Привітання з Днем народження Карась Г.І., заступника директора з виховної роботи, учителя української мови та літератури Комунального закладу «Пісочинський ліцей»

Дата: 10.07.2020 09:50

Вітаємо з Днем народження Карась Галину Іванівну, заступника директора з виховної роботи, учителя української мови та літератури Комунального закладу «Пісочинський ліцей»!

Шановна, дорога Галино Іванівно! Від щирого серця зичимо Вам і Вашим близьким завжди відчувати прихильність долі. Нехай у Вашій прекрасній дружній родині панують любов, злагода, щастя та добробут.
Ваш надзвичайний професіоналізм, відчуття такту й доброзичливість, безмежна любов та турбота про своїх учнів – взірець для наслідування!
У цей радісний день прийміть наші привітання та побажання міцного здоров’я, натхнення на нові звершення та успіхів у всіх починаннях.
З Днем народження!