#Разом_у_вихідні #Творча_родина. Коротичанський ЗДО (ясла-садок)

Шановні батьки! Продовжуємо рубрику #Разом_у_вихідні #Творча_родина, яка знайомить вас із досвідом цікавих творчих занять. Різноманітні майстер-класи, що публікуються на офіційних джерелах відділу освіти, спрямовані на розвиток здібностей Вашої дитини та організації спільного родинного дозвілля у вихідні дні. Сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги творче заняття з художньо-продуктивної діяльності "Листівка до дня закоханих". Заняття розвиває творчі здібності дітей, естетичний смак, викликає бажання зробити приємне рідним. Підготувала заняття вихователь Коротичанського ЗДО (ясла-садок) Халимон Анна Олександрівна. ВІДЕО

14:59 03.02.2022

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі – ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревина «Деревина(Брикет з дуба)» (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

12:55 02.02.2022

Увага! 01 лютого - старт реєстрації для участі в ЗНО-2022

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалася сьогодні – 1 лютого і триватиме  до 9 березня включно. Щоб зареєструватися для участі в ЗНО, потрібно: створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на вебсайті УЦОЯО в рубриці «ЗНО/ДПА». Випусникам поточного року варто звернути особливу увагу на вибір навчальних предметів для проходження ДПА та ЗНО;  підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років); отримати від регіонального центру оцінювання якості освіти Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання. Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО керівники закладів освіти мають надіслати до відповідних регіональних центрів оцінювання якості освіти до 1 березня 2022 року включно. Докладна інформація — у рубриці «Процедура реєстрації». Цьогоріч основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 23 травня тестуванням з фізики і завершиться 17 червня тестуванням з біології.

09:39 01.02.2022

Увага! 31 січня скасовуються рейси шкільного автобуса

УВАГА! 31 січня у зв`язку з технічними причинами скасовуються рейси шкільного автобуса за маршрутом сел. Пісочин - Рай-Оленівка - Пісочин - Надточії - Пісочин. Про відновлення рейсів буде повідомлено додатково на офіційних джерелах Пісочинської селищної ради, відділу освіти, культури молоді та спорту.

09:09 31.01.2022

Відбулось засідання КТЕБ Пісочинської селищної ради

28 січня відбулось засідання КТЕБ Пісочинської селищної ради.  У ході засідання було заслухано інформацію Генерального директора КНП Пісочинської селищної ради Любов Канцедал щодо епідеміологічної ситуації на території Пісочинської громади. Керівники закладів загальної середньої освіти доповіли про стан відвідування учнями навчальних занять. У зв`язку із зростанням рівня захворюваності серед здобувачів освіти та вчителів, з 31 СІЧНЯ ПО 12 ЛЮТОГО ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС У 5-11 КЛАСАХ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ ДИСТАНЦІЙНО. Учні 1-4 класів відвідують уроки у звичному режимі з дотриманням карантинних обмежень!

16:13 28.01.2022

#Разом_у_вихідні #Творча_родина. Пісочинський ЗДО (ясла-садок) №3 "Теремок"

Шановні батьки! Продовжуємо рубрику #Разом_у_вихідні #Творча_родина, яка знайомить вас із досвідом цікавих творчих занять. Різноманітні майстер-класи, що публікуються на офіційних джерелах відділу освіти, спрямовані на розвиток здібностей Вашої дитини та організації спільного родинного дозвілля у вихідні дні. Сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги заняття з художньо продуктивної діяльності - пластилінографію за темою "Веселий клоун". Підготувала заняття вихователь Пісочинського ЗДО №3 (ясла-садок) №3 «Теремок» Бондаренко Неля Закіржанівна. ВІДЕО

12:40 28.01.2022