#ЩастиНаЗНО

Дата: 07.07.2020 10:30

Сьогодні, 07 липня, 52 представника нашої прекрасної талановитої молоді - випускники закладів освіти Пісочинської селищної ради пройдуть зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови.

Відділом освіти, культури, молоді та спорту, відділом ЖКГ селищної ради організовано підвіз випускників до пунктів тестування. Створено всі умови для дотриманням протиепідемічних вимог, зокрема проведено дезінфекцію автобусів, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії, супроводжуючі пройшли обов`язковий температурний скринінг.

Дорогі випускники! Зичимо вам успішно справитися з завданнями та отримати гарні результати. Віримо в Вас!