Міжнародний день жінок і дівчат у науці

Дата: 11.02.2020 11:20

Щорічно 11 лютого за рішенням ООН відзначається Міжнародний день жінок і дівчат у науці (International Day of Women and Girls in Science). За інформацією Центру ґендерної освіти при Ужгородському національному університеті загальна чисельність жінок у вітчизняній науці складає більше 46%. За останні десять років в Україні спостерігається стійка тенденція чисельного збільшення жінок серед магістрів, аспірантів, кандидатів та докторів наук.
Українки гучно зарекомендували себе в молекулярній біофізиці, психології, наноматеріалознавстві та комп’ютерній інженерії у тому числі і за кордоном.
Сьогодні ми вітаємо всіх прекрасних жінок та дівчат, які присвятили себе науці! Нехай всі ваші плані та творчі ідеї втілюються у життя, а нові звершення сприяють розвитку нашої держави! Зі святом!