До Дня вишиванки. Березівський старостинський округ

Напередодні чудового свята  Всеукраїнського дня вишиванки Березівська бібліотека-філія разом зі шкільною бібліотекою Березівської ЗОШ провели народознавчу годину «Барвами веселки світиться вона – моя вишиванка – гарна, як вісна!»  з учнями 2-3 класів. На початку тематичного заходу присутніх привітав староста Березівського старостинського округу Ігор Олександрович Штода. Провідний бібліотекар Кліменко Віра Харитонівна розповіла дітям про зародження національного свята – Дня вишиванки. Маленькі читачі познайомилися зі старовинними предметами домашнього вжитку українського народу. Народознавча година завершилася веселою фотосесією. Тематичний захід подарував дорослим і маленьким учасникам гарній настрій, нові знання, радісні, позитивні емоції.

22:56 19.05.2021

До Дня вишиванки. Коротичанська бібліотека-філія

До Всеукраїнського дня вишиванки у приміщенні Коротичанської бібліотеки-філії відкрито яскраву експозицію етнографічної виставки.  Вироби української народної вишивки дійшли до нашого часу завдяки зусиллям співробітників бібліотеки, талановитих місцевих майстринь та активних мешканців селища Коротич! Ласкаво запрошуємо до Коротичанської бібліотеки!

18:40 19.05.2021

З найменшими про найголовніше! Поліцейський офіцер громади – наша безпека та впевненість!

19 травня поліцейські офіцери громади Пісочинської ОТГ завітали до Пісочинського ліцею, де провели тематичний захід "Єдиний день безпеки дорожнього руху" для школярів 2 а,б,в класів. Цікаво, корисно, пізнавально!

18:33 19.05.2021

Засідання Харківської обласної ради старшокласників

18 травня 2021 року відбулася в онлайн режимі звітно-виборча конференція Харківської обласної ради старшокласників. Пісочинську громаду представляли старшокласники Пісочинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, члени Молодіжної ради: Лукієнко Ярослава (10 клас), Субачєв Богдана (10 клас), Варибрус Ганна (9 клас), Шевченко Вероніка (9 клас), та кандидат на посаду до обласної ради старшокласників Чапліна Софія (9 клас). Куратором молодіжного руху є Мельник Марина Павлівна, педагог-організатор Пісочинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

13:29 19.05.2021

Вітаємо з творчими успіхами артистів народного театру-студії "Чудеса в решеті"!

15 травня народний театр-студія "Чудеса в решеті" представив свою виставу «Endorphins» за п’єсою Юліти Ран на XIII Всеукраїнському фестивалі «Театральна легенда-2021» ім. М.Д. Силаєва у місті Краматорську. Дипломом за акторську роботу відзначені: - Данило Устінов (за роль Адама); - Аліна Кузьменко (за роль Крісті); - Каріна Мірошнікова (за роль Санні). Театр отримав нагороду «за втілення сучасної молодіжної проблематики», а також спеціальну нагороду від клубу підприємців Краматорська «ТеатрТроянда» за «створення яскравого сценічного образу». Вітаємо харізматичних, унікальних акторів, мудрого керівника і талановитого режисера театру Наталію Устинову з творчим досягненням! Пишаємося успіхами театру та бажаємо нових яскравих вистав, втілення всіх планів і здійснення всіх мрій!

12:16 18.05.2021

Вітаємо з Міжнародним днем музеїв!

Вітаємо працівників музеїв, невтомних хранителів і дослідників історичної пам’яті, з професійним святом – Міжнародним днем музеїв! Бажаємо невичерпної енергії і міцного здоров’я, благополуччя, успіхів і творчих здобутків у збереженні, примноженні та розвитку української культури. Зі святом!

09:19 18.05.2021

Вітаємо Алісу Селезньову - вихованку КЗ "ФОК "Мобіль" з новою перемогою!

15 травня в селищі Рокитне Рівенської області відбувся перший Всеукраїнський турнір з жіночої боротьби серед дівчат 2007-2009 р.н. «Дівчата – 2021», в якому взяли участь 70 спортсменок із 6 областей України. Юна талановита вихованка КЗ «ФОК «Мобіль» Аліса Селезньова, яка тренується під керівництвом  Івана Будника,  в своїй ваговій категорії  30 кг посіла перше місце.  За результатами змагань дівчина також отримала можливість боротися з чемпіонкою у ваговій категорії 33 кг  і також здобула перемогу! Блискуче, Алісо! Вітаємо та бажаємо  подальших перемог! Дякуємо тренеру Івану Буднику за гідну підготовку спортсменки до змагань!

15:31 17.05.2021

Книжково-експонатна виставка «У рідному краї квітнуть вишиванки». Березівська бібліотека-філія

До Дня вишиванки й 325-річчя з дня заснування Березівки в читальному залі Березівської бібліотеки-філії відкрита книжково-експонатна виставка «У рідному краї квітнуть вишиванки». Державні символи України – Гімн і Герб, а також чудові сорочки, серветки, рушники вишиті березівськими майстринями ручної вишивки. Завітайте до Березівської бібліотеки! Ви отримаєте невимовне задоволення від знайомства з цим чарівним видом народного мистецтва!

15:01 17.05.2021