Оздоровлення дошкільнят у літній період. Пісочинський ЗДО №3 «Теремок».

Дата створення: 16:12 20.06.2019

Максимально комфортне перебування дітей на свіжому повітрі, відповідна тривалість сну та інших видів відпочинку,  достатня рухова активність – саме таким важливим моментам літнього оздоровлення дітей приділяється увага в садочку. Радісні, веселі діточки, які з задоволенням спілкуються один з одним та дорослими, грають, із цікавістю вивчають оточуючий їх світ, наповнюючи наші серця впевненістю в прекрасному майбутньому!

Майстер-клас з гончарного виробництва. Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Дата створення: 15:19 20.06.2019

11червня для учнів Пісочинської ЗОШ, які відвідували Дитячий заклад відпочинку – табір з денним перебуванням «Родина» талановитим майстром Олександром Жовновським було проведено майстер-клас з гончарного виробництва Діти познайомились з традиціями та технікою ремесла, а також змогли проявити свої нові уміння на практиці: вони виготовляли різноманітні горщики, кувшини, іграшки тощо.        Яскраві нові враження, дружне спілкування, можливість втілити свої творчі ідеї, розвиток мистецьких талантів – чудовий спосіб літнього відпочинку юного покоління громади!

Літній відпочинок юного покоління. Пісочинський ЗДО №1.

Дата створення: 14:04 20.06.2019

Свято мильних бульбашок у Пісочинському ЗДО №1 – яскраве, веселе, радісно! Чарівне дійство подарувало незабутні враження та безцінні позитивні емоції як діточкам, так і дорослим!

Привітання з Днем народження Мільшина О.В., тренера-викладача з військово-спортивного багатоборства Пісочинської ДЮСШ.

Дата створення: 21:33 18.06.2019

Вітаємо з Днем народження Мільшина Олександра Володимировича, тренера-викладача з військово-спортивного багатоборства Пісочинської ДЮСШ!      Шановний Олександре Володимировичу! У цей святковий день прийміть наші щирі побажання щасливого життя, сповненого любові, гармонії, професійних успіхів! Нехай у Вашій родині завжди панують злагода, затишок та добробут, а нові досягнення вихованців і підтримка вірних друзів дарують наснагу на нові звершення! Дякуємо за гідне виховання молоді та виховання у неї любові до спорту! З Днем народження!

Привітання з Днем народження Хащіної  Ю. В., медичного працівника Комунального закладу «ФОК «Мобіль».

Дата створення: 07:55 15.06.2019

Вітаємо з Днем народження Хащіну  Юлію Володимирівну, медичного працівника Комунального закладу «ФОК «Мобіль»!      Шановна Юліє Володимирівно! Від щирого серця бажаємо Вам щастя! Нехай у Вашому житті пануватимуть любові, гармонія, краса та успіх, а злагода й добробут у родині даруватимуть впевненість і натхнення на нові звершення! Міцного здоров’я, гарних, радісних днів, втілення всіх заповітних мрій!  З Днем народження!

Літній оздоровчий період у Пісочинському ЗДО №1.

Дата створення: 23:53 14.06.2019

Велика увага приділяється в закладі дошкільної освіти фізичному розвитку та зміцненню здоров’я дітей. 01 червня в садочку розпочався літній оздоровчий період. Педагоги закладу, завдяки своєму професіоналізму забезпечують всі необхідні умови для відпочинку та оздоровленню діточок. Цікаві прогулянки, веселі розваги, творчі ігри, загартовуючи процедури та багато інших різноманітних занять сприяють розкриттю творчого потенціалу вихованців та їх органічному розвитку, збагачують новими пізнавальними враженнями, дарують позитивні радісні емоції!

Привітання з Днем народження Луценка О. В., робітника по обслуговуванню та ремонту будівель Комунального закладу «ФОК «Мобіль».

Дата створення: 08:39 14.06.2019

Вітаємо з Днем народження Луценка Олексія Васильовича, робітника по обслуговуванню та ремонту будівель Комунального закладу «ФОК «Мобіль»!      Шановний Олексію Васильовичу! Нехай Вас завжди супроводжує любов, успіх та натхнення! Гарних, радісних днів, злагоди та добробуту в родині, підтримки вірних друзів, яскравих вражень і позитивних емоцій! Бажаємо завжди відчувати задоволення від втілення всіх задумів та наснагу на нові звершення. З Днем народження!

Привітання з Днем народження Поддубної В.П., лікаря Комунального закладу «Пісочинська ДЮСШ»

Дата створення: 08:36 14.06.2019

Вітаємо з Днем народження Поддубную Вікторію Павлівну, лікаря Комунального закладу «Пісочинська ДЮСШ»!      Шановна Вікторіє Павлівно! У цей святковий день бажаємо Вам щасливого життя, сповненого любові та успіху! Нехай здоров`я буде міцним, а настрій – завжди бадьорим! Злагоди, затишку та добробуту в родині, радості та задоволення від життя. З Днем народження!

Урочистості з нагоди закриття дитячих закладів відпочинку.

Дата створення: 15:00 13.06.2019

13 червня на площі біля Пісочинського палацу культури та мистецтв відбулись урочистості з нагоди закриття дитячих закладів відпочинку - таборів з денним перебуванням при закладах освіти Пісочинської селищної ради. За період з 27 травня по 13 червня 2019 року в таборах відпочили 859 учнів громади. Різноманітні цікаві заходи - активні, творчі, розважальні, сприяли розвитку та вдосконаленню талантів юного покоління, а дружне, щире та доброзичливе спілкування в колективі дарувало дітям відчуття впевненості,  радості та гармонії. Безумовно, гарний відпочинок літом – запорука для нових звершень наших дітей!

Цікавий та змістовний відпочинок у Дитячому закладі відпочинку - таборі з денним перебуванням «Струмочок» на базі Комунального закладу «Березівська ЗОШ».

Дата створення: 15:52 12.06.2019

Заняття у танцювальному гуртку «Слобожаночка» та гуртку прикладної майстерності «Чарівний сувенір», майстер клас з малювання від Хлистюк М.В., відвідування звітного концерту учнів музичної школи міста Південний – всі ці заходи безпосередньо сприяють розвитку мистецьких талантів юного покоління. Це – чудовий спосіб для дітей втілити свої емоції у щось реальне та відчути гордість та задоволення від результату, формувати власне уявлення про світ, фантазувати та розвивати уяву, отримати естетичну насолоду від музики у виконанні своїх однолітків.