Привітання з Днем народження Карпенка О.О., творчого керівника естрадного колективу "Шоу-театр Хcluzity" Пісочинського палацу культури та мистецтв.

Дата: 14.05.2020 07:00

Вітаємо з Днем народження Карпенка Олексія Олеговича, творчого керівника естрадного колективу "Шоу-Театр Xcluzity" Пісочинського палацу культури та мистецтв!

Шановний Олексію Олеговичу! У цей святковий день прийміть наші щирі побажання чарівного творчого натхнення! Зичимо Вам завжди відчувати гордість та задоволення від  нових досягнень Ваших талановитих вихованців, любов найближчих, радість від спілкування з вірними друзями. Нехай Ваше мистецтво як завжди дарує справжню насолоду шанувальникам! Щастя, яскравих вражень від життя, нових ідей та планів!

З Днем народження!