Шевченківські дні. Коротичанський ліцей

У перші березневі дні в Коротичанському ліцеї згадують великого сина українського народу – Тараса Шевченка. Упродовж тижня у всіх класах з метою популяризації творчої спадщини Кобзаря, утвердження його духовних заповідей, активізації виховної роботи серед учнівської молоді проведено заходи щодо вшанування пам'яті видатного письменника, поета та художника. Так, відбулись виховні години для учнів 1-4 класів «Шевченко-сонце України»; «Маленьким дітям про Великого Кобзаря» -1-А клас (Марченко О.В.); 1-Б клас (Єгупова В.П.); 2-Б клас (Кирій с.О.);3-Б клас (Литвиненко Г.С.); «Шевченкове слово у віках не старіє» -2-А клас (Ганус О.А.); 4-А клас (Ключка І.М.); 4-Б клас (Ієвлєва Л.В.). Проведено тематичні уроки: «І перед нею помолюся, мов перед образом святим, тієї матері…» (образ матері у творах Т.Шевченка) - 10 клас (Білоус І.І.); «Великий наш Кобзар» - 8-А Клас (Білоус І.І.), «Вічне слово Кобзаря»-7-Б клас (Білоус І.І.) та уроки позакласного читання для учнів 9 класів «Слова поета житимуть вічно» (Чаговець Л.Б.); «Біль, краса і велич України Тарасовим оспівані пером», літературні вікторини -11 клас (Касьяненко Н.О.) і перегляд кінофільмів «Тарас Шевченко – Великий українець», «Мій Шевченко», літературні вікторини «Чи знаєш ти Шевченка»- 6-А, 6-Б класи (Касьяненко Н.О.) (10.03); Всі бажаючі мали змогу відвідати тематичну виставку художньої літератури «Пам'яті Великого Кобзаря».

21:19 10.03.2021

Святкові заходи до Міжнародного жіночого дня. Пісочинська ЗОШ

До Міжнародного жіночого дня у Пісочинської ЗОШ бпроведено святковий концерт "Експрес "Жіноча мрія", протягом якого учителі взяли  участь у різноманітних конкурсах, насолодилися виступами учнів. Для  кожного вчителя розіграно святкову лотерею.

21:14 10.03.2021

Нові успіхи вокалистів громади. КЗ "ЦДЮТ "IMPREZA"

Вітаємо талановитих вокалістів гуртка хорового співу "Мобіль" з новим творчим успіхом - 2 місцем на Міжнародному вокальному конкурсі "Шанс". Дякуємо керівнику гуртка - Бучинській Ганні Леонідівні за гідну підготовку артистів до конкурсу! Зичимо дітям нових звершень і перемог!

21:09 10.03.2021

Семінар-практикум для керівників закладів загальної середньої освіти Пісочинської ОТГ та Лозівської ОТГ

10.03.2021 на базі КЗ "ПЛ "Мобіль" відбувся семінар-практикум для керівників закладів загальної середньої освіти Пісочинської ОТГ та Лозівської ОТГ на тему: "Формуємо внутрішню систему забезпечення якості освіти". Вдячі директору закладу Галині Волобуєвій за надану корисну інформацію.

21:07 10.03.2021

10 березня 2021 року відбувся І тур (об’єднаної територіальної громади) обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини». До організаційного комітету для участі у номінації «Вихователь дітей старшого дошкільного віку» подано п’ять заяв від вихователів закладів дошкільної освіти Пісочинської ОТГ. У ході конкурсу вихователі представили портфоліо, відео-ролики з досвіду роботи та написали самостійну роботу у вигляді тестів. Переможця 1 туру буде визначено після підведення підсумків конкурсу. Бажаємо всім учасникам успіху, а переможцю - успіхів у майбутніх турах!

13:37 10.03.2021

Свято весни в Пісочинському ЗДО №1

05 березня відбулося святкування Міжнародного жіночого дня у всіх вікових групах садочка. Дошкільнята своїми дзвінкими, зворушливими голосочками, майстерністю в таночках, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом дарували радісний настрій і святкову атмосферу. Звучали пісні про маму та бабусю, дитячий гумор, слова вдячності і любові.

17:26 09.03.2021

Всеукраїнський конкурс "Лайфхаки з української мови". Вітаємо учасників - учнів Пісочинського ліцею "Мобіль"!

Вітаємо учнів Пісочинського ліцею "Мобіль" - переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу "Лайфхаки з української мови" від проєкту "На Урок". Наші діти талановиті та креативні!

16:10 09.03.2021

Нові творчі успіхи танцівниць громади

06 березня у приміщенні Комунального закладу «ФОК «Мобіль» відбувся Відкритий кубок Харківської області та міста Харкова зі спортивних танців. Вихованці гуртка бального танцю "Танго" при зразковому ансамблі бального танцю «Танго» Пісочинського палацу культури та мистецтв при зразковому ансамблі бального танцю «Танго» вразили суддів і своїх шанувальників яскравими виступами та високою майстерністю: - Горбачова Поліна – 1 місце (Діти 2 H Cоло 6-7 років W-C-J); 2 місце (Діти 2 Чемпіон Соло 6-7 років W-C-J); - Лимар Вікторія – 1 місце (Ювенали 1 Дебют Соло W-C-J); - Остапук Ангеліна – 1 місце (Діти 2 Дебют Соло 6-7 років W-C-J); - Чистякова Марія – 1 місце (Діти 1 Дебют Соло 3-5 років W-C-J); - Пшонко Софія - 1 місце (Діти 1 Атестація Соло); - Нестеренко Анастасія - 1 місце (Ювенали 2 Чемпіон Соло; 5 місце Ювенали 1 Н Соло). Вітаємо юних талановитих танцівниць громади з перемогою! Бажаємо нових звершень і нових цікавих змагань у майбутньому! Дякуємо хореографу, Лісній Аліні Валеріївні за гідну підготовку вихованців до Кубку!

16:08 09.03.2021