Феєрія мистецтва - V  фестиваль аматорських театрів ім. В.К. Гужви «В кулісах душі».

Дата: 10.02.2020 16:30

З 08 по 09 лютого в Пісочинському палаці культури та мистецтв відбувся регіональний етап V-го фестивалю аматорських театрів ім. В.К. Гужви «В кулісах душі».

Яскраві вистави у виконанні прекрасних акторів подарували глядачам неперевершене задоволення.

За рішенням журі визначено переможців фестивалю:

I-e місце - вистава "Цвета" П. Ар'є, народний театр "Зеркало+", м. Первомайський, режисер - Тетяна Денисова.

II-e місце - вистава "Комедія положень" за п'єсою М. Мейо і М. Еннекена "Моя дружина - брехуха", народний театр "Сучасник", м. Первомайський, режисер - Наталя Денисова.

Відзначено наступні акторські роботи:

1-  Маргарита Тетюцька за роль Обезьянки Абу, вистава "Аладдін", театральна студія "АРКАБАЛЕНО", смт Старий Салтів.

2 - Владислава Коновалова за роль Торопышки, вистава "Незнайка", театральна студія "АРКАБАЛЕНО", смт Старий Салтів.

3- Тимофій Бірюков та Захар Шаповал за ролі Охоронців,вистава "Новорічні пригоди Трубадура та його друзів", театральна студія "5 елемент", гурток театрального мистецтва "Room-штурм",  Роганська ОТГ.

4 - Ігор Чистопрудов за роль Пугала, вистава "Подорож до Смарагдового міста", народний театр "Сучасник", м. Первомайський.

5 - Аліна Бережна за роль Аврори, вистава "Маліфісента", дитяча театральна студія "Маска", м. Зміїв.

6 - Артем Паранічев за роль Джафара, театральна студія "УЯВА", смт Хорошеве.

Усі театральні колективи нагороджені дипломом учасника фестивалю. С нетерпінням чекаємо нових зустрічей із прекрасними талановитими акторами!