До Дня Святого Миколая. КЗ «Пісочинський ліцей».

В очікуванні Дня Святого Миколая приміщення ліцею засяяло новорічними фарбами. Для створення святкового настрою було облаштовано тематичні фотозони: «У гостях у Снігової Королеви» (5-ті класи), «Подорож до Лапландії» (6-ті класи), «Новорічні дива» (7-мі класи), «Подарунки від Санта Клауса» (8-мі класи). Учні початкових класів прикрасили школу яскравими новорічними композиціями. Незабаром школа засяє різнокольоровими ліхтариками. Новий рік уже на порозі, тож будемо вірити в чудеса!

23:16 18.12.2019

Вітаємо з перемогою спортсменів відділення таеквондо Пісочинської ДЮСШ!

14 грудня в СК "Локомотив" відбувся відкритий турнір присвячений пам'яті заслуженого тренера України Радужана Ю.М, в якому прийняло участь близько 400 спортсменів м.Харкова та Харківської області. Змагання проводились у вікових групах від 7 до 10 років. 18 юних спортсменів під керівництвом тренера Дмитра Мірошника подарували своїх вболівальникам справжню насолоду своїми виступами, виборов безліч призових місць! Переможцями турніру у відповідних вікових категоріях стали: Дяченко Єва, Стаховецька Ліза, Співак Артем, Копіч Назар, Наумов Олексій, Кошарний Матвій, Михайлов Данило. Вітаємо спортсменів та їх тренера! Бажаємо подальших успіхів і нових перемог!

22:59 18.12.2019

Профілактичні заходи з протипожежної безпеки. КЗ «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

12 та 13 грудня в освітньому закладі з учителями та учнями проводились профілактичні заходи з протипожежної безпеки у сферах пожежної техногенної безпеки та цивільного захисту. Подібні заняття сприяють безпеці життєдіяльності школярів та персоналу школи, тому є вкрай важливими!

09:12 16.12.2019

КОМАНДА ЛІДЕРІВ НА МІЛЬЙОН

14 грудня 2019 року відбувся обласний фестиваль лідерів учнівського самоврядування «Лідер року - 2019». До Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» представляти Пісочинську об’єднану територіальну громаду вперше відправилася команда «KREATUV.UA» Молодіжної ради територіальної громади Пісочинської ОТГ, до складу якої увійшли школярі Пісочинської ЗОШ. Себе команда називає «команда лідерів на мільйон» і це: 1. Шевченко Вероніка, учениця 8 класу Комунального закладу «Пісочинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пісочинської селищної ради»; 2. Варибрус Ганна, учениця 8 класу Комунального закладу «Пісочинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пісочинської селищної ради»; 3. Іванова Юлія, учениця 8 класу Комунального закладу «Пісочинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пісочинської селищної ради»; 4. Зайцев Олександр, учень 9 класу Комунального закладу «Пісочинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пісочинської селищної ради»; 5. Субачев Богдан, учень 9 класу Комунального закладу «Пісочинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пісочинської селищної ради». Програмою фестивалю передбачено проведення трьох конкурсних випробувань: конкурс візитівок «Лідер – це відповідальність», конкурс соціальних роликів «Ми зможемо змінити на краще!», конкурс-вікторина «Україна – це Європа».  Подолавши всі випробування, наші пісочинські міліонери стали переможцями обласного фестивалю лідерів учнівського самоврядування «Лідер року - 2019», виборовши третє почесне місце, серед 21 команди-учасниці. Команда нагороджена Дипломом, кубком фестивалю та стала претендентом на участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування. За активну життєву позицію, соціальну відповідальність, ініціативність та креативність, капітан нашої команди Вероніка Шевченко нагороджена Грамотою обласного фестивалю лідерів учнівського самоврядування «Лідер року - 2019». Додатково повідомляємо, що серед найкращих роликів фестивалю було продемонстровано наш соціальний ролик «Ми зможемо змінити на краще!», який допомогли створити працівники комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв» (директор Наталія Устинова). Наш ролик було переглянуто 2137 разів, він набрав 44 коментара та 455 лайків. Вдячні всім, хто підтримав нашу команду. Щиру подяку висловлюємо координатору команди, педагогу-організатору Пісочинської ЗОШ Марині Павлівні Мельник та директору Пісочинської ЗОШ Оксані Олександрівні Сасіній. Радіємо успіхам наших молодих пісочинських лідерів!

09:10 16.12.2019

Вітаємо хореографiчний колектив «START» Пісочинського палацу культури та мистецтв з творчим успіхом!

15 грудня прекрасні маленькі танцівники взяли участь у Всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва «Країна чудес», який проходив у м. Харкові, в Палаці культури Залізничників. Дякуємо керівнику колективу, неповторній Анні Токаренко, за високу підготовку артистів та любов к танцювальному мистецтву! Чудовий результат продемонстрували танцівники на фестивалі: - Група «Smalliки», вікова категорія 3-4роки, номер «Громче музыка играй» -- Лауреат 2 ступеня. - Група «Startики», вікова категорія 5-7рокiв, номер «Мы друзья» - Лауреат 3 ступеня. Захоплюємося досягненнями колективу! Бажаємо нових перемог і творчого натхнення!

09:08 16.12.2019

Вітаємо багатоборців громади з перемогою!

07- 08 грудня 2019 року в м. Харкові пройшов Чемпіонат з військово-спортивного багатоборства (бойове двоборство). Вихованці Пісочинської ДЮСШ (тренер Олександр Мільшин) надзвичайно успішно виступили в змаганні, продемонстрував високу підготовку та спортивні таланти: - 1 місця: Тересін Ігор, Тересін Ігнатій, Шепілов Максим, Ус Кіра, Баглаєва Аміна; - 2 місця: Буглаєва Лілія та Зозуля Аріна. Вітаємо переможців та їх тренера! Бажаємо подальших успіхів і нових цікавих змагань!

20:41 14.12.2019