Привітання з Днем народження Дербенцева В. Д., керівника гуртка військово-патріотичного виховання КЗ «Пісочинський палац культури та мистецтв»

Дата: 15.09.2020 06:27

Вітаємо з Днем народження Дербенцева Віктора Дем’яновича, керівника гуртка військово-патріотичного виховання Комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв»!

Шановний Вікторе Дем’яновичу, від щирого серця бажаємо міцного здоров’я та наснаги на добрі справи! Ваша активна громадянська позиція, любов до Батьківщини та турбота про добробут громади – взірець для наслідування! Бажаємо Вам завжди відчувати задоволення від спілкування з вірними друзями, увагу та любов близьких, гордість від втілення у життя всіх планів і задумів. Щастя, добробуту та злагоди в сімейному колі!

З днем народження!