Відзначено учасників і переможців конкурсу "Пісочин на мапі України"

З 19 по 21 січня в Пісочинській ОТГ за ініціативи відділу освіти, молоді та спорту селищної ради та підтримки Пісочинського палацу культури та мистецтв до Дня Соборності та Свободи України проходив конкурс серед дітей і молоді громади «Пісочин на карті України». Конкурс відбувався у двох номінаціях: «Кращий малюнок» і «Кращий літературний твір». Всі учасники конкурсу отримали дипломи, а переможці – дипломи та подарунки від Пісочинської селищної ради. Юне покоління громади натхненне та талановите! Але, найважливіше те, що у наших дітей добрі серця, вони щирі та відкриті у своїх почуттях до Батьківщини!

16:00 03.02.2021

Профілактичні бесіди з учнями Комунального закладу "Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

03 лютого поліцейским офіцером громади Янковським М.В. з учнями 8-9 класів Пісочинської ЗОШ проведено профілактичні бесіди щодо відповідальності школярів за пропуски навчальних занять без поважних причин, проявів булінгу та заборони паління на території школи і в інших громадських місцях.

15:29 03.02.2021

Збори батьків майбутніх першокласників. Пісочинська ЗОШ

До уваги батьків майбутніх першокласників що мешкають на території обслуговавання Пісочинської ЗОШ! 05 лютого о 16.00 в приміщенні школи, що розташована  за адресою: селище Пісочин, вул. 1-го Травня, 5 ( біля Свято-Василівського храму) відбудуться  збори батьків майбутніх першокласників!  З метою дотримання епідеміологічного режиму з собою обов'язково мати захисну маску та бахіли! Тел.для довідок:  742 - 72 - 66З

11:07 03.02.2021

Обласні змагання із загальної фізичної підготовки серед велосипедистів

31 січня юні велосипедисти Пісочинської ДЮСШ взяли участь в обласних змаганнях із загальної фізичної підготовки серед велосипедистів. Вітаємо юних дебютантів Єсенію Войцеховську та Матвія Долгополова, який став у своєму першому змаганні срібним призером у віковій категорії 2011-2012 ррн. Перемогу у віковій категорії 2009-2010 ррн одержав велосипедист Майданник Вадим. Серед дівчат у віковій категорії 2009-2010 ррн гідну конкуренцію багатократній переможниці різноманітних змагань Стецюк Ярославі склала талановита Вікторія Кононенко, яка подає великі надії у майбутньому. Підсумок: на першому місці– Стецюк Ярослава, 2 місце у Кононенко Вікторії, на третьому місці також спортсменка Пісочинської ДЮСШ Остапенко Катерина. Продемонстрували свою спортивну майстерність і волю до перемоги Качанюк Арсеній, Кононенко Карина, Косилко Дмитро, Пелих Дмитро. Тренер молоді, Ігор Костянтинович Гримайло висловлює вдячність Фадеєвій Євгенії та Павлюковському Олексію за підтримку та допомогу протягом змагань. Вітаємо наших спортсменів і бажаємо успіху у наступних змаганнях!

14:52 02.02.2021

І місце в обласному етапі МАН!

Вітаємо переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського учнівського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – учасників Малої академії наук України Марію Соколову, ученицю 11 класу Комунального закладу «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради», та її керівника Євгенію Юріївну Мельникову, учителя біології.

11:12 02.02.2021

Збори для батьків майбутніх першокласників. Пісочинський ліцей

Адміністрація Комунального закладу "Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради" запрошує усіх бажаючих на збори для батьків майбутніх першокласників 2021-2022 навчального року, які відбудуться 03 лютого о 15:00  в online-форматі на платформі Zoom   Підключитися до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/4756298650?pwd=cmFNU09IWFRkcmpCcmpyeURlczFyQT09 Ідентифікатор конференції: 475 629 8650 Код доступу: 9RiExa

09:16 02.02.2021

Тренінги та бесіди на тему: «Конфлікт: шляхи розв’язання». Березівська ЗОШ

1 лютого в Березівській ЗОШ педагогом-організатором Нагібіною О.В. та вчителем початкових класів Руднєвою І.Д. проведено тренінги та бесіди на тему: «Конфлікт: шляхи розв’язання», до участі в яких було залучено школярів молодших та старших класів. Метою заходу було ознайомити учнів із поняттям «конфлікт», видами конфліктів, їх причинами, позитивними та негативними аспектами конфлікту, а також способами подолання конфліктних ситуацій. Разом з учнями було визначено поняття «конфлікт», визначались стилі поведінки у конфліктній ситуації і позитивні шляхи виходу з конфлікту.

15:55 01.02.2021

Заняття з грамоти. Пісочинський ЗДО №1

28 січня у старшій дошкільній групі "Дзвіночок" Пісочинського ЗДО №1 відбулося заняття з грамоти, на якому діти закріпили голосні та приголосні звуки, а також робили звуковий аналіз слів. Дошкільнята старшої групи наполегливо готуються до школи!

13:17 01.02.2021