любові, щастя, добробуту, виконання мрій та задумів. Експозиція талановитих майстринь, вишуканий музикант у фойє, шампанське для гостей свята, весела лотерея з різноманітними призами, радісний настрій, усмішки та сміх - це було чудове свято для наших улюблених жінок! ФОТОАЛЬБОМ

Привітання представниць Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Теремок» з прийдешнім святом 8 березня.

Дата створення: 17:00 06.03.2019

06 березня начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради Бєлова Юлія Сергіївна привітала прекрасних представниць Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Теремок» з прийдешнім чудовим святом 8 березня. Слова вдячності та поваги, щирі побажання щастя, любові й нових професійних досягнень, солодкі подарунки від Пісочинської селищної ради – все сприяло святковій атмосфері!

«Учітеся, читайте й чужому навчайтесь й свого не цурайтесь!»

Дата створення: 16:18 06.03.2019

У КЗ «Пісочинський ліцей» учні 7-Б класу разом із учителем української мови та літератури Нестеренко А.В. завітали до світлиці книжного світу та разом з бібліотекарями Шмуляк Т.О. та Доненко Л.Б. вшанували пам’ять Кобзаря до 205-річчя від його народження. Ця зустріч пройшла під гаслом «Учітеся, читайте й чужому навчайтесь й свого не цурайтесь!»