A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Відкритий урок трудового навчання в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». КЗ "Пісочинський ліцей".

Сьогодні в Комунальному закладі «Пісочинський ліцей»  пройшов загальношкільний  відкритий урок трудового навчання в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Учні 5-8 класів охоче взялися до роботи з прибирання прилеглої території, адже той, хто щиро любить свою Батьківщину дбає про кожен її куточок! Виховуємо в молоді любов до рідної громади та країни! Марафон розпочато!

21:12 05.04.2019

Найрозумніший учень Пісочинської громади.

Логічним завершенням будь-якої діяльності є підбиття підсумків, аналіз помилок та побудова планів на майбутнє. Так 5 квітня 2019 року було визначено найрозумнішого серед учнів закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради в 2018/2019 навчальному році. За результатами контрольної роботи відбіркового раунду інтелектуального конкурсу «Учень року» до фінального етапу пройшли такі учні:  - Комунальний заклад «Пісочинський ліцей «Мобіль»: Гузовська Ксенія, Дяченко Дмитро, Жидко Тетяна, Остапченко Данило, Рогач Іван, Сторчай Нікіта. - Комунальний заклад «Пісочинський ліцей»:  Овчаренко Влада, Пивовар Ірина, Ткач Дарина, Чічкань Крістіна, Швець Катерина. - Комунальний заклад «Пісочинська ЗОШ»:  Гринюк Владислав. Школярі відповідали на запитання з 6 навчальних предметів: «Англійська мова», «Біологія», «Історія», «Математика», «Українська мова та література», «Фізика».  У фінальному раунді за перемогу змагалися учениці Пісочинського ліцею. Після гострої інтелектуальної боротьби I місце посіла Овчаренко Владислава, ІІ місце – Пивовар Ірина, ІІІ місце – Швець Катерина. Голова Пісочинської селищної ради Олег Чернобай привітав усіх учасників конкурсу, вручив переможцю Кубок «Учень року-2019» та зазначив, що всі учасники фінального етапу нагороджені диференційованою одноразовою стипендією, яка буде вручена 17 травня на святі  "#Pisochinskiy_Olimp-2019". Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Юлія Бєлова побажала учням упевненості в своїх силах, наполегливості, творчих здобутків та підкорення нових висот. ФОТОАЛЬБОМ

15:24 05.04.2019

Екскурсія до бібліотеки. КЗ «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Під час шкільних канікул учні другого класу освітнього закладу зі своєю вчителькою побували у Березівській бібліотеці. Протягом екскурсії,  яка проводилась з метою розширення знань дітей про книгу, історію її виникнення, ознайомлення школярів з правилами поводження в бібліотеці, учні поринули в неймовірний книжковий світ. Діти отримали багато цікавої інформації та позитивних вражень!

13:13 05.04.2019

Заняття з художньо-продуктивної діяльності "Весна іде!". Пісочинський ЗДО (ясла - садок) №3 «Теремок».

Цікаво, пізнавально, творчо та позитивно проходять заняття з художньо-продуктивної діяльності у садочку. Так,  на занятті "Весна іде!" діти старшого дошкільного віку навчалися передавати картину природи, характерні ознаки весни в малюнках; розвивали  почуття композиції, естетичне сприйняття та почуття кольору, а також  освоювали прийоми  розмиття й малювання по вологому шару паперу.

09:25 05.04.2019

з Днем народження Кузьміних Г. В.,тренера - викладача з футболу Комунального закладу «ФОК «Мобіль»».

Вітаємо з Днем народження Кузьміних Григорія Валерійовича,тренера - викладача з футболу Комунального закладу «ФОК «Мобіль»»! Висококласний професіонал своєї справи, наставник молоді, який поважає своїх вихованців і щедро ділиться з ними своїми вміннями, він особистим прикладом демонструє переваги здорового способу життя та щиру любов до спорту! Шановний Григорію Валерійовичу! У цей святковий день прийміть наші найщиріші побажання щастя та родинного добробуту! Нехай всі задуми та плани успішно втілюються у життя, міцне здоров`я дарує бадьорий настрій та наснагу на нові звершення, а любов і підтримка найближчих – впевненість та задоволення від життя! З Днем народження!

08:22 04.04.2019

Профорієнтаційний День для старшокласників закладів загальної середньої освіти громади.

03 квітня на базі Комунального закладу «Пісочинський Палац культури та мистецтв» Харківським обласним центром зайнятості за сприяння понад 10 закладів вищої освіти міста Харкова проводиться профорієнтаційний День для старшокласників закладів загальної середньої освіти громади. Надзвичайно пізнавально, цікаво та корисно для молоді Пісочинської ОТГ!

13:15 03.04.2019

Фізичний розвиток у старшій групі "Дзвіночок" Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Теремок».

Формування у дітей бажання займатися фізичною культурою та спортом, виховання схильності до здорового способу життя –  саме цим найважливішим моментам, які забезпечують  гармонійний розвиток підростаючого покоління, присвячені заняття з фізичної культури у дошкільному закладі громади.

09:41 03.04.2019

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень