Привітання з Днем народження Кисленко В. І., методиста відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Дата: 11.07.2020 06:00

Вітаємо з Днем народження Кисленко Вікторію Іванівну, методиста відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Шановна, дорога Вікторіє Іванівно! Нехай Ваше життя буде сповнене любові, радості, успіху. Ваш надзвичайний професіоналізм та прагнення до досконалості, увага до оточуючих, людяність і порядність захоплюють та викликають щиру повагу!
У цей святковий день зичимо Вам завжди відчувати задоволення від родинного затишку, нехай всі плани втілюються у життя, підтримка колег сприяє новим професійним звершенням.
Міцного здоров`я, творчого натхнення, наснаги на підкорення нових життєвих вершин!

З Днем народження!