Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Осінній ярмарок у КЗ "Пісочинська початкова школа "Надія"

Дата створення: 13:39 28.09.2020

24 вересня на шкільному подвір'ї школи "Надія" відбувся осінній ярмарок. Різноманітні смаколики, веселі танці та пісні, чарівний світ петриківського розпису - все викликало захват! Школярі підготували дивовижні поробки з природних матеріалів. Чудові фотозони, створені дбайливими руками батьків, учителів та вихователів подарували безліч незабутніх спогадів. Осінній ярмарок став справжнім святом для діточок та дорослих! http://pisochyn-nadiya.kh.sch.in.ua/news/id/21/vn/Осiннiй-ярмарок/

Поліція почне ставити на облік булерів – освітній омбудсмен

Дата створення: 11:26 28.09.2020

21 серпня набрав чинності наказ МВС від 25.06.2020 №488, що вносить зміни до Інструкції з організації роботи підрозділів ювенальної превенції Національної поліції України з дітьми, що скоїли адміністративні або кримінальні правопорушення. Зміни в Інструкції безпосередньо стосуються і тих здобувачів освіти, які вчинили булінг учасника освітнього процесу. https://vseosvita.ua/news/politsiia-pochne-stavyty-na-oblik-buleriv-osvitnii-ombudsmen-29843.html?fbclid=IwAR3Oo9EU3S56dDhbSlsRcmvG9whHCCA157F_EPC6i0lf9cjnVU28PcVbPmY

Quest «У бібліотеці як вдома!» у приміщенні Пісочинської публічної бібліотеки

Дата створення: 11:22 28.09.2020

У приміщенні Пісочинської публічної бібліотеки з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек був проведений цікавий і креативний захід - Quest «У бібліотеці як вдома!» У заходи брали участь різні за віком відвідувачі. Інтерактивна гра складалася з інтелектуальних головоломок та різних за рівнем складності задач. Виходячи з кількості учасників, гравців було поділено на команди. Запитання були різними за тематикою, але рівнозначними. Всі учасники квесту отримали призи. Переможених не було, адже всі учасники заходу стали переможцями!  

Новини дошкільної освіти громади. Програма "Впевнений старт"

Дата створення: 11:15 28.09.2020

В групі  "Їжачок" Пісочинського ЗДО №3 "Теремок"  в освітній процес впроваджується програма "Впевнений старт". На минулому тижні діти працювали над темою "Знайомство". Дітлахи провели прості дослідження на тему: "Що я знаю про себе і своє тіло?",  ознайомились з внутрішніми органами та їх функцією. Також вони познайомилися з можливостями свого тіла з метою пізнання його властивостей і якостей. Цікаво, корисно, пізнавально!

Нові успіхи спортсменів громади. Вільна боротьба

Дата створення: 11:10 28.09.2020

Протягом 25-26 вересня в місті Хмельницький відбувся Відкритий турнір з вільної боротьби серед юнаків 2006 р.н. та молодше, присвячений пам`яті загиблих героїв АТО. В змаганнях взяли участь біля 300 спортсменів – представників України та Молдови. Вихованець Комунальному закладу «ФОК «Мобіль» Косинцев Олександр став переможцем у ваговій категорії 42 кг. Вітаємо Олександра та його тренера, Будника Івана з успіхом! Бажаємо нових цікавих змагань і яскравих перемог!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ

Дата створення: 06:18 27.09.2020

Привітання з Днем народження Хорошевої Л. А., керівника вокального гуртка КЗ «ЦДЮТ «ІМПРЕЗА»

Дата створення: 06:15 26.09.2020

Вітаємо з Днем народження Хорошеву Людмилу Анатоліївну, керівника вокального гуртка Комунального закладу «ЦДЮТ «Імпреза»! Шановна Людмило Анатоліївно! У цей святковий день прийміть наші побажання щастя! Нехай життя буде сповнено любові, заповітні мрії здійснюються, а досягнення учнів наповнюють серце гордістю. Бажаємо злагоди та добробуту у сімейному колі, натхнення, нових творчих ідей і планів! З Днем народження!