Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Запрошуємо взяти участь у конкурсі до Дня Перемоги!

Дата створення: 23:27 07.04.2020

#конкурс #будемо_жити Запишіть на відео свій улюблений вірш про війну. Надішліть його на електрону адресу Палацу: pesochin.dk@gmail.com Кращі роботи будуть опубліковані на сторінці Пісочинського палацу культури та мистецтв і на сайті відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради. Візьміть участь у нашому конкурсі і виграйте цінний приз!

Увага! Конкурс!

Дата створення: 23:19 07.04.2020

“Всеукраїнська школа онлайн”

Дата створення: 21:38 30.03.2020

Від 6 квітня стартує проєкт “Всеукраїнська школа онлайн”, у рамках якого уроки для школярів транслюватимуть українські телеканали. Про це заявив у відеозверненні Президент України Володимир Зеленський. ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ

Привітання з Днем народження Канівець Л.Г.

Дата створення: 07:00 28.03.2020

Вітаємо с Днем народження Канівець Людмилу Геннадіївну, золотий голос Пісочинського палацу культури та мистецтв,  володарку Гран-прі Всеукраїнського фестивалю джазової музики "Jazz - Fiesta" (2018р.), лауреата Першої премії Міжнародного конкурсу "Жива вода" (2016р.), лауреата Другої премії Міжнародного фестивалю народної творчості "Сорочинський ярмарок", артистку естради та джазу! Шановна Людмило Геннадіївно!  Нехай творче натхнення, любов і благополуччя в родині дарують Вам крила. Зичимо Вам, щоб кожен день дарував Вам яскраві позитивні емоції, а успішне втілення всіх планів -  відчуття гармонії та задоволення від життя! З Днем народження!   

Привітання з Днем народження Мельник М.П., практичного психолога вищої категорії Комунального закладу "Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

Дата створення: 12:18 27.03.2020

Вітаємо з Днем народження Мельник Марину Павлівну, практичного психолога вищої категорії Комунального закладу "Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів"! Дорога Марино Павлівно! Від щирого серця бажаємо Вам всеохоплюючого щастя, любові, гармонії! Ваш професіоналізм і відповідальність, прихильність до свого благородного покликання викликають повагу та захоплення! Зичимо Вам злагоди та добробуту в родині, вірних людей в оточенні, нових професійних звершень на благо нашої громади!  З Днем народження!

Міжнародний день театру

Дата створення: 07:38 27.03.2020

Привітання з Днем народження Будника І.О., тренера секції  з вільної боротьби Комунального закладу «ФОК «Мобиль»

Дата створення: 07:35 26.03.2020

Вітаємо з Днем народження Будника Івана Олександровича, тренера секції  з вільної боротьби Комунального закладу «ФОК «Мобиль»! Шановний Іване Олександровичу! Від щирого серця бажаємо втілення всіх планів і задумів. Нехай нові успіхи Ваших вихованців дарують відчуття гордості та задоволення, життя буде сповнене любові й радості, у родині пануватиме злагода та добробут. Миру, міцного здоров’я, вірних людей в оточенні! З Днем народження!