Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Кубок Харківської області з шотокан карате SKIF.

Дата створення: 15:06 21.02.2019

17 лютого в м. Харкові, на базі СК Зірка пройшов Кубок Харківської області з шотокан карате SKIF, в якому взяла участь рекордна кількість спортсменів - 595 осіб. Юні мешканці Пісочина, вихованці  Харківської обласної федерації КАРАТЕДО, які  тренуються  на базі КЗ "Пісочинський ліцей" під керівництвом тренера  Костянтина Недбайла,  гідно представили нашу громаду на змаганні! - Кушнаренко Марія: 2 місце в ката серед дівчат 14-15 років; - Зотов Євген: 3 місце в ката (формальні вправи) серед хлопчиків 12-13 років; - Гончарук Оксана: 3 місце в куміте (спаринг) серед дівчаток 10-11 років; - Вилегжанін Данило: 3 місце в ката серед хлопчиків 9 років. Гарні результати продемонстрували  у своїх вікових групах Золочівський Богдан, Ханін Богдан, Дзугань Андрій, Ванькова Анастасія. Бажаємо спортсменам нових успішних змагань і яскравих перемог!

Вітаємо Молодіжну раду!

Дата створення: 21:59 20.02.2019

Відбірковий тур Колективної творчої справи "Учень року". КЗ «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Дата створення: 20:31 20.02.2019

18 лютого в освітньому  закладі пройшов відбірковий тур Колективної творчої справи "Учень року" серед учнів 9 -11 класів. З  сімнадцяти учнів, що писали тестову контрольну роботу, у фінал вийшло вісім. Бажаємо їм успіхів у фінальному етапі, який відбудеться 22 лютого 2019 року!

Тематичний захід до Дня Героїв Небесної Сотні. КЗ "Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

Дата створення: 20:10 20.02.2019

  20 лютого в КЗ «Березівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів» спільно з представниками КЗ «Березівський будинок культури»  проведено тематичний захід до Дня Героїв Небесної Сотні.

Святкові заходи до Дня Святого Валентина у КЗ "Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів".

Дата створення: 12:41 19.02.2019

14 лютого до дня Святого Валентина у КЗ «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» були проведені відповідні святкові заходи. Школу прикрасили тематичними газетами, організували роботу скриньки для «валентинок» та провели концерт ”Цей прекрасний дар кохання”. Учні 3 – 4-х класів декламували вірші про кохання, 5-й клас проспівав частушки. Глядачі переглянули сценки “Шоколадка” та ”Батарейка кохання”, які продемонстрували учні 6-7 та 8 класу. Родзинкою свята стали конкурси, в яких діти показали свої творчі здібності, а обрані пари отримали символічні солодкі подарунки. Всі глядачі та учасники заходу проявляли щиру зацікавленість святом та були в захваті від концерту, подарунків та створеної організаторами святкової атмосфери!