Вітаємо з професійним досягненням освітян громади! Подяка керівництву Комунального закладу «Пісочинський ліцей».

Всеукраїнський освітній проєкт «ВСЕОСВІТА» оголошує подяку керівництву Комунального закладу "Пісочинський ліцей» за участь педагога Іонцевої Алли Юріївни в олімпіаді «Всеосвiта Весна – 2020»: "Плекання інтересу школярів до науки – це багатосторонній процес. Він починається, перш за все, зі школи, освітнього середовища, в якому зростає дитина, а також - з підтримки мудрих педагогів та наставника-директора. Тому Вам, як директору школи, ми хочемо висловити окрему щиру подяку за підготовку навчального середовища для дітей, за участь Вашої школи у підготовці учнів до олімпіад, а також за її значний внесок в інтелектуальний розвиток Українських школярів!"

12:02 10.06.2020

Запрошуємо вболівальників на футбольні матчі!

Якщо Ви прихильник здорового способу життя, завжди отримуєте насолоду від азарту та захоплюючого спортивного дійства – підтримуйте футбольні команди нашої громади, які беруть участь у Чемпіонаті Харківського району з футболу! Чемпіонат проходить по двох географічних групах – «Північ» та «Південь». Переможці груп зустрінуться між собою у фінальному турнірі. Нашу громаду в змаганнях представляють 4 команди: «Пісочинець» і «Надія» (Пісочин), «Маяк» (Березівка), «Відродження» (Коротич). Матчі проходять кожної неділі. Наразі кожна зіграли по дві гри. В неділю, 14 червня, «Пісочинець» на футбольному полі Пісочинського ліцею зустрінеться з командою «Партизан» (Покотилівка), «Маяк» зіграє з командою «Надія» у Березівці, "Відродження" на виїзді проведе матч із ФК Водолага (Нова Водолага). Вболіваємо за наших спортсменів! Підтримуємо футбол Пісочинської громади! ТАБЛИЦЯ ЧЕМПІОНАТУ

15:17 09.06.2020

Привітання з Днем народження Мандрика А. І., сторожа Комунального закладу «ФОК «Мобіль».

Вітаємо з Днем народження Мандрика Андрія Івановича, сторожа Комунального закладу «ФОК «Мобіль»! Шановний Андрію Івановичу! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я!  Ваша відповідальне ставлення до обов`язків, порядність і доброзичливість – взірець для наслідування. Зичимо Вам успіху у всіх починаннях, злагоди та благополуччя у родині, вірних людей в оточенні. Хай кожен день дарує радісні враження та позитивні емоції, спілкування з люблячими Вас людьми, нові життєві плани. З Днем народження!

06:34 08.06.2020

Увага! Конкурс!

В Україні стартував конкурс учнівських фото та відеоробіт «Безпечна країна». Подати роботи можна до 18 жовтня 2020 року. На конкурс можна надсилати роботи з тем: ? безпека дорожнього руху; ? протидія булінгу; ? інклюзія в освітніх закладах. Долучитися можуть учні та вихованці закладів освіти – як індивідуально, так і колективно. Вікових обмежень щодо участі в конкурсі немає. Докладніше ознайомитись з умовами конкурсу можна за посиланням: http://bit.ly/30h8IRs

22:36 07.06.2020

Відеоінструкція для учасників пробного ЗНО-2020

Український центр оцінювання якості освіти підготував відеоінструкцію щодо безпечного проходження пробного тестування в умовах епідемії коронавірусу. У відео співробітники УЦОЯО закликають учасників пробного тестування дотримуватись рекомендацій медиків та не наражати себе та інших на небезпеку, слідкувати за самопочуттям перед тестуванням, залишатись вдома за наявності симптомів ГРВІ. Також команда центру оцінювання просить не забувати користуватись засобами індивідуального захисту, дотримуватись правил соціального дистанціювання та виконувати інші вимоги часу, що стали обов’язковими під час карантинних заходів. Нагадаємо, 15 червня 2020 року відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, 17 червня 2020 року – з усіх інших навчальних предметів. https://youtu.be/yKxHkiis6_4 ОСВІТА.UA

08:59 02.06.2020

31 травня – день народження велосипедного спорту.

У 1868 році, наприкінці весни, відбулася перша в історії велогонка. Майданчиком для проведення змагань було обрано старовинний парк у передмісті Парижа. На дистанції довжиною 2000 м переможцем став 19-річний британець Джеймс Мур. У наступному році після паризької гонки стартували перші шосейні велогонки з фінішем у Руані. Їх дистанція склала вже 120 кілометрів. Змагання набули міжнародного масштабу. Саме тоді ряди спортсменів-велосипедистів поповнили 2 жінки. Легендарна гонка «Тур де Франс», яка стартувала у 1903 році, й досі вважається найпрестижнішою  велосипедною гонкою. Вітаємо всіх, хто обрав здоровий спосіб життя та є прихильником велосипедного спорту! Також нагадуємо, що в нашій громаді, на базі Пісочинського ліцею Мобіль функціонує відділення велоспорту Комунального закладу «Пісочинська ДЮСШ». Тренує юних велосипедистів громади чудовий майстер, славетний спортсмен - Гримайло Ігор Костянтинович.  З початку нового навчального року запрошуємо діток від 8 до 18 років до тренувань!

12:50 31.05.2020