Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Вітаємо учасників XVII Чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» з волейболу!

Дата створення: 11:58 28.01.2019

26 - 27 січня на спортивній базі комунального закладу «Пісочинський ліцей» проходив фінальний етап XVII Чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» з волейболу серед хлопців 2004-2005 ррн. У змаганнях взяли участь шість команд вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл: КЗ «Пісочинська ДЮСШ»; ДЮСШ «Олімпія» м. Лозова; ДЮСШ-8 м. Харків; ДЮСШ смт Борова; ДЮСШ «Юність» смт Дворічна; ДЮСШ-11 м. Харків. За підсумками проведених партій 1 місце посіла команда ДЮСШ-8 м. Харків, на другому - ДЮСШ «Олімпія» м. Лозова, бронзовими призерами стали спортсмени команди ДЮСШ «Юність» смт Дворічна. Юні спортсмени КЗ «Пісочинська дитячо-юнацька школа» посіли 5 місце.

Новини культури. Хореографічний колектив "START" комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв»

Дата створення: 18:36 27.01.2019

Хореографічний колектив "START" (творчий керівник Анна Токаренко)  комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв» - талант та неперевершена чарівність! На фото: виступ танцівників у Харківській народній філармонії, Єврейському культурному центрі "Бейт Дан" на концерті "Примхи зими" та чудова вистава "Святки" у КЗ «Пісочинський палац культури та мистецтв».

26 січня. Пісочинська громада святкує першу річницю з дня відкриття комунального закладу «ФОК «Мобіль»»!

Дата створення: 21:40 26.01.2019

На урочистому заході, який відбувся в цей день в приміщенні комплексу, були присутні представники юного покоління, що відвідують спортивні секції, їх тренери та батьки, депутати Пісочинської селищної ради, працівники ФОКу.  З привітаннями до присутніх звернулась заступник голови - керівник апарату Харківської районної державної адміністрації Оксана Малишева. Пісочинський селищний голова Олег Чернобай відзначив колосальну підтримку голови ХОДА Юлії Світличної, обласної та районної влади, завдяки якої більше 500 дітей та 100 дорослих мають можливість безкоштовно відвідувати спортивні секції ФОКа! Директор комплексу Олексій Савельєв подякував персоналу за самовіддану працю, а мешканцям громади – за підтримку. В ході урочистого заходу були представлені всі секції спортивного закладу, а також проведена естафета. Грамотами та солодкими подарунками від Пісочинської селищної ради відзначено тренерів та працівників спортивного закладу. П’ять футбольних м’ячів для занять у комплексі та солодощі всім діткам від Пісочинської селищної ради стали чудовим подарунком до святкової події! Фотозвіт  

Новини спорту громади.

Дата створення: 15:19 26.01.2019

26 січня талановиті футболісти команди «Юніор» КЗ «Пісочинська дитячо-юнацька спортивна школа» успішно провели черговий матч Чемпіонату  м. Харкова з  міні-футболу: Юніор 7 4:0 Валки 7. Вітаємо спортсменів та їх тренера Кузьменка С.С. з перемогою! Бажаємо нових досягнень та успіхів!

Тиждень профілактики правопорушень у комунальному закладі «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Дата створення: 15:01 26.01.2019

З метою підвищення рівня профілактики правопорушень та злочинів серед учнів, усунення причин і умов, що сприяють їх вчиненню,  в освітньому закладі громади проведено тематичний тиждень. В рамках тижня класні керівники провели виховні години, тренінги та анкетування, презентації, виставку малюнків, конкурс стіннівок на правову тематику, книжкову виставку в бібліотеці на тему: «Закон, за яким ми живемо». Також була проведена гра–конкурс ”У країні карного розшуку” серед учнів  8-10 класів і представниками шкільного самоврядування “ Лідер “. Цікаво, пізнавально, надзвичайно корисно!

"День творчих професій" у комунальному закладі «Пісочинський ліцей «Мобіль»».

Дата створення: 09:34 26.01.2019

25 січня в освітньому закладі пройшов надзвичайно цікавий та пізнавальний захід – тематична п`ятниця. Юні творчі особистості з задоволенням уявляли себе в ролі митців, співаків, танцівників, циркових артистів, моделей, фотографів та інших. Креативно, весело, незвично!

Тиждень світової літератури та російської мови в комунальному закладі «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Дата створення: 08:00 26.01.2019

В рамках тематичного тижня вчителі-предметники Беседовська В.М. та Григорова Т.Г. проводили різноманітні відповідні заходи. Надзвичайно цікавим та приємним як  для учнів, так й для батьків і працівників закладу стало привітання улюблених казкових героїв.

Привітання з Днем народження Чередніченка О. В.,  тренера-викладача з волейболу  КЗ «Пісочинська дитячо-юнацька  спортивна школа».

Дата створення: 16:55 25.01.2019

Вітаємо з Днем народження Чередніченка Олександра Вікторовича,  тренера-викладача з волейболу  КЗ «Пісочинська дитячо-юнацька  спортивна школа»! Шановний Олександре Вікторовичу! Від щирого серця бажаємо Вам щастя, міцного здоров`я, професійних успіхів та втілення всіх задумів! Нехай любов та добробут завжди супроводжує Вашу родину! Бажаємо підтримки вірних друзів , радісних днів та задоволення від життя! Дякуємо за належне виховання юного покоління громади! З Днем народження!

Дитячий хор "Кластер". Святки.

Дата створення: 15:53 25.01.2019

В комунальному закладі «Пісочинський палац культури та мистецтв» відбувся творчий захід, присвячений неповторній національній культурі нашої країни! Розповіді про українські звичаї та обряди, смачні страви, які з любов'ю приготували батьки артистів хору та святковий концерт – чудовий приклад гідного національного виховання юного покоління!

Тиждень проектів у комунальному закладі «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Дата створення: 14:14 25.01.2019

ІІ семестр в освітньому закладі громади стартував декадою інтерактивних форм навчання в 5-11 класах. Вчителі заздалегідь потурбувалися про умови проведення групових занять: нетрадиційно розташовані шкільні меблі, підібрані наочність та завдання, специфіка яких передбачає розподіл операцій між членами малої групи і не можуть бути вирішеними індивідуально. Активно використовувались мультимедійні технології. Так, на уроках історії учні розв’язували проблемні ситуації і вели дискусії. На уроках фізики складали сенкани і створювали проекти. Подорожували країною цифр і вирішували завдання підвищеної складності на уроках математики. На українській мові та літературі складали конспекти у вигляді явищ природи, кросворди та есе про хобі, розігрували діалоги, брали інтерв’ю «Один день із життя школяра». Групові форми роботи дають змогу учням відчути потребу працювати разом, побачити сенс в об’єднанні зусиль. Надзвичайно важливо, що такі уроки підвищують мотивацію дитини до навчання, роблять освітній процес цікавим і змістовим!