Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Тематичні заходи до Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації. КЗ "Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

Дата створення: 13:54 22.11.2019

18 листопада до Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації для учнів 6-11 класів проведено тематичні заходи.  Учням представлено презентацію  та здійснено перегляд  відеофільм у «Онлайн сексуальне насильство над дітьми в інтернеті».  Останнім часом діти стали частіше страждати від сексуального насильства і шахрайства в інтернеті. Розповідь дорослого наставника про основні типи загроз, з якими  дитина може зіткнутися в мережі, як боротися з таким видом сексуального насильства, як-от кібергрумінг  надає дітям вкрай необхідні знання та підвищує рівень їхньої обізнаності у безпеці життєдіяльності!

Виставка «Не маємо права забути Голодомор». Березівська бібліотека-філія

Дата створення: 13:24 22.11.2019

У приміщенні Березівської бібліотеки-філії відкрито виставку«Не маємо права забути Голодомор», присвячену вшануванню пам`яті жертв трагічних подій 1932-33 років.

День Гідності та Свободи. КЗ «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

Дата створення: 23:01 21.11.2019

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, 21 листопада в Березівській ЗОШ проведено ряд тематичних заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей нашої держави.

Тиждень протидії торгівлі людьми. КЗ «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Дата створення: 15:36 20.11.2019

Протягом тематичного тижня в освітньому закладі проведено різноманітні заходи. Так, за участю учнів 2-4 класів проведена бесіда «Дитяча праця і права людини». В 5-11 класах школи відбувся перегляд фільму «Станція призначення життя». Пізнавально та корисно, адже подібні заходи сприяють підвищенню рівня безпеки дітей!