Кубок України з самбо

15 вересня в Одесі пройшов Кубок України з самбо. Вітаємо спортсменів громади – переможців Кубку в двох вікових категоріях: - Красніков Кирило - переможець у віковій категорії 2000-2003 р.н.; - Долгов Давид – переможець у віковій категорії 2008-2009 р.н. Бажаємо спортсменам нових успіхів і досягнень! Дякуємо тренеру Помиляйку Г.В. за гідну підготовку самбістів до змагань!

15:52 16.09.2020

Вітаємо самбістів громади з новими успіхами!

13 вересня  в місті Києві відбувся Кубок України з бойового самбо. Команда КЗ ФОК "Мобіль", яку тренує Г.В. Помиляйко, була представлена двома віковими категоріями: молодша (2006-2009р.н.) та старша (2002-2005р.н.). Юні спортсмени громади традиційно продемонстрували високий рівень підготовки та вражаючу волю до перемогу: молодша категорія: - 1 місце - Караєв Дамір 39 кг (2008р.н.); - 3 місце - Шаптала Максим 52 кг (2006р.н.) старша категорія: - 2 місце - Долгов Давід 57 кг (2003 р.н.); - 3 місце - Заяц Вадим 74 кг (2003р.н.) Чудові результати наших спортсменів є безпосереднім результатом наполегливих тренувань, таланту, мудрості тренера та щирої любові до спорту! Зичимо самбістам  підкорити всі спортивні вершини та завжди відчувати задоволення від перемог!

15:47 16.09.2020

Участь спортсменів громади у спортивному заході до Дня фізичної культури та спорту

13 вересня у Харкові, в сквері ім. М.Горького до свята Дня фізичної культури та спорту відбулися показові виступи з контактних видів спорту. Команда Комунального закладу "ФОК "Мобіль"( тренер Помиляйко Г.В.) також прийняли участь у святковому заході та продемонстрували значну майстерність і гідну підготовку.

11:17 16.09.2020

Вітаємо наставника молоді Косинцева О.В. з перемогою у змаганнях!

З 11 по 13 вересня 2020 року в с. Рибаківка Миколаївської області пройшов Чемпіонат України з вільної боротьби та греко-римської боротьби серед ветеранів спорту. В турнірі приймав участь тренер з вільної боротьби КЗ ФОК "Мобіль"  Косинцев Олександр Володимирович, який у ваговій категорії 70 кг став найкращим  у  вільній боротьбі та  греко-римській боротьбі. Вітаємо Олександра Володимировича! Це - чудовий приклад для його вихованців! Зичимо нових перемог і успіхів!

11:04 16.09.2020

Вітаємо юних спортсменів громади з новими досягненнями!

12 вересня у місті Первомайський відбувся Відкритий чемпіонат Харківської області з класичного пауерліфтингу серед юнаків і дівчат. Вітаємо талановитих спортсменів нашої громади, які посіли призові місця у змаганні: - Лебедь Андрій – вагова категорія 74 кг – 2 місце (сума 412, 5 кг); - Курочка Роман – вагова категорія 74 кг – 3 місце (сума 395 кг). Пишаємося успіхами спортсменів і зичимо ім нових перемог!

17:14 15.09.2020

Увага! Конкурсний відбір на посаду директора Пісочинського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) №2 Пісочинської селищної ради

Увага! 17 вересня 2020 року об 11 годині в актовій залі Пісочинської селищної ради (адреса: Харківська область, Харківський район, селище Пісочин, провулок Транспортний, 2, 1 поверх) відбудеться конкурсний відбір на посаду директора Пісочинського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) №2 Пісочинської селищної ради. До Вашої уваги посилання на он-лайн трансляцію конкурсу:

12:06 14.09.2020

Планова перевірка пожежних кранів у Пісочинській початковій школі «Надія»

11 вересня комісією в складі представників місцевої пожежної команди (МПК-1), Пісочинської селищної ради, Харківського РУ ГУ ДСНС України, адміністрації освітнього закладу проведена планова перевірка пожежних кранів у Пісочинській початковій школі «Надія». «Безпека дітей в пріоритеті!» - зазначає начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Юлія Бєлова.

11:16 14.09.2020