Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

#World_Cleanup_Day. Пісочинська громада приєдналася до Всесвітнього дня прибирання

Дата створення: 21:17 18.09.2021

Сьогодні, 18 вересня, Пісочинська громада приєдналась до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», який щорічно проводиться о третю суботу вересня за ініціативи Всеукраїнського молодіжного руху «Let`s Do It Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let`s Do It World» за підтримки Міністерств, відомств, установ і організацій. Дякуємо всім, хто приєднався до нас у цей день! Щира турбота про добробут громади завжди у реальних справах!

Вітаємо з перемогою виховательку Пісочинського ЗДО №1 Оберемко Ірину!

Дата створення: 21:12 18.09.2021

Вітаємо виховательку Пісочинського ЗДО №1 Оберемко Ірину, яка стала переможницею конкурсу освітніх технологій – 2020! Публікація Ірини «Флораріум: пейзаж у мініатюрі», що була надрукована у другому номері методичного журналу «Дошкільне виховання», зацікавила багатьох освітян, а також батьків. Пишаємося успіхом виховательки та бажаємо нових досягнень у професії!

Садочок - територія комфорту для малечі!

Дата створення: 13:32 16.09.2021

Відтепер приміщення санвузлів у групах «Ромашка», «Дюймовочка» та «Веселка» Пісочинського ЗДО (ясла-садок) №3 «Теремок» облаштовані дзеркалами та туалетними перегородками. Завдяки проведеному капітальному ремонту санвузлів і партомийок у 3 групах садочка маленькі вихованці будуть розвиватися та отримувати корисні знання й навички в ще більш комфортних і сучасних умовах!

До уваги батьків і школярів!

Дата створення: 13:23 16.09.2021

До уваги школярів і батьків! Рух шкільного автобуса за маршрутом сел. Пісочин - Рай-Оленівка - Пісочин - Надточії - Пісочин буде відновлений 20 вересня (понеділок). Рейси здійснюватимуться згідно з діючим розкладом.

Запрошуємо на свято театрального мистецтва - V міжнародний фестиваль аматорських театрів ім. В. К. Гужви "В кулісах душі-2021"!

Дата створення: 11:34 16.09.2021

Дорогі маленькі та дорослі мешканці громади! З великим задоволенням повідомляємо вам, що вже зовсім скоро у нашій громаді відбуватиметься справжнє свято театрального мистецтва! З 23 по 26 вересня в Пісочинському палаці культури та мистецтв буде проведений V ювілейний міжнародний фестиваль аматорських театрів ім. В. К. Гужви "В кулісах душі-2021". Пісочин знову прийматиме гостей з різних куточків України - акторів і режисерів, критиків і глядачів, художників і композиторів! Девіз фестивалю цього року - "Осінь. Театр. Ми". 24 вересня о 10:00 запрошуємо глядачів на виставу для дітей від 7 років «Подорож Блакитної стріли» за мотивами однойменної повісті Джанні Родарі зразкової театральної студії «Маленький принц» з Рівного. Це історія про іграшковий потяг «Блакитна стріла» та його пасажирів іграшок, які вирушають на пошуки хлопчика Франческо. Не зважаючи на холод та різні випробовування на їхньому шляху, іграшки прямують до Франческо, щоб і його мрія здійснилася у чарівну передноворічну ніч. 24 вересня об 11 годині запрошуємо на виставу для дітей від 5 років “Як рятували країну Мережину 2.0» від театральної студії “Чародійчики” місто Київ. Одного разу на різнобарвну країну Мережину нападає чорний Павук, який зачакловує веселих мережинців і позбавляє їх рідної мови. Кілька жителів лишилися не завороженими і звернулися за допомогою до хлопчика з нашої реальності Євгена. Він допомагає мережинцям позбутися Павука та його родичів та стає героєм. Вхід на всі вистави безкоштовний. Запис за телефоном: +38 (097) 02 02 192 (з 12:00 до 19:00). Вистави проходитимуть з обов`язковим дотриманням карантинних вимог! Запрошуємо вас насолодитися світом мистецтва, приєднатися до великої театральної родини та отримувати естетичне задоволення від ігри талановитих акторів! Чекаємо на вас!

Увага! 16 вересня скасовуються рейси шкільного автобуса

Дата створення: 09:20 16.09.2021

До уваги батьків і школярів закладів освіти Пісочинської громади! 16 вересня, у зв`язку з хворобою водія, з 11:30 відміняються рейси шкільного автобуса за маршрутом сел. Пісочин - Рай-Оленівка - Пісочин - Надточії – Пісочин. По відновлення руху автобуса буде повідомлено додатково на офіційних джерелах Пісочинської селищної ради та відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Новини спортивного життя громади. Чемпіонат Харківського району з футболу

Дата створення: 16:57 14.09.2021

Черговий 17 тур чемпіонату Харківського району з футболу, який відбувся у неділю, 12 вересня,  приніс командам Пісочинської громади наступні результати: ФК "Березівка" - "Колос" Бабаї - 4:1, "Маяк 1959" Селекційне - "Пісочинець" Пісочин - 5:1, ФК "Водолага" Нова Водолага - "Промінь" Коротич - 0:1, "Надія" Пісочин - "Партизан" Покотилівка - 0:1. Таким чином, за 5 турів до завершення у конференції лідирує Коротичанський "Промінь", зберігаючи мінімальну перевагу над своїми головними суперниками. 19 вересня у 18-у турі в Пісочині відбудеться відразу дві зустрічі: "Пісочинець" прийматиме "Колос" із Бабаїв, а "Надія" зустрінеться з ФК "Водолага". Тому чекаємо вболівальників наших команд на стадіоні Пісочинського ліцею починаючи з 15-ї години! Лідер конференції "Промінь" з Коротича приймає в Будах команду "Маяк 1959" з Селекційного, а ФК "Березівка" грає також у гостях з БФК "Безлюдівка". Бажаємо впевненої гри та гарних результатів!

Забезпечуємо якісне, безпечне та здорове харчування у закладах освіти - дбаємо про майбутнє громади!

Дата створення: 16:46 14.09.2021

Організація харчування дітей у закладах освіти належить до пріоритетних завдань місцевої влади.  У садочках і школах громади створюються всі умови для збереження здоров’я дітей, підвищення рівня організації харчування, забезпечення школярів та вихованців раціональним і якісним харчуванням відповідно до віку і стану здоров`я дитини. За рахунок Пісочинської селищної ради у 1-4 класах закладів загальної середньої освіти здійснюється забезпечення безоплатним гарячим харчуванням на суму 28 грн на день на одну дитину. В закладах дошкільної освіти за рахунок селищної ради сплачується 40% від вартості харчування, а за рахунок батьківських коштів - 60 %. Загальна вартість харчування у групах раннього віку ЗДО становить 37 грн, в дошкільних групах – 45 грн на день на одну дитину.

Створюємо комфортні та затишні умови для гармонійного розвитку та виховання дітей!

Дата створення: 16:43 14.09.2021

На замовлення Пісочинської селищної ради в трьох групах Пісочинського ЗДО (ясла-садок) №3 «Теремок», а саме: «Ромашка», «Дюймовочка» та «Веселка» проведений капітальний ремонт санвузлів та партомийок. У приміщеннях повністю замінено інженерні мережі, вікна, двері, плитку. Придбано та встановлено нову сантехніку, меблі та мийки. Також планується облаштування перегородок між туалетами.