Увага! Міжнародний етап он-лайн математичного конкурсу "Кенгуру"!

У зв'язку з карантинними обмеженнями в закладах освіти Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру» у 2019/20 навчальному році відбуватиметься у форматі on-line. Початок – 22 травня 2020 року о 09.00. Завершення – 24 травня 2020 року о 21.00. Зробити це можна з використанням будь-якого доступного пристрою (смартфон, планшет, комп'ютер) у  мережі Інтернет. ІНСТРУКЦІЯ NOVA-SHKOLA

11:32 15.05.2020

Вітаємо з Міжнародним днем сім'ї!

З сім'ї починається життя людини. Вона - джерело любові та взаємної поваги, берегиня людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь! Дорогі мешканці! Вітаємо Вас із душевним святом і нехай у всіх наших сім’ях панують любов, злагода, взаєморозуміння, благополуччя!

07:37 15.05.2020

Оголошення про конкурсний відбір кандидатур на зайняття посади директора Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Теремок» Пісочинської селищної ради

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради оголошує конкурс на зайняття посади директора Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Теремок» Пісочинської селищної ради (місце знаходження закладу освіти: 62418, Харківська обл., Харківський район, смт Пісочин, вул. Шевченко, 23)

09:57 14.05.2020

Вітаємо з творчим успіхом учасників дистанційного конкурсу!

Вітаємо переможців дистанційного конкурсу воєнно - патріотичної пісні " Від героїв минулих часів" до 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! - Гран-прі у категорії «Діти»  отримує  Семенова Маргарита (селище Пісочин); - 1 місце - Носик Єлизавета (Ватутінський сільський Будинок культури); - 2 місце - Романович Уляна (місто Південне); - 3 місце - Шевченко Софія (смт Буди). - Гран-прі в категорії «Дорослі» відзначено  Зуб Аліну  (селище Пісочин); - 1 місце - Аліна Зуб та Аліса Варибрус (селище Пісочин); - 2 місце - Гандзюк Тетяна (селище Пісочин). Вітаємо всіх учасників конкурсу! Дякуємо за отримане неперевершене задоволення від виступів артистів!

10:59 13.05.2020

Вітаємо переможців конкурсу "Миром переможемо війну" до 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війни!

В номінації "Живопис" призові місця здобули: - 1 місце - Лавренюк Юлія; - 2 місце - Толкачева Анастасія; - 3 місце - Вельмисева Софія та Жолтікова Анастасія. В номінації "Графіка" переможцями стали: - 1 місце - Мушкет Руслан; - 2 місце - Урустіна Олександра; - 3 місце - Ашурова Каміла та Шапарь Марія. В номінації "Декоративна композиція" отримали перемогу : - 1 місце - Фесенко Діана; - 2 місце - Чистякова Марія; - 3 місце - Блінова Надія. На всіх чекають подарунки та дипломи від Пісочинського селищного голови Олега Олександровича Чернобая! Вітаємо  учасників конкурсу! Ви – надзвичайні та неповторні митці! Бажаємо нових творчих успіхів і перемог!

20:04 12.05.2020

Вітаємо переможці онлайн-конкурсу читців "Будемо жити!"

Вітаємо переможців онлайн-конкурсу читців "Будемо жити!" до 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! - Гран-Прі - Вєроніка Зоріна; - І-е місце  - Дар'я Васянович; - ІІ-е місце  - Вероніка Шевченко, Ігор Жадан; - ІІІ-е місце  - Олексій Ямпольський, Катерина Сидоренко, Крістіна Деревяга (Р. Рождественський "Подслушанный разговор"); - "Приз глядацьких симпатій": Микола Бойко, Микола Барчан, Марія Коляда (Ю. Друніна "Бинты"), Дмитро Бердніков, Катерина Зоріна, Нікіта Ігнатов, Владислав Богдан; - Спеціальна номінація "Пронизлива нота конкурсу": Денис Сокіл, Іван Кузьменко, Лев Рябов. Дякуємо всім талановитим читцям за участь! Успіхів та творчого натхнення, нових перемог і цікавих конкурсів!

19:33 12.05.2020

Увага! Розпочався новий тиждень навчання у Всеукраїнській школі онлайн!

Розпочинається новий тиждень навчання у Всеукраїнській школі онлайн. Сьогодні на уроки чекаємо всіх учнів з 1 до 11 класу. Відео для вних вже заплановано на YouTube МОН  http://www.youtube.com/c/MONUKRAINE Традиційно - у прикріпленні розклад на наступний тиждень з темами до кожного уроку. Зичимо всім продуктивного навчання! МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

08:05 12.05.2020

Вітаємо з 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дорогі мешканці Пісочинської громади! Вітаємо Вас із 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ці травневі дні для нас завжди особливі. Жорстока війна забрала та знівечила мільйони людських життів. Минають роки, але живою залишається  пам’ять народу про ці трагічні події! Мільйони українців 75 років тому своєю відвагою захистили Вітчизну. Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю та вшановуємо пам'ять жертв цієї руйнівної війни. Вічна їм пам’ять! Дорогі ветерани! Ваша любов до Батьківщини, Ваш подвиг назавжди у наших серцях! Нехай Ваші дні будуть сповнені щастя та любові близьких! Нехай в нашій прекрасній країні пануватиме мир! Зі святом, з Днем Перемоги!

07:00 09.05.2020