Обласні змагання із загальної фізичної підготовки серед велосипедистів

Дата: 02.02.2021 14:52

31 січня юні велосипедисти Пісочинської ДЮСШ взяли участь в обласних змаганнях із загальної фізичної підготовки серед велосипедистів.

Вітаємо юних дебютантів Єсенію Войцеховську та Матвія Долгополова, який став у своєму першому змаганні срібним призером у віковій категорії 2011-2012 ррн.

Перемогу у віковій категорії 2009-2010 ррн одержав велосипедист Майданник Вадим.

Серед дівчат у віковій категорії 2009-2010 ррн гідну конкуренцію багатократній переможниці різноманітних змагань Стецюк Ярославі склала талановита Вікторія Кононенко, яка подає великі надії у майбутньому. Підсумок: на першому місці– Стецюк Ярослава, 2 місце у Кононенко Вікторії, на третьому місці також спортсменка Пісочинської ДЮСШ Остапенко Катерина.

Продемонстрували свою спортивну майстерність і волю до перемоги Качанюк Арсеній, Кононенко Карина, Косилко Дмитро, Пелих Дмитро.

Тренер молоді, Ігор Костянтинович Гримайло висловлює вдячність Фадеєвій Євгенії та Павлюковському Олексію за підтримку та допомогу протягом змагань.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо успіху у наступних змаганнях!