НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата: 18.12.2019 16:43

18 грудня 2019 року в актовій залі Пісочинської селищної ради відбулася спільна нарада директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти, директорів закладів дошкільної та позашкільної освіти.

На нараді розглянуті питання:

1. Про стан організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти району в ІІ півріччі 2019 року.

2. Про захворюваність та стан відвідування дітьми закладів дошкільної освіти району в ІІ півріччі 2019 року.

3. Про кількісний та якісний склад педагогічних працівників згідно з кадровим звітом 83- РВК.

4. Про стан дотримання  вимог чинного законодавства шодо соціального захисту дітей пільгових категорій.

5.Про підсумки проведення конкурсу «Учитель року-2019».

6.Про планування роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту на 2020 рік.

7. Про підсумки роботи з господарської діяльності закладів освіти в 2019 році.

8. Про підготовку та проведення шкільних зимових канікул, новорічних і різдвяних свят, організацію відпочинку дітей.

9.Аналіз функціонування сайтів закладів освіти.

10.Про стан пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти Пісочинської селищної ради.

11.Різне.

Матеріали наради розміщено на сайті відділу освіти, культури, молоді та спорту пісочинської селищної ради в розділі «Матеріали нарад».