Вітаємо Дем’яненка Данила – призера Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки!

Дем’яненко Данило, учень 11 класу Комунального закладу «Пісочинський ліцей», здобув перемогу на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки - ІІІ місце. Дякуємо учителю Т.В. Орловій за професіоналізм і наполегливість в підготовці учня до олімпіади!

17:23 13.02.2020

Тематична виставка літератури до Дня Святого Валентина. Березівська бібліотека-філія.

Неординарна та цікава виставка з великим люблячим серцем із червоних книг. Саме таким чином Березівська бібліотека-філія привітала своїх читачів із чарівним святом кохання - Днем Святого Валентина. Наповнює серця чудовим романтичним відчуттям щаслива мить кохання!

22:32 12.02.2020

Вітаємо переможців!

Список переможців обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад поповнили знавці  іноземних мов.

14:54 12.02.2020

Вітаємо юних спортсменів Пісочинської ДЮСШ з успішним виступом на Чемпіонаті Харківської області з пауерліфтингу!

09 лютого у  ваговій категорії до 74 кг по сумі триборства Лебідь Андрій cтав безумовним переможцем змагань (340 кг), а Курочка Роман посів 2 місце (310 кг). Вітаємо талановитих спортсменів нашої громади! Бажаємо їм нових цікавих змагань, яскравих перемог і вагомих спортивних досягнень! Дякуємо тренеру Матвієнко Геннадію Євгеновичу за високоякісну підготовку спортсменів до змагань!

10:30 12.02.2020

Коротичанський ЗДО. Мнемотехника.

Мнемотехника - це система методів і прийомів, що забезпечують ефективне запам'ятовування, успішне освоєння дітьми знань про особливості об'єктів природи, про навколишній світ, ефективне запам'ятовування структури розповіді, збереження і відтворення інформації, і звичайно розвиток мовлення. У Коротичанському закладі дошкільної освіти мнемоніка застосовується в якості результативного методу запам’ятовування інформації.  Це яскраві поодинокі зображення, які можуть позначати якесь слово, словосполучення, характеристику предмета чи спосіб дії. Після засвоєння простих карток вихователь ускладнює завдання, пропонуючи дитині готову мнемодоріжку. «Прогулюючись» нею дитина вчиться складати просту розповідь із двох-трьох речень. Цікаво, сучасно, ефективно!

11:43 11.02.2020

Міжнародний день жінок і дівчат у науці

Щорічно 11 лютого за рішенням ООН відзначається Міжнародний день жінок і дівчат у науці (International Day of Women and Girls in Science). За інформацією Центру ґендерної освіти при Ужгородському національному університеті загальна чисельність жінок у вітчизняній науці складає більше 46%. За останні десять років в Україні спостерігається стійка тенденція чисельного збільшення жінок серед магістрів, аспірантів, кандидатів та докторів наук. Українки гучно зарекомендували себе в молекулярній біофізиці, психології, наноматеріалознавстві та комп’ютерній інженерії у тому числі і за кордоном. Сьогодні ми вітаємо всіх прекрасних жінок та дівчат, які присвятили себе науці! Нехай всі ваші плані та творчі ідеї втілюються у життя, а нові звершення сприяють розвитку нашої держави! Зі святом!

11:20 11.02.2020

Новини футболу від команди "Юніор" Пісочинської ДЮСШ.

08 та 09 лютого футболісти команди «Юніор» Пісочинської ДЮСШ провели низку чергових ігор в рамках Чемпіонату міста Харкова з міні-футболу. 08 лютого, СК «Динамо»:  Юніор7 5-0 ДЮСШ13(1) 09 лютого - спортивна база ХНУБА: Юніор13 0-11 Металіст4; Юніор12 2-8 Металіст;  Юніор11 8-5 Богодухів; Юніор10 4-1 Лідер  - СК «Дінамо»: Юніор9 1-3 Газовик; Юніор7 2-0 ДЮСШ13(8); Юніор8 6-6 Хвиля. Вболіваємо за команду та бажаємо нових успіхів!

16:32 10.02.2020

Феєрія мистецтва - V  фестиваль аматорських театрів ім. В.К. Гужви «В кулісах душі».

З 08 по 09 лютого в Пісочинському палаці культури та мистецтв відбувся регіональний етап V-го фестивалю аматорських театрів ім. В.К. Гужви «В кулісах душі». Яскраві вистави у виконанні прекрасних акторів подарували глядачам неперевершене задоволення. За рішенням журі визначено переможців фестивалю: I-e місце - вистава "Цвета" П. Ар'є, народний театр "Зеркало+", м. Первомайський, режисер - Тетяна Денисова. II-e місце - вистава "Комедія положень" за п'єсою М. Мейо і М. Еннекена "Моя дружина - брехуха", народний театр "Сучасник", м. Первомайський, режисер - Наталя Денисова. Відзначено наступні акторські роботи: 1-  Маргарита Тетюцька за роль Обезьянки Абу, вистава "Аладдін", театральна студія "АРКАБАЛЕНО", смт Старий Салтів. 2 - Владислава Коновалова за роль Торопышки, вистава "Незнайка", театральна студія "АРКАБАЛЕНО", смт Старий Салтів. 3- Тимофій Бірюков та Захар Шаповал за ролі Охоронців,вистава "Новорічні пригоди Трубадура та його друзів", театральна студія "5 елемент", гурток театрального мистецтва "Room-штурм",  Роганська ОТГ. 4 - Ігор Чистопрудов за роль Пугала, вистава "Подорож до Смарагдового міста", народний театр "Сучасник", м. Первомайський. 5 - Аліна Бережна за роль Аврори, вистава "Маліфісента", дитяча театральна студія "Маска", м. Зміїв. 6 - Артем Паранічев за роль Джафара, театральна студія "УЯВА", смт Хорошеве. Усі театральні колективи нагороджені дипломом учасника фестивалю. С нетерпінням чекаємо нових зустрічей із прекрасними талановитими акторами!

16:30 10.02.2020