РАЗОМ У ВИХІДНІ. ТВОРЧА РОДИНА. ПІСОЧИНСЬКИЙ ЗДО №2

Шановні батьки! Продовжуємо рубрику #Разом_у_вихідні #Творча_родина, яка знайомить вас із досвідом цікавих творчих занять. Різноманітні майстер-класи, що публікуються на офіційних джерелах відділу освіти, спрямовані на розвиток здібностей Вашої дитини та організації спільного родинного дозвілля у вихідні дні. Сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги творче заняття з виготовлення іграшки «Більбоке», яке підготувала вихователь Пісочинського ЗДО №2 Ушакова Вікторія Геннадіївна. Більбоке чудове розвиває координацію рухів, спритність, окомір. Особливо важлива її роль для старших дошкільників. ВІДЕО

14:37 24.01.2022

УВАГА! ГРАФІК ДОДАТКОВОЇ СЕСІЇ ЗНО-2022

Цьогоріч додаткова сесія ЗНО триватиме  з 23 червня до 13 липня. Тестування під час додаткової сесії пройдуть за таким графіком: Фізика 23.06.2022 Хімія 24.06.2022 Українська мова 30.06.2022 Українська мова і література 30.06.2022 Математика 04.07.2022 Математика (завдання рівня стандарту) 04.07.2022 Географія 05.07.2022 Англійська мова 06.07.2022 Історія України 07.07.2022 Біологія 08.07.2022 Німецька мова 11.07.2022 Французька мова 12.07.2022 Іспанська мова 13.07.2022 Результати додаткової сесії буде розміщено на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 20 липня. Нагадуємо, протягом  5?17 травня 2022 року триватиме додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

14:11 24.01.2022

В ПІСОЧИНСЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАВСЯ ІНСТИТУЦІЙНИЙ АУДИТ

Інституційний аудит — це зовнішнє оцінювання якості діяльності школи, що базується на ґрунтовному вивченні освітніх та управлінських процесів закладу освіти. Плановий інституційний аудит відбуватиметься один раз на 10 років. Управління Державної служби якості освіти у Харківській області з 18.01.2022 по 24.01.2022 проводить плановий інституційний аудит новозбудованого освітнього комплексу нашої громади, який включає в себе початкову школу та садочок - Комунального закладу «Пісочинська початкова школа «Надія» Пісочинської селищної ради» Харківської області. Сьогодні, 18 січня 2022 року, Пісочинський селищний голова Олег Чернобай взяв участь в установчий нараді аудиту, на якій надав необхідну інформацію про заклад освіти та висловив можливу організаційну підтримку спеціалістам Державної служби якості освіти у Харківській області; побажав освітнім експертам, педагогічному колективу, батьківській громадськості плідної спільної роботи. За результатами інституційного аудиту Пісочинській початковій школі «Надія» та Пісочинській селищній раді, як засновнику закладу освіти, будуть надані рекомендації для вдосконалення якості освітньої діяльності за такими напрямами: освітнє середовище, оцінювання учнів, педагогічна діяльність, управлінські процеси. Чекаємо на висновки освітніх експертів.

13:59 18.01.2022

Привітання з Днем народження Кашкарьової І.В., директора Пісочинського ЗДО №2

Вітаємо з Днем народження Кашкарьову Ірину Володимирівну, директора Пісочинського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) №2! Шановна Ірино Володимирівно! У цей святковий радісний день прийміть наші щирі побажання доброго здоров`я та невичерпного творчого натхнення, родинного благополуччя та нових успіхів у професії! Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує успіх, в сімейному колі панують злагода та взаєморозуміння, в серці завжди живе любов і весна! Щастя, гармонії, радісних емоцій і приємних сюрпризів, підтримки колег і розуміння близьких! Хай збуваються всі заповітні мрії та сподівання! З Днем народження

09:14 18.01.2022

Відбувся Різдвяний турнір з шахів

За підтримки Пісочинського селищного голови О.О. Чернобая 15 січня на базі Пісочинської початкової школі "Надія" відбувся Різдвяний турнір з шахів серед дітей громади 2010-2015 ррн. У змаганні взяли участь 32 вихованця Пісочинської ДЮСШ. Головував у турнірі суддя національної категорії, тренер Пісочинської ДЮСШ Семерий Ю. В. У ході турніру кожний учасник зіграв 5 турів. За результатами турів визначено переможців: - перше місце - Сокол Ярослав; - друге місце - Михайлик Михайло; - третє місце зайняв Бабуцький Данііл. Призери змагань були нагороджені медалями та дипломами від селищної ради. Всі учасники турніру також отримали солодкі подарунки. Вітаємо юних шахматистів і бажаємо їм нових перемог і досягнень! Дякуємо тренеру Тесленку І.Є. за гідну підготовку спортсменів до змагань!

10:31 17.01.2022