Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

До уваги випускників!

Дата створення: 09:11 03.07.2020

30 червня розпочали роботу консультативні лінії та приймальня громадян щодо вступної кампанії 2020. Вони працюватимуть до 15 вересня включно. Вступники, їхні батьки, члени приймальних комісій зможуть отримати відповіді щодо проведення вступної кампанії 2020, зокрема, реєстрації електронних кабінетів та подання заяв, сертифікатів ЗНО, надання пільг тощо. Докладніше: http://bit.ly/2ZkUuN6 #Вступ2020 #ЗНО

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ОНЛАЙН-ШКОЛІ!

Дата створення: 15:46 02.07.2020

З метою надання поглиблених знань у наукових відділеннях за напрямами: природничий, аграрний, декоративно-прикладний, людинознавчий, інформаційно-математичний; сприяння професійному самовизначенню, формування навичок практичної дослідницької діяльності, з 2 липня по 18 серпня 2020 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проводить Міжсесійну літню природничо-математичну онлайн-школу (далі – Онлайн-школа). До участі в Онлайн-школі запрошуються вихованці закладів позашкільної освіти, учні старших класів закладів загальної середньої освіти. Онлайн-школа працюватиме у дистанційному режимі з використанням платформи ZOOM. Для підключення до відеоконференцзв’язку необхідно буде перейти на головну сторінку сайту НЕНЦ https://nenc.gov.ua/  в розділ «ПШУМ дистанційно», інтерактивне посилання «Онлайн-школа». Актуальна інформація на сайті https://nenc.gov.ua/ https://www.facebook.com/firstpalace1935.kh.ua/posts/2613123065565967  

Перемога учнів Пісочинського ліцею в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції "Годівничка"

Дата створення: 14:31 30.06.2020

Вітаємо юних талановитих представників нашої громади - учнів Комунального закладу "Пісочинський ліцей": Бондарь Анну, Бондаренко Еліну, Черкашину Валерію, Цапка Даніла, Гетьман Єву, Кальченка Івана, Соколова Дениса, Свириденко Маргариту, Таран Валерія, Вертій Юлію з перемогою в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції "Годівничка"! Бажаємо учням та їх керівникам нових перемог і втілення всіх задумів!

#ЩастиНаЗНО

Дата створення: 11:11 30.06.2020

Сьогодні, 30 червня, 119 юних представників нашої громади – випускники освітніх закладів Пісочинської  селищної ради складатимуть ЗНО з української мови та літератури.  Відділом освіти, культури, молоді та спорту, відділом ЖКГ селищної ради організовано підвіз випускників до трьох пунктів тестування та створено всі умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусів, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії, супроводжуючі, пройшли обов`язковий температурний скринінг.

До Дня Конституції України. Пісочинська публічна бібліотека

Дата створення: 12:14 26.06.2020

До Дня Конституції України відвідувачам КЗ "Пісочинської публічної бібліотеки" запропонована правознавча, історично-довідкова та художня література. Також у приміщенні бібліотеки відкрита експозиція виставки  «Конституція – основний закон для влади і громади»

Тематичні заходи до Дня Конституції. Березівська бібліотека-філія

Дата створення: 12:04 26.06.2020

До дня Конституції України в Березівській бібліотеці-філії проходить декада популяризації юридичних знань і правової культури. Оформлена тематична виставка-посвята "Конституція-головний підручник життя" за а підрозділами: - "Бережи мене, мій Законе". - "Символи держави-чимволи нації". Проводяться уроки правової культури "Знай права, не забувай обов'язки " та правова абетка "Закон захищає дитинство".