Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Загальношкільний урок до Дня Соборності України. КЗ «Пісочинський ліцей».

Дата створення: 16:41 23.01.2020

22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно -Української Народної Республіки, відзначається День Соборності України. Це свято офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави. Традиційно, в ліцеї у цей день проводиться загальношкільний урок. Традиційно учителі та учні всіх класів з відповідальністю поставилися до підготовки та оформлення кабінетів. Було проведено квести, вікторини, круглі столи. Учні молодших класів складали кросворди, малювали державні символи України, створювали в класах живі ланцюжки. До учнів 11 Б класу були запрошені представники волонтерської організації. Подібні заходи виховують у учнів почуття любові до рідної Батьківщини та повагу до її історичного минулого.

Виставка дитячих малюнків до Дня Соборності України. Комунальний заклад "Коротичанський ліцей".

Дата створення: 10:22 22.01.2020

20 січня у приміщенні освітнього закладу відкрито експозицію виставки дитячих малюнків до Дня Соборності України. Творчо, натхненно, патріотично!

Вступ до історії. Відкритий урок у бібліотеці, присвячений Дню соборності України.  Пісочинський ліцей «Мобіль».

Дата створення: 10:22 22.01.2020

20 січня у 5-В класi освітнього закладу вiдбувся відкритий урок з предмету "Вступ до історії» до Дня Соборності України за участі завідувача бібліотеки Вознюк Наталії Олександрівни та бібліотекаря Бровченко Людмили Костянтинівни.  

Вітаємо з новими успіхами юних велосипедистів громади!

Дата створення: 08:49 22.01.2020

19 січня в Харківському професійному коледжі спортивного профілю відбувся Відкритий чемпіонат Харківської області з загальної фізичної підготовки серед велосипедистів різного віку. Свою майстерність у змаганні продемонстрували велосипедисти команди «MOBIL TEAM» Пісочинської ДЮСШ, Куп'янська, Слатине та міста Харкова. До конкурсної програми увійшли такі вправи: стрибок у довжину з місця, човниковий біг, метання м'яча й інші. Вітаємо спортсменок нашої громади, представниць команди «МОВIL TEAM» - Кононенко Вікторію та Стецюк Ярославу з надзвичайно успішним виступом на змаганні! Вікторія стала безумовною переможницею серед дівчат у віковій категорії 2010 рік та молодше, а Ярослава посіла призове третє місце серед дівчат в категорії 2008-2009 р.н.  Також успішно виступили на Чемпіонаті інші спортсмени нашої команди: - Качанюк Арсеній, категорія 2006-2007 р.н.: потрійний стрибок - 2 місце; біг - 8 місце серед 30 учасників; 5 місце у загальному заліку. - Остапенко Катерина, категорія 2008-2009 р.н.: потрійний стрибок – 2 місце;  - Кононенко Катерина, категорія 2008-2009 р.н.: потрійний стрибок - 3 місце; - Новичков Дмитро, категорія 2010 рік та молодше: потрійний стрибок - 3 місце, метання м'яча - 3 місце, 4 місце в загальному заліку. Пишаємось талановитими спортсменами та бажаємо їм нових звершень у майбутньому! Дякуємо тренеру Ігорю Костянтиновичу Гримайлу за високоякісну підготовку молоді до Чемпіонату!

Майстер клас з готування піци за участі школярів КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль».

Дата створення: 20:25 21.01.2020

18 січня учні 3-Д класу освітнього закладу прийняли участь у майстер класі з готування піци, який проходив у "Чудо маркеті". Нові знання та практичні навички готування їжі надзвичайно сподобалися дітям. Вони отримали яскраві враження, поспілкувалися та смачно пообідали своїми кулінарними шедеврами.

Тренування з питань дотримання правил пожежної та техногенної безпеки. Пісочинський ЗДО №3 "Теремок".

Дата створення: 16:32 21.01.2020

21 січня в Пісочинському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №3 "Теремок" відбулись тренування з питань дотримання правил пожежної та техногенної безпеки. Після сигналу тривоги вихователі та діти швидко, спокійно та організовано залишили приміщення садочку.

Підбиття підсумків декади Інтерактивних форм навчання. КЗ «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Дата створення: 12:38 21.01.2020

Протягом першого навчального тижня в освітньому закладі була проведена декада інтерактивних форм навчання. Девізом тижня стали слова Мішеля де Монтеня: «Немає прагнення більш природного, ніж прагнення до знань».

Запрошуємо взяти участь!

Дата створення: 12:25 21.01.2020

Акція "На захист зеленої ялиночки". Пісочинський ЗДО №1.

Дата створення: 12:22 21.01.2020

3 20 грудня по 15 січня з метою збереження природного довкілля у садочку було проведено акцію "На захист зеленої ялиночки". Батьки вихованців проявили небайдужість та взяли активну участь у заході разом зі своїми дітками. Вони виготовляли декоративні композиції із різноманітних матеріалів на новорічну тематику, виявив неймовірну творчість та креативність. Дякуємо всім, хто підтримав чудову ініціативу та зробив свій внесок у збереження природних багатств України!