Привітання з Днем народження Семенової С.В., завідувачки господарством Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Джерело»

Дата: 11.12.2021 06:11

Вітаємо з Днем народження Семенову Світлану Вікторівну, завідувачку господарством Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Джерело»!

Шановна Світлано Вікторівно! Від щирого серця зичимо Вам завжди відчувати всю красу навколишнього світу, радіти спілкуванню с люблячими Вас людьми та насолоджуватися новими враженням від життя! Зичимо міцного здоров`я, оптимізму, наснаги, весни у серці та успіху у всіх починаннях! Хай натхнення дарує нові ідеї, незрадлива удача допомагає втілювати їх у життя, вірний ангел-охоронець оберігає Вас і Вашу родину від негараздів! Щастя та благополуччя, лише приємних подій і радісних емоцій щодня! Нехай всі Ваші мрії здійснюються!

З Днем народження!