Відбувся конкурсний відбір на зайняття посади директора Комунального закладу «Пісочинська початкова школа «Надія» Пісочинської селищної ради» Харківської області
15 травня в каб. № 320 комунального закладу «Пісочинська початкова школа «Надія» Пісочинської селищної ради» Харківської області під головуванням секретаря Пісочинської селищної ради ХОМЕНКО Ольги Пантелеймонівни відбувся конкурсний відбір на зайняття посади директора Комунального закладу «Пісочинська початкова школа «Надія» Пісочинської селищної ради» Харківської області.
За результатами конкурсного відбору конкурсна комісія дійшла висновку визначити переможцем конкурсного відбору на зайняття посади директора Комунального закладу «Пісочинська початкова школа «Надія» Пісочинської селищної ради» Харківської області КАРПЕНКО Олену Георгіївну.
Екзаменаційна відомість конкурсного відбору на зайняття посади директора Комунального закладу «Пісочинська початкова школа «Надія» Пісочинської селищної ради» Харківської області