Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Обдаровані діти громади вирушили на відпочинок.

Дата створення: 12:45 24.06.2019

     25 пeрeможців та призeрів різноманітних конкурсів, олімпіад, змагань - учнів Пісочинського ліцeю, Пісочинського ліцею «Мобіль», Пісочинської ЗОШ, Бeрeзівської ЗОШ, вихованців Пісочинського Палацу культури та мистeцтв і Пісочинської ДЮСШ вирушили на літній відпочинок до табору «Ювілeйний» на узбeрeжжя Азовського моря. Старшокласники нагороджeні путівками, які придбала для них Пісочинська сeлищна рада.       З 24 чeрвня по 14 липня вони нe лишe відпочиватимуть, а й проходитимуть навчання в Пісочинській школі обдарованих дітeй «OLIMP». Заняття для дітей проводитимуть кваліфіковані пeдагоги.      Бажаємо нашим талановитим школярам лагідної погоди, цікавих екскурсій та приємних вражень!

Привітання з Днем народження Вилюднова С.О., охоронця Комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв».

Дата створення: 08:09 24.06.2019

         Вітаємо з Днем народження Вилюднова Станіслава Олександровича, охоронця Комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв»!      Шановний Станіславе Олександровичу! У цей святковий день прийміть наші щирі привітання та побажання щастя, міцного здоров’я, любові, успіхів у всіх сферах! Нехай кожен день дарує яскраві враження, позитивний настрій та гарні емоції. Вірних друзів, добробуту, втілення всіх заповітних мрій, радості та задоволення від життя! З Днем народження!

Любов до спорту та прихильність до здорового способу життя – чудовий особистий приклад наставника молоді!

Дата створення: 14:53 22.06.2019

     16 червня у м. Дніпро відбулась велогонка «Gran Fondo Dnipro Race 2019» - Відкритий кубок з велосипедного спорту на шосе. Змагання вже третій рік поспіль збирають безліч спортсменів, які безмежно люблять велоспорт та з задоволенням беруть участь у гонці, не зважаючи на спекотні погодні умови. Вітаємо Ігоря  Костянтиновича Гримайла, тренера з велоспорту Пісочинської ДЮСШ, який виховує чудових юних спортсменів нашої громади,  з призовим місцем Кубка! У своїй віковій групі він став бронзовим призером, продемонстрував спортивні якості, що заслуговують щиру повагу та захоплення! Бажаємо Ігорю Костянтиновичу й надалі отримувати задоволення від життя та нових професійних і спортивних успіхів!

Привітання з Днем народження О.А. Горбань, в.о. директора Комунального закладу «ЦДЮТ «Імпреза»

Дата створення: 08:15 21.06.2019

           Вітаємо з Днем народження Горбань Оксану Анатоліївну, в.о. директора Комунального закладу «ЦДЮТ «Імпреза»!      Шановна, дорога Оксано Анатоліївно! Прийміть наші щирі побажання щасливого життя, сповненого добра, радості, любові, успіхів! Нехай творче натхнення завжди дарує нові ідеї та задуми, вихованці радують своїми феєричними звершеннями, родинний затишок і добробут створюють атмосферу гармонії та впевненості!       Як людина мистецтва Ви втілюєте в собі надзвичайну неординарність та харизматичність, талановитість та любов до покликання. Ваша доброзичливість, позитивна енергетика, щирість та порядність викликають щире захоплення та повагу! Бажаємо Вам нових професійних досягнень, міцного здоров’я, бажання й надалі дарувати нам казковий світ мистецтва! З Днем народження!

Оздоровлення дошкільнят у літній період. Пісочинський ЗДО №3 «Теремок».

Дата створення: 16:12 20.06.2019

     Максимально комфортне перебування дітей на свіжому повітрі, відповідна тривалість сну та інших видів відпочинку,  достатня рухова активність – саме таким важливим моментам літнього оздоровлення дітей приділяється увага в садочку. Радісні, веселі діточки, які з задоволенням спілкуються один з одним та дорослими, грають, із цікавістю вивчають оточуючий їх світ, наповнюючи наші серця впевненістю в прекрасному майбутньому!

Майстер-клас з гончарного виробництва. Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Дата створення: 15:19 20.06.2019

     11червня для учнів Пісочинської ЗОШ, які відвідували Дитячий заклад відпочинку – табір з денним перебуванням «Родина» талановитим майстром Олександром Жовновським було проведено майстер-клас з гончарного виробництва Діти познайомились з традиціями та технікою ремесла, а також змогли проявити свої нові уміння на практиці: вони виготовляли різноманітні горщики, кувшини, іграшки тощо.        Яскраві нові враження, дружне спілкування, можливість втілити свої творчі ідеї, розвиток мистецьких талантів – чудовий спосіб літнього відпочинку юного покоління громади!

Літній відпочинок юного покоління. Пісочинський ЗДО №1.

Дата створення: 14:04 20.06.2019

Свято мильних бульбашок у Пісочинському ЗДО №1 – яскраве, веселе, радісно! Чарівне дійство подарувало незабутні враження та безцінні позитивні емоції як діточкам, так і дорослим!

Привітання з Днем народження Мільшина О.В., тренера-викладача з військово-спортивного багатоборства Пісочинської ДЮСШ.

Дата створення: 21:33 18.06.2019

   Вітаємо з Днем народження Мільшина Олександра Володимировича, тренера-викладача з військово-спортивного багатоборства Пісочинської ДЮСШ!      Шановний Олександре Володимировичу! У цей святковий день прийміть наші щирі побажання щасливого життя, сповненого любові, гармонії, професійних успіхів! Нехай у Вашій родині завжди панують злагода, затишок та добробут, а нові досягнення вихованців і підтримка вірних друзів дарують наснагу на нові звершення! Дякуємо за гідне виховання молоді та виховання у неї любові до спорту! З Днем народження!

Привітання з Днем народження Хащіної  Ю. В., медичного працівника Комунального закладу «ФОК «Мобіль».

Дата створення: 07:55 15.06.2019

           Вітаємо з Днем народження Хащіну  Юлію Володимирівну, медичного працівника Комунального закладу «ФОК «Мобіль»!      Шановна Юліє Володимирівно! Від щирого серця бажаємо Вам щастя! Нехай у Вашому житті пануватимуть любові, гармонія, краса та успіх, а злагода й добробут у родині даруватимуть впевненість і натхнення на нові звершення! Міцного здоров’я, гарних, радісних днів, втілення всіх заповітних мрій!  З Днем народження!

Літній оздоровчий період у Пісочинському ЗДО №1.

Дата створення: 23:53 14.06.2019

    Велика увага приділяється в закладі дошкільної освіти фізичному розвитку та зміцненню здоров’я дітей. 01 червня в садочку розпочався літній оздоровчий період. Педагоги закладу, завдяки своєму професіоналізму забезпечують всі необхідні умови для відпочинку та оздоровленню діточок. Цікаві прогулянки, веселі розваги, творчі ігри, загартовуючи процедури та багато інших різноманітних занять сприяють розкриттю творчого потенціалу вихованців та їх органічному розвитку, збагачують новими пізнавальними враженнями, дарують позитивні радісні емоції!