Вітаємо з професійним досягненням освітян громади! Подяка керівництву Комунального закладу «Пісочинський ліцей».

Дата: 10.06.2020 12:02

Всеукраїнський освітній проєкт «ВСЕОСВІТА» оголошує подяку керівництву Комунального закладу "Пісочинський ліцей» за участь педагога Іонцевої Алли Юріївни в олімпіаді «Всеосвiта Весна – 2020»:

"Плекання інтересу школярів до науки – це багатосторонній процес. Він починається, перш за все, зі школи, освітнього середовища, в якому зростає дитина, а також - з підтримки мудрих педагогів та наставника-директора. Тому Вам, як директору школи, ми хочемо висловити окрему щиру подяку за підготовку навчального середовища для дітей, за участь Вашої школи у підготовці учнів до олімпіад, а також за її значний внесок в інтелектуальний розвиток Українських школярів!"