Відбувся семінар для вихователів та вихователів - методистів закладів дошкільної освіти Пісочинської селищної ради

Дата: 03.12.2021 14:29

03 грудня на базі Коротичанського ЗДО (ясла-садок) з метою підвищення професійної грамотності педагогів відбувся семінар для вихователів та вихователів - методистів закладів дошкільної освіти Пісочинської селищної ради за темою «Сучасні підходи для формування сталого стилю життя у дітей дошкільного віку».

У ході семінару відбувся перегляд заняття у групі середнього дошкільного віку «Чарівні фокуси с водою» та заняття в групі старшого дошкільного віку «Космічна подорож».

Також був проведений майстер-клас для педагогів «Використання ігрових технологій для сталого розвитку дошкільнят».