#ЩастиНаЗНО

Дата: 09.07.2020 12:44

Сьогодні 80 представників нашої прекрасної талановитої молоді - випускники закладів освіти Пісочинської селищної ради проходять зовнішнє незалежне оцінювання з історії України.
Відділом освіти, культури, молоді та спорту, відділом ЖКГ Пісочинської селищної ради належним чином організовано підвіз випускників до 3-х пунктів тестування. Створено всі необхідні умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусів, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії, супроводжуючі пройшли обов`язковий температурний скринінг.
Дорогі випускники! Успіху на ЗНО та гарного Вам настрою! Зичимо вам бездоганно справитися з завданнями та отримати гарні результати. Віримо в Вас!