Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Засідання школи кращих пeдагогічних практик учителів історії.

Дата створення: 13:16 14.03.2019

13 бeрeзня 2019 року на базі комунального закладу «Пісочинський ліцeй» під керівництво Горєлої І.М. відбулося засідання школи кращих пeдагогічних практик учителів історії закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради. Учасники засідання обговорили тему “Тeхнологія особистісно орієнтованого навчання як засіб підвищeння якості освіти”.

Запрошуємо на свято мистецтва!

Дата створення: 13:07 14.03.2019

Художня література у подарунок дітям! КЗ «Пісочинський ліцей».

Дата створення: 11:45 13.03.2019

Шлях добра та безкорисливої допомоги давно обрали благодійники Пісочинського ліцею. Весняне повноводдя безкорисної щедрості й пориву душі подарувало шкільній бібліотеці нові книги – новий подих і надію! Сповнені наснаги й цікавості очі дітей, що беруть до рук книгу, прагнуть до вершин нових знань. Справа поповнення фонду шкільної бібліотеки знайде своє відображення в благодійних вчинках небайдужих людей. Завдяки учням та батькам 2-А, 2-Б, 2-Г, 3-Б класів бібліотечний фонд поповнився на 126 примірників художньої літератури.  Бібліотекарі та читачі ліцею щиро та безмежно вдячні за безкорисну щедрість та підтримку дарувальників!

Практичний семінар-тренінг для вчителів початкової школи, англійської мови закладів загальної середньої освіти.

Дата створення: 17:48 12.03.2019

12 березня у КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль» відбувся практичний семінар-тренінг для вчителів початкової школи, англійської мови закладів загальної середньої освіти, присвячений реалізації змісту державної Програми на уроках англійської мови в умовах Нової української школи. Учасники ознайомились з основними новаціями Програми, систематизацією підходів до навчання читанню англійською мовою в початковій школі вчителями початкової школи, англійської мови закладів загальної середньої освіти та ін.  Надзвичайно цікаво, сучасно, пізнавально!

Свято весни у КЗ «Пісочинський ліцей».

Дата створення: 14:54 11.03.2019

Успіхи юних багатоборців громади.

Дата створення: 14:14 11.03.2019

Нові безкоштовні підручники передано до закладів освіти Пісочинської громади.

Дата створення: 11:16 11.03.2019

23 січня 2019 року Кабінет Міністрів під час засідання затвердив новий «Порядок забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників». Згідно цієї Постанови держава безкоштовно забезпечуватиме учнів та вчителів паперовими та електронними підручниками.  Вже 25 січня до закладів освіти нашої громади було передано 513 підручників, а саме:  - «Вступ до історії» підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів /ГЕНЕЗА/  Власов В.С. (189 екз.);  - «Всесвітня історія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу для загальноосвітніх навчальних закладів  /ОРІОН/ Щупак І.Я. (60 екз.);  - «Нова українська школа: порадник для вчителя» навчально-методичний посібник /ЛІТЕРА/ Софій Н.З., Онопрієнко О.В., Найда Ю.М., Пристинська М.С., Большакова І.О. (4 екз.);  - «Біологія і екологія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу для загальноосвітніх навчальних закладів  /Абетка/ Соболь В.І. (81 екз.);  - «Біологія і екологія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу для загальноосвітніх навчальних закладів  /ШКОЛЯР/ Андерсон О.А., Вихренко М.А., Чернінський А.О. (11 екз.);  - «Захист Вітчизни. Основи медичних знань (рівень стандарту)» підручник для 10 класу для загальноосвітніх навчальних закладів /Астон/ Гудима А.А., Пашко К.О., Гарасимів І.М., Фука М.М. (70 екз.);  - «Хімія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу для загальноосвітніх навчальних закладів /АКАДЕМІЯ/ Попель П.П., Крикля Л.С. (98 екз.).  14 лютого було передано наступну партію підручників у кількості 363 примірника:  - «Біологія і екологія (рівень стандарту» підручник для 10 класу для загальноосвітніх навчальних закладів  /ГЕНЕЗА/ Остапченко Л.І., Балан П.Г., Компанець Т.А., Рушковський С.Р. (6 екз.);  - «Захист Вітчизни (рівень стандарту) підручник для 10 класу для загальноосвітніх навчальних закладів  /ГЕНЕЗА/ Гнатюк М.Р.» (58 екз.);  - «Вступ до історії» підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів /Гісем О.В./ (15 екз.);  - «Вступ до історії» підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів /Оріон/ Щупак І.Я., Піскарьова І.О., Бурлака О.В. (162 екз.);  - «Географія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти. Довгань Г.Д. (122 екз.)  Неухильно виконується одна з важливих складових забезпечення навчального процесу - забезпеченість учнів підручниками!