Нові перемоги велосипедистів громади.

Дата створення: 23:27 06.02.2019

Гурток петриківського розпису «Петріківка» КЗ "Пісочинський палац культури та мистецтв".

Дата створення: 17:14 06.02.2019

Гурток петриківського розпису «Петріківка» комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв» (керівник Ячіна Наталія Олександрівна») – диво творчості юних митців! Вся краса та неповторність дитячого світогляду передається у виробах вихованців гуртка.

Спортивні новини громади. Футбол.

Дата створення: 14:58 04.02.2019

Організація шкільного харчування в комунальному закладі «Пісочинський ліцей «Мобіль»»!

Дата створення: 12:45 04.02.2019

Правильному харчуванню відводиться особлива роль в повноцінному зростанні й розвитку дитини: воно зміцнює організм та забезпечує енергією, впливає на успішність, працездатність і працьовитість дитини. Збалансоване меню шкільного харчування ліцею «Мобіль», яке включає всі необхідні корисні продукти, й в якому в оптимальному співвідношенні поєднуються білки, вуглеводи, жири, вітаміни та амінокислоти,  в повній мірі задовольняє потреби підростаючого організму в поживних речовинах і вітамінах. Доброзичливі працівники їдальні, привабливий вигляд страв, красива сервіровка  - все сприяє гарному настрою та апетиту школярів освітнього закладу громади!

Вітаємо футболістів команди «Юніор» КЗ "Пісочинська дитячо-юнацька спортивна школа" з новими досягненнями!

Дата створення: 16:39 03.02.2019

02 лютого. Блискучі перемоги команди в чергових іграх на Чемпіонаті міста Харкова з міні-футболу: Юніор 9 9:1 ДЮСШ 8 Юніор 7 4:0 ДЮСШ 8 (1) Юніор 8 10:2 Академія (3). Дуже приємно, що юні талановиті футболісти та їх мудрий наставник Кузьменко С.С. з нагоди 15-річчя спортивної школи нашої громади присвятили їй свої перемоги! Пишаємось вами!